Stroje a zariadenia Our solutions Stroje a zariadenia Our solutions

Stroje a zariadenia Our solutions

1. bazz. Prehľad strojného zariadenia

Či už ste malý pekár alebo veľká priemyselná prevádzka Zeelandia má vždy pre Vás riešenie v oblasti odlučovacích prostriedkov, mazacích prípravkov a strojného zariadenia. Spokojný s bazzom. 😉 Skvelé, že vás zaujíma náš koncept pre pekárov, ako ste vy. Najmä pre pekárov, ktorí sa chcú pohnúť vpred, BAKON Food Equipment a Zeelandia spojili svoje sily: BAKON je dobrý vo vývoji, budovaní a údržbe inteligentných pekárenských strojov, zatiaľ čo Zeelandia je preferovaným dodávateľom pekárských surovín. Na základe myšlienky "Sám idete rýchlejšie, ale len spoločne sa pohnete vpred" BAKON a Zeelandia spojili svoje sily zosúladením vývoja svojich strojov a pekárskych prípravkov. To vám umožní, ako dnešnému pekárovi, pracovať s ideálnou kombináciou, ktorú bazz. sa pre vás vyvinula. Náš celkový koncept vám umožní začať hneď používať výhody našich prípravkov a strojného zariadenia a môžete si byť istí dokonalou zhodou medzi pekárskými prísadami, receptúrami a pekárskými strojmi. Pridajte našu 100% záruku kvality a služieb a zistíte, že bazz. je to, čo potrebujete, aby ste niečo zmenili.

2. Letáky pre strojné zariadenia bazz.

V Zeelandii ponúkame celkové riešenia pre všetky typy problémov s uvoľňovaním, ktoré sa vyskytli na medzinárodnom pekárenský trh. 👍 Vieme, že dokonalý chlieb 🍞 z pekárne sa vždy predá ľahšie. Poškodené výrobky v dôsledku zlého uvoľnenia z formy spôsobujú zbytočné straty. Zeelandia si vybudovala bohaté skúsenosti s odlučovacími prípravkami už od zavedenia nášho prvého odlučovacieho prípravku Carlo v roku 1935. V súčasnosti je Zeelandia profesionálnym a spoľahlivým partnerom, ktorý dokáže splniť všetky vaše požiadavky na odlučovanie. Na splnenie týchto požiadaviek ponúka Zeelandia v úzkej spolupráci štandardnú škálu odlučovacích prostriedkov a výrobky šité na mieru pre špecifické potreby. Všetky výrobky ponúkajú dobré odlučovanie, hygienu, stabilitu a môžu byť ľahko spracované striekacím zariadením/sprejovo alebo ručne. Celkové riešenie znamená nielen dokonalé prispôsobenie sa produktu, ale aj striekacieho zariadenia. bazz. sa špecializuje na striekaciu technológiu. Spolu s radom výrobkov Zeelandia môžeme ponúknuť perfektné riešenia ❤️ pre každú pekáreň ale aj cukráreň alebo priemyselnú potravinársku výrobu. Popri tom bazz. ponúka striekacie zariadenia pre želé a čokoládu 🍫😉, ako aj ľahko použiteľné stroje na spracovanie tigrej pasty 👌🏼.#keepexploring

3. Odlučovacie prípravky a mazivá Zeelandia

Vyskúšajte naše odlučovacie prípravky a mazivá a už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť o krok späť a používať klasický olej alebo iné náhrady. Zeelandia má s vývojom a predajom Odlučovacích prípravkov dlhoročné skúsenosti a prešlo už viac ako 85 rokov od zavedenie prvého odlučovacieho prípravku Carlo do sortimentu Zeelandia. Carlo, Carlex a Carlex Spray sú celosvetovými pomocníkmi ako pre pekárov, cukrárov, gastro prevádzky, tak aj pre malých spotrebiteľov, nakoľko Carlex Spray sa nájde a používa aj v mnohých domácnostiach po celom svete.

Videá Zeelandia Odlučovače bazz.

Nájdete tu krátke videá Zeelandia alebo bazz. pre odlučovacie prípravky, mazivá a strojné zariadenia z ponuky Zeelandia. Vo vyhľadávaní kliknite na zmeniť z najnovšie na podľa abecedy na zobrazenie videí.

Letáky a brožúry odlučovače Zeelandia

Nájdete tu letáky a brožúry na Odlučovacie prípravky a mazivá Zeelandia