Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 50
Pľundrový croissant s vlákninou

Aj croissant môže mať svoju pridanú hodnotu. Do receptúry sme pridali zaujímavé množstvo zmesi Panoplus Fibre, ktoré je zdrojom vlákniny. Použitý pekársky prípravok NON-E Premiumback je zároveň bez obsahu éčok. Spotrebitelia si tak vedia vychutnať zaujímavý vlákninový croissant napríklad na slano na raňajky, desiatu alebo len tak počas dňa.

Pečivo s vlákninou FIBRE

Pečivo s vlákninou zo zmesi Panoplus Fibre. Dávkovanie Panoplus Fibre je skutočne výhodné ako pre pekára, tak aj pre väčšinu spotrebiteľov, ktorý ocenia chutné a vyvážené pečivo s pridanou hodnotou. Nezabudnite použiť jemný posyp Decoration Grit pre ešte krajší vzhľad pečiva.

Chlieb s vlákninou FIBRE

Zaujímavé spojenie zmesi Panoplus Fibre vo výhodnom dávkovaní do chleba a prídavku našej novinky v sortimente Amore L Soft Wheat zaručí chlebu nielen výbornú chuť a vôňu, ale aj tú správnu štruktúru a kvalitu striedky a kôrky.

Müsli koláč s marhuľovo-tvarohovou náplňou

Zdravšia verzia tlačených koláčov - v podobe jemného pečiva vďaka prídavku Silkgrain Sonnen Müsli. S viditeľnými semienkami v koláči. Pri danom dávkovaní sa s cestom výborne pracuje, po upečení ostáva mäkké a dlho chutné. Ponúknite svojim zákazníkom skvelú kombináciu náplne: NATIVA Apricot (marhuľa) s jedinečnou výraznou chuťou marhúľ - bez pridaného cukru a sladididel a inovovanej Tvarohovej náplne pekárskej Zeelandia.

Strukovinová bageta Legim

Chutná a nutritívne vyvážená strukovinová bageta z kvasovej zápary Silkgrain Legim presvedčí Vašich spotrebiteľov svojou jedinečnou chuťou a mäkkosťou. Navyše je komplet bez pridania prídavných látok, a to vďaka prídavku bezéčkového prípravku NON-E Premiumback. Pekára presvedčí aj ekonomické dávkovanie zápary Silkgrain pri zachovaní nutritívnych výhod konečného výrobku (bagety/pečiva).

Puchierik s tvarohom

Jemný, mäkký, s bohatou tvarohovou náplňou, vanilkový alebo škoricový - tak to je úžasný puchierik od Zeelandie. Overená receptúra vylepšená o prídavok varených zŕn zo Silkgrain/Mr. Korn Natura pre ešte lepšiu nutritívnu hodnotu a chuť. Dávkovanie Silkgrain/Mr. Korn Natura 30% na múku je optimálnym riešením do jemného pečiva pre lepšie spracovanie cesta, zachovanie objemu a zároveň optimalizáciu nákladov na výrobok.

Strukovinová tyčinka Legim

Aj pľundrové výrobky a tyčinky vedia byť viac zdravé a nutritívne hodnotné. Ponúknite svojim zákazníkom alternatívu ku klasickým tyčinkám a lístkovým tyčinkám v podobe modernej strukovinovej verzie s obsahom Silkgrain Legim. Ak do receptúry pridáte okrem bezéčkového prípravku NON-E Premiumback aj bezéčkový margarín z našej ponuky namiesto klasického ťažného margarínu - tyčinky „vypeckujete“ na úplne zdravú úroveň oproti klasike.

Špaldový chlieb s Panoplus Špalda

V tejto receptúre oceníte vynikajúcu kombináciu a spojenie zmesí Panoplus Špalda & Silkgrain Spelt (špalda). Pri optimálnom dávkovaní uvedenom v receptúre dosiahnete výbornú kvalitu hotového chleba a zároveň optimálne náklady na výrobu. Spotrebitelia si túto kombináciu určite obľúbia, nielen preto, že ide o špaldový chlieb, ale pre jeho výborný vzhľad, chuť, mäkkosť a krásnu striedku.

Zálesácky chlieb so Silkgrain Onion&Garlic a Spelt

Jednoznačné výhody pre Vás a spotrebiteľa: Dosiahnite maximum z kombinácie zápar Silkgrain Spelt a Onion&Garlic. Spotrebitelia ocenia bohatý vzhľad zŕn na reze, dlhú čerstvosť a mäkkosť chleba, jemnú cibuľovo-cesnakovú chuť a vychutnajú si tak Zálesácky chlieb pri mnohých príležitostiach. Pekár určite ocení nielen kvalitu receptúry, do ktorej sme pre dokonalosť pridali aj Maximo Fresh, ale tiež optimálne dávkovanie jednotlivých surovín do receptúry.

Kávová roláda s jogurtom

Lahodná, svieža a zároveň výborná kombinácia chutí sa snúbi v receptúre Kávová roláda s jogurtovou náplňou Zeelandia. Jemný korpus z medovo-orieškovej Melisy a jemne vyšľahanej smotany s jogurtovou náplňou Vás nenechá na pochybách uviesť tento recept pre svojich zákazníkov.

Svieža jogurtová torta s ananásom

Skutočne svieža jogurtová torta s Frutafill Ananás - Pomaranč, ktorá Vás prenesie do detských čias a pripomenie Vám jemnú chuť jogurtu a smotany v tejto verzii torty.

Fruitful Malina - v malom balení 0,85 kg

Výborná malinová chuť Fruitful Malina s obsahom 50 % malín.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 50