Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 ... 33
Pravdivo ražný chlieb

PRAVDIVO RAŽNÁ ZMES je obľúbenou 100 % zmesou na výrobu ražného chleba a pečiva v našom sortimente. Predstavte si chutný a pritom nadýchaný (s pórovitou striedkou a dobrým objemom) ražný chlieb. Ako je to možné? Práve vďaka PRAVDIVO RAŽNEJ ZMESI zo Zeelandie - 100 % zmesi - jej vyváženému zloženiu, použitej kvalitnej múke a ostatných surovín v zmesi ako je kvalitný ražný kvas a chutné semienka- dokážete vyrobiť ražný chlieb so stálou a výbornou kvalitou, pričom spotrebitelia ocenia jeho chuť, peknú pórovitosť striedky, pekný objem a chutnú kôrku. Zostane dlho čerstvý a zákazníci Vám ho budú pravidelne znova a znova kupovať. PRAVDIVO RAŽNÁ ZMES je ideálna taktiež na výrobu ražného pečiva.

Stracciatela torta s Jung Basis Rühr

Chutná a jednoduchá stracciatela torta s Jung Basis Rühr a ganáž náplňou z bielej čokoládovej polevy. Dozdobená čerstvým ovocím - ideálna pre letné obdobie.

Red Velvet cake s Jung Basis Rühr

Moderný Red Velvet cake z trenej hmoty Jung Basis Rühr chutne naplnený a moderne dozdobený s tvarohovým krémom.

Cupcakes s Jung Basis Rühr

Chutné a šťavnaté cupcakes s Jung Basis Rühr - dozdobené chutnou vanilkovou náplňou a dekoráciou pre každú príležitosť a oslavu.

Čajové rezy s Jung Basis Rühr

Výborné a jemné čajové rezy z trenej hmoty Jung Basis Rühr. Náplň z kandizovaného a sušeného ovocia.

Mramorový koláč

Neskutočná chuť Ken Trufy v kombinácii so základom Jung Basis Rühr -jedinečnej trenej hmoty ako od mamičky. Koláče sú pečené vo formičkách. Jemne dozdobené napr. čerstvými malinami.

Koláč Jung Basis Rühr s makom

Tradične obľúbené celé generácie - makové koláče z trenej hmoty v inovovanej podobe s Jung Basis Rühr. Jemne dozdobený čokoládou.

Müsli koláč s orechami

Niečo zdravšie počas leta a v podobe koláča? Neváhajte a pripravte svojim zákazníkom skvelý koláč z kombinácie Jung Basis Rühr a Silkgrain Sonnen Müsli. Chutne dozdobený semienkami Seedmix a orechami.

Kokosový koláč s mangom/ananásom

Leto je tu a prázdninová pohoda so slniečkom tiež. Čo tak si upiecť skvelý kokosový koláč napr. s mangom alebo ananásom. Skvelá letná kombinácia na osvieženie rodinných rezov/koláčika.

Čučoriedkový koláč ako od babičky

Obľúbená kombinácia tmavej trenej hmoty z Jung Basis Rühr s chutnou vanilkovou pudingovou náplňou v podobe koláča vo formičke poteší milovníkov nezabudnuteľnej klasiky. Deti sú totiž naša radosť - a pamäť z detstva pretrvá - v tom skvie genialita človeka.

Kakaový koláč s višňami

Čas strávený s rodinou je nielen v tejto dobe naozaj dôležitý. Spomienky na detstvo prenesené pomocou chutného koláča ako od mamičky do dnešnej doby - to je naozaj retro chutná spomienka. Nielen pre cukrárov, ale aj pre pekárov a domácich kutilov ponúkame tieto skvelé receptúry s Jung Basis Rühr - trenou hmotou od Zeelandie pre vytvorenie jednoduchých ale pritom efektne vyzerajúcich koláčov vo formičke alebo na plechu.

Letné srdiečka s marakuja náplňou

Srdiečka s marakuja príchuťou nielen na leto. Jemne naplnené s Frutafill marhuľa a Zeesanom s príchuťou Broskyňa-Marakuja. Poleva z kombinácie Paletta Miroir Creamy a Satina biela zaručí zákusku nielen dobrú chuť ale aj pekný vzhľad výrobku.

1 2 3 4 5 6 7 ... 33