Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 35
Mini cheeseecake jahodové

Skvelé mini cheesecake tortičky so základom z Cesta špaldového s orechmi (stály trend danej chuti) a tvarohovo-šľahačkovou náplňou. S vyššou vrstvou Fruitful Jahoda s agarom. Efektne dozdobené s bielkovým kolieskom z Bianca zmesi, čokoládovými dekoráciami zo Scaldis Dark/White a čerstvými jahodami.

Jahodovo-tvarohové rezy

Spojenie kombinácie Cesta špaldového s orechmi, tvarohovej náplne a extra dávky Fruitful Jahoda si v tomto reze skutočne vychutnáte. Navyše rez je ozdobený parížskou smotanou Ken Trufa, čím sa prepojili všetky dôležité chute tvarohu, jahody a kvalitnej parížskej smotany.

Éclairs s mangom

Jedinečné éclairs s vanilkovo-mangovou náplňou a bohatými kúskami Fruitful Mango ideálne nielen na leto. Jemne dozdobené s karamelovou polevou a kúskami Fruitful Mango a čokoládovou dekoráciou.

Mangové špice

Zákazníkmi žiadané biele špice s krémovou náplňou z Topmixu, naplnené skvelou ovocnou variáciou s Fruitful Mango. Poliate polevou zo Satina biela a smotany. Krásne dozdobené so sušenými kvietkami.

Čokoládová ganache torta s malinami

Moderná čokoládová ganage torta s malinovým Fruitfulom a čerstvými malinami. Túto tortu si skutočne vychutnáte vďaka pravej čokoláde Arabesque Noir 58% v ganage náplni.

Pavlova torta s malinami

Obľúbená Pavlova torta v malinovej verzii s Fruitful Malina a čerstvými malinami. Vyrobená zo zmesi Bianca.

Schwarzwald torta s višňami

Bohato naplnená a krásne ozdobená Schwarzwald torta z jemného treného cesta zo Sacherky, plná chutných višní a vyšľahanej smotany.

Maková torta s višňami

Výborná makovo-višňová torta s bohatým obsahom Fruitful višňa so základom z kvalitného piškótového korpusu. Pekne dozdobená kúskami višní a dekoráciami zo Scaldis Dark.

Jahodová Pie torta

Bohatá jahodová torta z Cesta Čokoládového, tvarohovej náplne a ovocnej náplne Fruitful Jahoda s agarom ideálna nielen na leto. Skvele osvieži a poteší všetkých milovníkov nekrémových variácií tôrt.

Jogurtový cheeseecake s mangom a karamelom na Newyorský spôsob

Skvelý jogurtovo-karamelový cheesecake dozdobený s Fruitful mango a dekoráciami poteší milovníkov tzv. News York cheesecake.

Čokoládovo-malinové poháre s karamelom

Úžasná kombinácia chutí KEN Trufy zjemnenej so smotanou a Fruitful Malina v pohári. Náplne sú preložené kúskami upečeného karamelového cesta a efektne dozdobené karamelovými srdiečkami, čokoládovou dekoráciou a čerstvými malinami.

Malinové šamrole

Chutné šamrole z lístkového cesta plnené s ryžovou náplňou Rimix a šťavnatým Fruitful Malina.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 35