Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 54
Mini nanuky s mangom

Stále obľúbené nanuky v mini podobe potešia nielen deti počas svadobnej hostiny. Každý si rád vychutná skvelý bezlepkový korpus z našej zmesi Zero Problem Nuvola v kombinácii s kvalitnou smotanou a chutným exotickým mangom. Chutná čokoládová poleva na povrchu nanukov jemne dozdobená so srdiečkami, perličkami nastolí na každom candy bare slávnostný dojem.

Cake Pops s kiwi

Cake Pops sa určite zjedia v candy bare medzi prvými. Vyskúšajte našu receptúru. Chutné cesto vo vnútri - z bezlepkovej zmesi pre výrobu piškótovej hmoty chutne doplnené o chuť kiwi a kvalitnú smotanu. Na povrchu nesmie chýbať pekná čokoládová poleva. Ideálne Cake Pops dozdobíte mašličkou alebo použite pekné farebné paličky.

Gaštanové mini veterníčky

Veterníčky v mini verzii potešia každého pozvaného na svadbe. Všetci ich radi ochutnajú a ešte im ostane miesto pre ďalšie mini verzie chutných sladkých výtvorov v candy bare. V tejto receptúre ich nájdete v netradičnej gaštanovej verzii v spojení s chutným vanilkovým šľahačkovým krémom.

Linecké koláčiky DONUTs s pohánkou

Chutná obdoba donutov v podaní lineckých koláčikov - krásne dozdobená vynikne v každej svadobnej krabičke. Navyše ako základ cesta sme použili bezlepkovú zmes Delicake v kombinácii s pohánkovou múkou, čo koláčikom pridá na nutritívnej hodnote.

Mini ČUČORIEDKOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful čučoriedková náplň dodá tartaletke skvelú chuť a pekný lesk.

Mini CITRÓNOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Citrónový krém náplň dodá tartaletke nádych exotiky a extra sviežosti.

Mini tartaletky MANGO s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Mango náplň dodá tartaletke nádych exotiky.

V-GO! ovocný pohár s lesným ovocím

Ideálne pre candy bar: Poháre sú jednoduché na prípravu, majú rovnaký základ a stačí ich rôzne ochutiť a efektne dozdobiť napr. ovocím. Chutný ovocný pohár z radu V-GO! pripravíte z vegan krému za studena v kombinácii s obľúbenou ovocnou náplňou Frutafill lesné ovocie.

V-GO! Čokoládový pohár

Chutný čokoládový pohár s pravou belgickou čokoládou Arabesque vo vegan verzii. Základ z vegan krému Rap/Kaltcreme a vegan cesta z Vegan Cake/Vegan Pastry mix.

V-GO! Pistáciový pohár

Chutný a jednoduchý na prípravu zároveň. Skvelý vegan pistáciový pohár z vegan krému za studena. Ochutený chutnou pistáciovou pastou s kúskami pistácií.

Zelené vežičky s kokosom

Moderné zelené vežičky z Cesta Zelený čaj v štýle cheesecake s jogurtovo-tvarohovou náplňou oživia každý candy bar alebo výslužku zo svadby a potešia mladšie ročníky chutným a netradičným prevedením.

Zelené vežičky s kokosom

Moderné zelené vežičky z Cesta Zelený čaj v štýle cheesecake s jogurtovo-tvarohovou náplňou oživia každý candy bar alebo výslužku zo svadby a potešia mladšie ročníky chutným a netradičným prevedením.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 54