Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 35
Makové tartaletky s višňami

Krehké makové tartaletky s višňami ideálne ku káve, čaju, pri posedení s priateľmi. Obľúbená kombinácia chutí.

Makové Crakelin venčeky

Neštandardné crakelin venčeky s makom naplnené krémovo-šľahačkovou náplňou a Fruitful Višňa jemne dozdobené dekoráciou zo Scaldis Dark.

Snehové košíčky višňové

Chutné višňové košíčky z bielkovej hmoty naplnené Fruitful Višňa a dozdobené šľahačkou a čokoládovými dekoráciami.

Čokoládovo-višňové košíčky

Jedinečné čokoládové košíčky zo Scaldis Dark/White plnené upečeným špaldovým cestom a chutnou šťavnatou náplňou z Fruitful Višňa. Dozdobené šľahačkou Rosette a dekoráciami zo Scaldis Dark/White.

Jahodová Panna Cotta v pohároch

Efektná a veľmi chutná jahodová kombinácia Fruitful Jahoda s Panna Cottou od Zeelandie prekladaná s Cestom Čokoládovým, jemne dozdobená čokoládovými dekoráciami a rozdrvenými lyofilizovanými jahodami.

Jahodové semifreda s tvarohom

Jedinečný dezert - semifreda s tvarohom so základom z Cesta Čokoládového, chutnej jahodovej náplne Fruitful Jahoda a jedinečnou polevou z kombinácie Ken Trufa a Zela cukr. polevy tmavej. Efektne dozdobené s korunkou zo Scaldis White, jahodového Fruitfulu, čokoládovej dekorácie a plátkového zlata.

Mango-Rimixový pohár s chia

Nielen na raňajky alebo desiatu, ale počas celého dňa Vám Mango-rimixové poháre s chia dodajú energiu. Obľúbená kombinácia chutí. Pekne vyniknú v pekných pohárikoch alebo zaváracích fľaštičkách.

Mango guličky

Trendy jogurtovo-mangové guličky s Fruitful Mango a Zeesan Jogurt. S jemnou trenou hmotou z Cesta čokoládového. Pripravené v silikónových formičkách a jemne dozdobené s Fruitful Mango a bylinkami. S jedinečnou ganage polevou pre pekne hladký efekt guličiek.

Mangové Panna Cotta rezy

Svieže mangové rezy s Fruitful mango, v kombinácii s čokoládovým cestom, Panna Cottou a jemne dozdobené Ľadovou polevou.

Tekvicovo-mrkvová šatka so špenátovou náplňou

Žiadaná kombinácia plundrovej šatôčky a chutnej zeleninovej náplne od Zeelandie. Náplň je v aktuálnom trende spotrebiteľov po PLANT-BASED - zeleninových výrobkoch - s bohatým obsahom špenátu a brokolice až 70 %. Plundra je vyrobená so zeleninovej zápary Silkgrain pumpkin carrot (tekvica mrkva).

 Bezéčkový croissant s posypom

Chutný bezéčkový croissant s/bez posypu (posyp Decor Slniečko je tiež bez obsahu éčok) vyrobený s NON-E Premiumback. Do croissantu sme pridali NON-E Zeelandia margarín ťažný - pláty - tak, aby komplet celý výrobok zostal bez obsahu éčok. Náš tip: v ponuke Zeelandie nájdete aj Zeelandia margarín ťažný-pláty s obsahom masla 20 % - tovar je na objednávku.

Plundra s náplňou (s NON-E Premiumback)

S NON-E Premiumback viete pripraviť aj chutné a kvalitné plundrové výrobky. Cesto preváľame s bezéčkovým margarínom Zeelandia margarín ťažný-pláty NON.E. Ideálne naplnené ovocnými náplňami (alebo ovocím ak výrobky chcete mať komplet bez obsahu Éčok). Z našej ponuky Vám ponúkame až 3 skvelé náplne bez obsahu Éčok ideálne do plundrových výrobkov, a to Plnka maková Premium v 15 kg balení Plnka orechová Premium v 15 kg balení a Varená maková náplň 35 % v 12 kg balení alebo 40 kg vratných bareloch. Plundrové výrobky môžete jemne dozdobiť posypaním s Mont Blanc, ktorý je v našej ponuke taktiež bez obsahu Éčok.

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 35