Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 52
Mini ČUČORIEDKOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful čučoriedková náplň dodá tartaletke skvelú chuť a pekný lesk.

Mini CITRÓNOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Citrónový krém náplň dodá tartaletke nádych exotiky a extra sviežosti.

Mini tartaletky MANGO s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Mango náplň dodá tartaletke nádych exotiky.

V-GO! ovocný pohár s lesným ovocím

Ideálne pre candy bar: Poháre sú jednoduché na prípravu, majú rovnaký základ a stačí ich rôzne ochutiť a efektne dozdobiť napr. ovocím. Chutný ovocný pohár z radu V-GO! pripravíte z vegan krému za studena v kombinácii s obľúbenou ovocnou náplňou Frutafill lesné ovocie.

V-GO! Čokoládový pohár

Chutný čokoládový pohár s pravou belgickou čokoládou Arabesque vo vegan verzii. Základ z vegan krému Rap/Kaltcreme a vegan cesta z Vegan Cake/Vegan Pastry mix.

V-GO! Pistáciový pohár

Chutný a jednoduchý na prípravu zároveň. Skvelý vegan pistáciový pohár z vegan krému za studena. Ochutený chutnou pistáciovou pastou s kúskami pistácií.

Zelené vežičky s kokosom

Moderné zelené vežičky z Cesta Zelený čaj v štýle cheesecake s jogurtovo-tvarohovou náplňou oživia každý candy bar alebo výslužku zo svadby a potešia mladšie ročníky chutným a netradičným prevedením.

Zelené vežičky s kokosom

Moderné zelené vežičky z Cesta Zelený čaj v štýle cheesecake s jogurtovo-tvarohovou náplňou oživia každý candy bar alebo výslužku zo svadby a potešia mladšie ročníky chutným a netradičným prevedením.

Jogurtová svadobná torta s čučoriedkami

Chutné a moderné spojenie bezlepkového korpusu Nuvola a kombinácie chutí Jogurtovej náplne so šľahačkou so sviežou čučoriedkovou náplňou Fruitful v svadobnej torte.

Chlieb ROGGO

Odľahčená verzia receptúry pre Jung Roggo. Vďaka upravenému pomeru dávkovania Jung Roggo a ražnej múky vyrobíte skutočne jedinečný ražný chlebík so špecifickou chuťou, pričom bude naopak veľmi jemný a mäkký.

Tmavá veka

Chutná tmavá veka, ktorá zároveň nie je suchá a ani drobivá. Vďaka spojeniu NON-E Premiumback a novinky v našom sortimente MAXIMO FRESH si získate tých správnych spotrebiteľov, ktorí túžia po kvalitnej a mäkkej tmavej veke na chlebíčky. S touto receptúrou si ju vychutnajú určite dlhšie.

Pravdivo ražný špic

Pravdivo ražnú zmes pozná veľa našich zákazníkov. Používajú ju na výrobu chutného ražného chleba s pekným objemom a jedinečnou chuťou a kvalitou. Tentoraz sme pre Vás pripravili jednoduchú, a pritom veľmi dobrú receptúru na pravdivo ražné špice. A pretože zmes je skutočne výhodná a 100%-ná - stačí Vám na ich výrobu pridať len 3 ďalšie suroviny - droždie, margarín a vodu.

1 2 3 4 5 6 7 ... 52