Novinky

Novinky

v tejto kapitole nájdete nové výrobky a akcie

Sort on:
1 2 3 4 5 6
Cereálna bageta SHAPE

Jedinečná nová zmes od Zeelandie na výrobu chleba a pečiva s menším obsahom sacharidov a bohatým podielom vlákniny a bielkovín. Jemnosť hotových výrobkov, výborne kombinovateľná s našimi modernými kvasmi a Silkgrain záparami.

Cereálna žemľa SHAPE

Získajte jedinečný výrobok od Zeelandie do svojho sortimentu. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálna dalamánka SHAPEMIX

SHAPEMIX 75 MZ ZSS 100 % chuť Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálny chlieb II. SHAPEMIX

Vysokohodnotná zmes ideálna pre výrobu: špeciálneho pšenično-ražného chleba a pečiva, žemlí, bagiet v kombinácii s našim radom SILKGRAIN zápar pre ešte lepšiu nutritívnu hodnotu. Chlieb je výnimočne mäkký s pružnou a elastickou striedkou a jedinečnou chuťou. Výborný objem chleba a dlhá čerstvosť hotových výrobkov. Shapemix 75 obsahuje ľanové, a slnečnicové semienko, pšeničnú vlákninu a otruby, teda také zložky, ktoré obsahujú viac bielkovín alebo vlákniny než sacharidov.

Cereálny formový chlieb SHAPEMIX

Hotové výrobky zo Shapemix 75 majú o 65 % menej sacharidov*; 175 % viac bielkovín*; majú vysoký obsah vlákniny* * v porovnaní s normálnym pšeničným chlebom a pri dodržaní dávkovania zmesi Shapemix v pomere na múku 75 % Shapemix 75 : 25 % ražná múka. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Tmavý cereálny chlieb s Panoplus Dark

Obľúbený Panoplus Dark - pre tmavý a jemný chlieb a pečivo použitý v kombinácii s našou novinkou v sortimente Amore L Soft Wheat. Pšeničný fermentovaný prípravok s obsahom jačmennej múky zaručí tú správnu mäkkosť, chuť a vôňu tmavého chleba.

Chlieb s Toscane Dark

Tmavý tekvicový chlieb, ktorý má jedinečnú chuť, farbu, štruktúru striedky a veľmi chutnú kôrku vďaka použitej zmesi (Panoplus) Toscane Dark. Ekonomické dávkovanie zmesi zaručí stredne silne tmavú striedku chleba a viditeľné kúsky tekvicových semienok v striedke. Použitý Amore L Soft Wheat zaručí menšie vysušovanie chleba a zároveň viac chlebovú vôňu a chuť.

Slnečnicový chlieb tmavý

Veľmi chutný TMAVÝ slnečnicový chlieb bohatý na obsah slnečnicových semienok. Vďaka správnej kombinácií prípravku NON-E Premiumback a novinky, fermentovaného prípravku Amore L Soft Wheat, ktorý dodá chlebu príjemný obsah pšeničného kvasu a jačmennej múky. Upečiete tak neskutočne chutný a jemný slnečnicový chlieb.

Chlieb s vlákninou FIBRE

Zaujímavé spojenie zmesi Panoplus Fibre vo výhodnom dávkovaní do chleba a prídavku našej novinky v sortimente Amore L Soft Wheat zaručí chlebu nielen výbornú chuť a vôňu, ale aj tú správnu štruktúru a kvalitu striedky a kôrky.

Makový rožok s Amore L Soft Wheat

Chutný rožok s prídavkom mliečneho margarínu Zela Delikates a tekutého fermentu Amore L Soft Wheat zaručia pečivu dlhšiu krehkosť a menšie vysychanie na pulte.

Pletenka s Amore L Soft Wheat

Chutná pletenka s prídavkom bravčovej masti a tekutého fermentu Amore L Soft Wheat zaručí pečivu dlhšiu krehkosť a menšie vysychanie na pulte.

Klasické rožky s prídavkom Amore L Soft Wheat

Aj Vaše rožky môžu na pulte zostať o niečo čerstvejšie, mäkšie a chutnejšie - tak, aby sa stihli vypredať v tom najlepšom prevedení pre zákazníkov. stačí malý prídavok nášho tekutého fermentovaného Amore L Soft Wheat prípravku a hneď budú ,menej schnúť, pekne parcelovať a dlhšie voňať zákazníkom.

1 2 3 4 5 6