Receptúry Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Čučoriedková tvarohová torta so zeleným čajom

Slávnostná na vzhľad, zaujímavá na reze. Spojenie Cesta Zelený čaj, čučoriedkového gélu a tvarohovej šľahačkovej náplne v zaujímavej torte.

Svieža citrónová torta so zeleným čajom

CESTO ZELENÝ ČAJ Ideálne samostatne v klasických a moderných zákuskoch alebo v skvelých kombináciách s ďalšími trenými hmotami Zeelandia. Zeelandia sa pri vývoji Cesta Zelený čaj inšpirovala japonskou kuchyňou, kde sa táto ingrediencia používa v sladkých výrobkoch. Zároveň zmes Cesto Zelený čaj neobsahuje zahusťovadlá, emulgátory ani modifikovaný škrob. Je teda vyrobená s ohľadom na aktuálne požiadavky zákazníkov po kvalitnejších surovinách s menším podielom é-čok v základnej zmesi. Má charakteristickú a výraznú chuť a farbu vďaka prídavku zeleného čaju. Cesto Zelený čaj sa ideálne kombinuje s našou jogurtovou alebo tvarohovou náplňou, malinovými, čučoriedkovými náplňami/gélmi, skvelou novinkou Frutafill Ananás + Pomaranč, Zeesanmi Tvaroh, Jogurt alebo Malina, tukovou náplňou Dip Neutral a pod.

Ananásová roláda so zeleným čajom

Cesto Zelený čaj sa ideálne kombinuje s našou jogurtovou alebo tvarohovou náplňou, malinovými, čučoriedkovými náplňami/gélmi, skvelou novinkou Frutafill Ananás + Pomaranč, Zeesanmi Tvaroh, Jogurt alebo Malina, tukovou náplňou Dip Neutral a pod. Zažite ešte väčšiu šťavnatosť v korpuse: Vďaka použitiu rozvaru a prídavku napríklad mätového alebo ďalšieho podielu zeleného čaju do rozvaru získate extra šťavnatosť hotových korpusov a plátov. Navyše sme upravili receptúru na prípravu rolády tak, aby ste si čo najviac uľahčili prácu pri jej stáčaní a dosiahli čo najlepšiu jemnosť a mäkkosť plátu.

Mojito kocky

Svieže a šťavnaté Mojito kocky v skvelej kombinácii dvoch trených ciest. Výrazné chuťou aj farbou prilákajú zákazníkov a milovníkov zeleného čaju.