Novinky

Novinky

v tejto kapitole nájdete nové výrobky a akcie

Sort on:
1 ... 3 4 5 6
NOVINKA v sortimente: Farebné modelovacie hmoty K2

Vážení zákazníci, cukrárky, Zeelandia ešte tento mesiac prináša do sortimentu novinku v podobe Farebných modelovacích hmôt K2. Hmoty si bude možnosť zakúpiť v 0,5 kg balíčkoch - aby ste si ich vedeli vyskúšať a vždy zakúpiť v potrebnom množstve. Ide o 5 základných farieb červenú, zelenú, čiernu, modrú a žltú. Cena farebných K2 hmôt je 3,590 EUR/kg bez DPH (teda v danej cene máte 2x 0,5 kg balíček). Viac info o dostupnosti na sklade Zvolen a Rozhanovce dostanete na našom Call centre. Tím Zeelandia s.r.o.

VIKORN ® - receptúra

Nájdete tu správnu receptúru na prípravu chutného viaczrnného chlebíka VIKORN s obsahom vitamínov a železa. Doporučená receptúra je aj z dôvodu správneho množstva vitamínom, železa a ostatných živín v hotovom chlebíku.

PROKORN ® - receptúra

Aby sa dodržalo deklarované množstvo obsahu živín a minerálnych látok v chlebíku PROKORN® je samozrejme potrebné dodržať aj danú receptúru na prípravu chlebíka. Zmes Panomix Prokorn je 50 % zmesou na výrobu tohto chutného výrobku. Prokorn® je chránenou značkou Zeelandia.

ZELA DELIKATES podľa nových štandardov

Vážení zákazníci, na základe požiadaviek trhu a EU sme pre Vás v tomto roku pristúpili k vylepšeniu kvality Zela delikates. Z dôvodu ochrany palmových lesov (výrobca Zeelandia Litva) sme zamenili 1/3 podielu palmového oleja za zdravší nerafinovaný kokosový olej, pričom teraz ZELA DELIKATES neobsahuje žiadne nezdravé trans-mastné kyseliny. Podiel mliečnej zložky zostal samozrejme nezmenený, takže to nemá žiaden vplyv na chuť a kvalitu výrobkov. Zároveň z dôvodu požiadavky viacerých veľkých zákazníkov a noriem EU sme pristúpili k vylepšeniu E zložiek v Zela delikates tak, aby spĺňala aktuálne požiadavky EU. Zmena nemá žiadny vplyv na senzorické vlastnosti výrobku. Zároveň by sme Vás chceli informovať, že Zela delikates nájdete opäť v zlato-hnedej fólii, ktorá je zároveň ochranou proti oxidácii výrobku a s vyznačením váhy na obale, ktorú tak oceňujete. Takisto na každom 2,5 kg obale je podľa normy uvedené SK zloženie výrobku. Veríme, že aj takto prispejeme k lepšej chuti pre zákazníkov a zdravšej surovine vo Vašej prevádzke. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Tím Zeelandia s.r.o.

NON.E výrobky v našej ponuke

Našu ponuku sme obohatili o nové Non.E margaríny pre pekárov a cukrárov ako aj margaríny Non.E s obsahom masla. Takisto viete do svojho sortimentu zaradiť aj náš NON.E kvas (bez éčiek): Kód č. 2084 Ražný kvas (Non.E) Z jeho pomocou získate výbornú kvalitu chleba, jedinečnú chlebovú chuť a arómu, pružnú, rovnomerne pórovitú striedku. Jednoducho chlieb ako od babičky - kvalitný a s dlhou trvanlivosťou. Ďalším výrobkom bez É-čok (Non.E) dostupný v našej ponuke je Kód č. 2105 Tekvicová zmes Non.E, ktorá obohatí Váš sortiment zdravších chlebov. Na reze sú viditeľné semienka tekvice, chlieb má pekný objem a štruktúru a je veľmi chutný. Pre ďalšie výrobky kontaktujte svojho Obchodného zástupcu alebo marketing@zeelandia.sk

1 ... 3 4 5 6