Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 ... 39
Klasika je IN

Doba sa mení, technológie idú vpred rýchlosťou blesku a s novou dobou prichádzajú aj nové veci a nové chute. Ľudia radi cestujú a spoznávajú nielen nové krajiny, ale aj ich gastronómiu a nové trendy v cukrárskej oblasti nevynímajúc. Dobré spomienky máme vždy dobre zafixované, a to aj tie z detstva, keď sme jedli tie najlepšie zákusky a koláče napečené mamou alebo babkou alebo spolu s rodinou posedeli v cukrárni. Naše chuťové poháriky sú historicky nastavené na určité impulzy v chuti a v intenzite, ale my v Zeelandii pevne veríme, že vďaka správnym surovinám a chutiam vieme zlepšiť aj to dokonalé, čo nám za roky života ostalo v pamäti. Teraz je ten správny čas, aby ste sa spolu s nami posunuli vpred a vyskúšali novú tradíciu v chuti! Čo Vás čaká v katalógu: 14 zaujímavých klasických a pritom trendovo prepracovaných zákuskov. Pohrali sme sa s kombináciami chutí, ktoré slovenský spotrebiteľ priam miluje: čokoládové karamelové malinové makové višňové kokosové a pridali sme trendové chute: lemon curd mango tekvica slaný karamel brusnice pomaranč Veríme, že Vás tieto receptúry oslovia. Tím Zeelandia s.r.o.

Ražné pečivo s Pravdivo ražnou zmesou

Určite viete, že z našej Pravdivo ražnej zmesi si viete upiecť skvelý chlieb s pekným objemom, úžasnou striedkou, ale čo tak pripraviť Vašim zákazníkom aj ražné pečivo? Nesklame Vás, je tiež super ako aj chlieb.

Multivitamínové pečivo Vikorn D s orechmi

Niečo iné ? Tak vyskúšajte kombináciu skvelého multivitamínového pečiva s vit. B1,B2,B12, železom a vit. D - a pridajte nasekané orechy. Chutné a zdravé zároveň nielen na Vianoce.

Multivitamínové pečivo Vikorn D

Niečo iné ? Tak vyskúšajte kombináciu skvelého multivitamínového pečiva s vit. B1,B2,B12, železom a vit. D. Chutné a zdravé zároveň nielen počas zimného obdobia.

Chlieb ZEBRA  s orechmi

Ozvláštnite svojim zákazníkom teraz pred Vianocami chlieb ZEBRA z Pravdivo ražnej zmesi s prídavkom orechov. Skvele sa hodia k tomuto ražnému chlebíku.

Müsli vrkoč so Silkgrain Sonnen Müsli

Ideálne slané pečivo ako snack, k pivu, k posedeniu s priateľmi alebo len tak pre potešenie chuti počas dňa. V´daka svojmu zloženiu -bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas nebudete mať pri jeho jedení výčitky svedomia.

Müsli osie hniezdo so Silkgrain Sonnen Müsli a Nordix croissant 15

Chutné, jednoduché a pritom efektné - ideálne pre každého spotrebiteľa ako snack, raňajky, desiata a pod. Pritom skutočne bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas.

Müsli vrkoč s pizza náplňou

Chutné, jednoduché a pritom efektné - ideálne pre každého spotrebiteľa ako snack, raňajky, desiata a pod. Pritom skutočne bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas. Navyše chutne naplnené s pizza náplňou - Zela pizza sauce.

Cereálny závin so škoricovou náplňou

Chutný, jednoduchý a pritom efektný- ideálne pre každého spotrebiteľa ako snack, raňajky, desiata a pod. Pritom skutočne bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas. Dá sa piecť aj ako pletenec vo forme.

Cereálny závin s orechovou náplňou

Chutný, jednoduchý a pritom efektný- ideálne pre každého spotrebiteľa ako snack, raňajky, desiata a pod. Pritom skutočne bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas. Dá sa piecť aj ako pletenec vo forme. Kľudne sa vyhrajte a upečte si ho v kombinácii napr. s jablkovým gélom.

Cereálny závin s makovou náplňou

Chutný, jednoduchý a pritom efektný- ideálne pre každého spotrebiteľa ako snack, raňajky, desiata a pod. Pritom skutočne bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas. Dá sa piecť aj ako pletenec vo forme. Kľudne sa vyhrajte a upečte si ho v kombinácii napr. s višňovým gélom alebo jablkami.

Cereálny mazanec s Korent Vanilla a Silkgrain Sonnen Müsli

Chutný cereálny mazanec bohatý na cereálie a semienka ako je ovos, chia, quinoa, konopné semienko, sezam, slnečnicu a prírodný ovsený kvas.

1 2 3 4 5 6 7 ... 39