Receptúry Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Raňajková špaldová bábovka NATIVA

Aj z bábovky viete vďaka dozdobeniu vytvoriť naozaj kreatívny zážitok. Zároveň korpus je chutný a vláčny vďaka použitej zmesi NATIVA špalda&ovos.

Čajové cookies s bielou čokoládou

Chutné a jedinečné zároveň - čajové cookies. Jednoduché na prípravu. S prídavkom bielej čokolády.

Éclairs s cestom Zelený čaj

Jedinečná chuť a vzhľad v podobe dezertu Éclairs. Spojenie moderného zeleného cesta so sviežou citrónovou chuťou Fruitful a jogurtovou náplňou.

Ananásovo-pomarančové kocky so zeleným čajom

Skutočne svieže a moderné ananásovo-pomarančové kocky s tvarohovo-smotanovou náplňou. S chutným a vláčnym korpusom z Cesta Zelený čaj.

Jarné rezy s jahodami

Pre klasických milovníkov jahôd v spojení s jemnou chuťou pistáciovej šľahačkovej náplne. Jednoduché a pritom efektné.

Mini donuts (NATIVA Spelt&Oat)

Chutné mini donutky zo zmesi NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos). Zdravšia kombinácia múk: špaldovej a ovsenej, nižší obsah cukru a jemné cesto presvedčí každého, kto sa do nich zahryzne. S jemnou vrstvou čokoládovej polevy.

V-GO! ovocná torta s čokoládou

Aj torty a zákusky vhodné pre vegánov a vegetariánov môžu skvele chutiť. Presvedčí Vás o tom naša receptúra na ovocnú tortu s čokoládou Arabesque. Spája sa v nej kombinácia V-GO! cukrárskej zmesi na nerozoznanie od klasickej verzie a náplň zo skvelej ovocnej náplne. Vychutnajte si Frutafill lesné ovocie v spojení s V-GO! Rosette nesladenou na šľahanie. Rosette ideálne doplní a nechá vyniknúť chuť ovocia. V-GO! Rosette je ideálna aj pre prípravu ganáže s čokoládou Arabesque Noir 58%.

Mini jahodové muffiny s levanduľou

Aj Vaši zákazníci túžia po aspoň trochu zdravších a menej sladkých zákuskoch na svadbu? V poslednej dobe sa čoraz viac do výberu svadobných koláčikov dostávajú bezlepkové, bezlaktózové a suroviny s menším obsahom cukru. V základe NATIVA Spelt&Oat je nižší obsah cukru a zároveň zaujímavý obsah špaldovej a ovsenej múky. Napriek tomu zákusky a muffiny z tejto zmesi budú chutné a jemné. Stačí vyskúšať naše nové receptúry.

Cheesecake trubičky (čučoriedkové)

Jednoduché na prípravu a zároveň veľmi moderné. Spojenie klasickej lístkovej trubičky a modernej cheesecake náplne nadchne každého hosťa. Trubička tak získa úplne inú chuť, nie je tak sladká, je výborne ochutená a svieža s vysokokvalitnou náplňou Fruitful Čučoriedka.

Cheesecake tortičky pomaranč+ananás

Kúsok blaha, ktorý ľahko chytíte do ruky a ešte ľahšie zjete počas svadobnej noci pri candy bare. Svieže cheesecake tortičky - s tvarohovou náplňou sú výborne zladené s ovocným povrchom - novinkou v našej ponuke Frutafill Ananás+Pomaranč.

Parížske srdiečka

Krehké, sladké a krémové srdiečka, ktoré sa rozplývajú na jazyku a potešia nielen novomanželov. Ideálne ako na candy bar, tak aj do krabičiek s výslužkou.

V-GO! Linecké srdiečka

V-GO! linecké srdiečka zo zmesi V-GO! Vegan Cake. Chutne naplnené marhuľovou náplňou z radu NATIVA, ktorá je bez obsahu pridaného cukru a bez pridaných sladidiel. Vďaka tomu linecké srdiečka vynikajú excelentnou chuťou marhúľ bez presladeného pozadia.