Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Video Barbeque Silkgrain Onion Garlic

Barbeque sezóna je v plnom prúde. Posedenia v kruhu rodiny a priateľov pri grilovaných špecialitách patria k tým najpríjemnejším okamihom leta. Je faktom, že žiadne ugrilované mäso či zelenina nechutia tak dobre ako s čerstvým a chutným chlebom alebo celozrnným pečivom. Otvorte grilovaciu sezónu s nami. V Zeelandii dbáme na prvotriednu kvalitu surovín, a preto je naše pečivo zdravšie vďaka bohatému obsahu semienok a varenej zápary a je výborné na oživenie chuti. Ak chcete zo svojej grilovačky spraviť skutočný zážitok, odporúčame vám siahnuť po našom výrobku Silkgrain Onion Garlic. Okrem tohto produktu sú skvelými variantmi aj Silkgrain/Mr. Korn Natura, Silkgrain Pumpkin Carrot ale aj Silkgrain Spelt (špalda). Ktorý z výrobkov by ste si zvolili k vašim obľúbených grilovacím špecialitám?

Špaldový chlieb ideálny na grilovačku

Chutný a jedinečný špaldový chlieb s mäkkými zrnami špaldy z kvasovej zápary Silkgrain Spelt ideálny pre gril párty. Hlavné zložky: tekutý špaldový kvas bez éčok špaldové zrná 45 % soľ 1,0 % Odporúčané dávkovanie: 50 - 100 % na množstvo múky

Mango torta

Či už máte počas leta narodeniny, meniny alebo skvelú oslavu pre rodinu a priateľov, na každom slávnostnom stole určite na peknom podnose vynikne Mangovo-kokosová torta. Krásna na reze – s vrstvou mangovo- citrónového želé, s jemným smotanovo-kokosovým krémom. Nádherne moderne dozdobená jemnou vrstvou velvet spreja z kakaového masla a posypaná čerstvým mangom, čokoládovými srdiečkami alebo napr. snehovými pusinkami.

Citrónové Mille - feuille

Že ste zástancom klasických krémešov, habošov a máte radi sladké ale zároveň by ste ocenili aj svieže náplne v zákusku? Citrónový Mille-Feille Vám splní všetky tieto sny. Korpus je v skutku krehký, zaujímavo a moderne naplnený s citrónovým krémom s Fruitful Citrónový krém a s jemnou šľahačkovo-krémovou náplňou. To že v dozdobení je sila už určite viete a preto nezabudnite tento skvelý zákusok sviežo dozdobiť. Zákazníci sa určite potešia novej verzii zákusku.

Čokoládovo-višňový crock

Čo nesmie chýbať v žiadnej cukrárni je určite venček alebo veterník. Ale doba sa pohla ďalej a dnes už z odpaľovanej hmoty vykúzlite naozaj moderné kreácie. Stačí málo. Vďaka malej finte s instantnou kávou a tzv. Crock úpravou na povrchu odpaľovanej hmoty získate jedinečný moderný cukrársky výrobok. Stačí naplniť kvalitnou parížskou smotanou Ken Trufa a dozdobiť Fruitful Višňa a nik neodolá.

Dunajské vlny

Tento zákusok je určite klasikou nielen počas letného obdobia. Nesmie chýbať na žiadnej záhradnej párty, grilovačke ako klasický šťavnatý zákusok. Plnosť šťavnatých višní zaručí Frutiful Višňa a cesto ako od babičky získate použitím Jung Basis Rühr. Proste neodolateľné a navyše skvele dozdobené so smotanou a velvet sprejom posunie túto klasiku na vyššiu úroveň.

Pomarančové Éclairs

S pomarančovými Éclairs určite zaujmete každú návštevu. Mladšie ročníky ocenia krásny moderný vzhľad a všetci určite sviežu pomarančovú chuť Fruitful Pomaranč v spojení so sviežou jogurtovou smotanovou náplňou. Vynikajúce v lete ku kávičke namiesto zmrzliny (podávame dobre vychladené).

Red Velvet roláda 

Moderné prevedenie rolády vo farbe a chuti Red Velvet sa skvelé hodí na obdobie leta. Malinovo-smotanová náplň každému evokuje skvelé ovocné leto a posedenie v záhrade s priateľmi sa tak stane dokonalým. Roládu môžeme navyše skvele doplniť moderným dozdobením napr. s velvet sprejom.

Citrónové Apollo

Že hľadáte niečo kozmicky jedinečné a moderné – tak ste pristáli pri tom správnom recepte. Citrónové Apollo sú tým správnym spojením sviežej citrónovej a obľúbenej čokoládovej chute. Jemný korpus obalený v čokoláde zostane dlho svieži. Jedinečnosť vzhľadu docielite efektným dozdobením. A že čo sme to použili na dozdobenie my? Čerstvý tymián, ktorý skvele doplní sviežu citrónovú chuť kozmicky chutného citrónového Apolla.

Brusnicové guličky

Brusnicový sen v podobe úžasného dezertu v tvare guličky naplnenej skvelou sladko-kyslou brusnicovou náplňou. Jemne doplnené o sviežu smotanovú chuť šľahačky. Bohato dozdobené brusnicovým gélom alebo kúskami brusníc.

Jahodovo-kokosové srdiečka

Pohrať sa s touto receptúrou sa naozaj oplatí. Vrstvením k sebe sa hodiacich chutí jahody, kokosu a kakaového korpusu v spojení so smotanou získate jedinečný chuťový zážitok v podobe skvelého dezertu v tvare srdiečka. Veľkosť zákusku je práve tak akurát na osvieženie a potešenie každej slečny, mamičky alebo babičky pri posedení v cukrárni.

Tiramisu poháre s pomarančom

Pre milovníkov ovocných pohárov sme pripravili jedinečnú kombináciu sviežej pomarančovej chute Fruitful Pomaranč v spojení s obľúbenou chuťou tiramisu náplne. S jemnými piškótami z hmoty Bufler Komplet a čerstvými plátkami pomaranča tak získate krásne lákavú kombináciu náplne pre osviežujúce letné dezerty v pohároch.

1 2 3 4 5 6 7 ... 41