Receptúry Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Citrónová ZERO Problem PARTY torta Ø 26 cm

Bezgluténová slávnostná torta ideálna nielen na Vianoce. Jemný a veľmi chutný korpus zo zmesi Zero Problem NUVOLA naplnený chutnou krémovou citrónovou náplňou a dozdobený kombináciou tukovej náplne Dip Neutral a smotany Ken Presto. Torta je podľa typu dozdobenia vhodná naozaj pre každú slávnostnú príležitosť od svadby počnúc, cez narodeniny až po detské oslavy a rodinné posedenia. Nakoľko požiadavka po bezgluténových cukrárskych výrobkoch rastie, veríme, že Vás tento skvelý recept osloví.

Lentilková torta 30 x 30 cm

Hravá lentilková torta pre detské oslavy. S farebnými piškótovými korpusmi, jemnou krémovo-smotanovo náplňou z kombinácie Dip Neutral a Ken smotany, ktorá vydrží aj počas letných osláv. Potiahnutá tenkou vrstvou cukrovej poťahovky s efektnou mašľou a milým efektom farebných lentiliek poteší nielen deti.

Vegan cake ovocná torta

Láska a oslavy patria k sebe - nielen na Valentína. Moderná VEGAN ovocná torta poteší samozrejme aj všetkých zaľúbených nevegánov - vďaka skvelej chuti a použitej ovocnej náplni Fruitful Jahoda.

Čokoládový cheesecake Ø 15 cm

Chutný tvarohový cheesecake dnes už neodmysliteľne patrí k oslave. Zeelandia čokoládový s tvarohom si obľúbite určite. Jemne kyselkavá chuť a prepojenie s kvalitnou čokoládou Vás prenesie do detských čias, keď chute boli naozaj intenzívne a identické.

Ovocný cheesecake Ø 12cm

Cheesecake - v klasickej a netradičnej ovocnej chuti. Premyslené ingrediencie a chute nájdete ako v základe cheesecake, tak aj v tvarohovej náplni. Či už ovocný cheesecake dozdobíte klasicky alebo netradične so Zeelandia Kiwi gélom svojich fanúšikov si na každej oslave určite nájdu oba.

Mango rezy 30x40 cm

Čoko - kokos - mango. Obľúbená moderná trojkombinácia chutí v prevedení od Zeelandie. Spojenie obľúbenej kokosovej náplne, kvalitnej smotany Ken Presto a bohatej ovocnej náplne Fruitful (s obsahom 70 % manga) skvele dopĺňa šťavnatý korpus z trenej čokoládovej hmoty.

Bolero rezy 30 x 40 cm

Kvalitné cukrárske špice trochu inak? Prinášame Vám inšpiráciu ako preniesť chuť špicov do slávnostnej podoby v Bolero rezoch. Všetky kvalitné ingrediencie nájdete v tejto skvelej kombinácii. Biskuit Instant piškótovú hmotu ako základ rezov, Bolero Instant ako chutnú kakaovú náplň a skvelú Brandy vrstvu náplne z pudingovo-smotanového krému. Rezy sú slávnostne dozdobené ganážou z pravej Arabesque tmavej čokolády a smotany.

Štedrák 30x40 cm

Štedrák neodmysliteľne patrí k vianočným sviatkom. Možno si poviete, že je to komplikovaný koláč, ale v našej receptúre ide o spojenie krehkého cesta a náplní, ktoré sa konzistenčne navzájom dobre nanášajú a po upečení sa koláč dobre krája. Túto receptúru teda upečiete určite jednoduchšie. Ideálny pre rodinné balenia dozdobený skvelým Fruitful Višňa s krásnym leskom a chuťou sviežich višní osloví všetky generácie.

Banoffee tartaletky

Moderné prevedenie banoffee torty- v podobe tartaletiek pre každý slávnostný okamih. Jednoduchá a pritom veľmi chutná receptúra. Čerstvo upečené tartaletky z Mamas Pie, naplnené s Mifi karamelovou a čerstvými banánmi sú ideálne ako pre detské oslavy, candy bar, slávnostné posedenie s rodinou a pod. Dozdobené kvalitnou smotanou Ken Presto a cukrovými ozdobami podľa príležitostí, na ktorú sú určené.

Pečené donuty jogurtové

Kupujeme ich všetci. Len tak na raňajky alebo desiatu. Ale krásne dozdobený donut vie potešiť omnoho viac. Či už na detskej oslave s peknou čokoládovou polevou a farebnými ozdobami alebo ako milé a chutné prekvapenie pri rodinných oslavách alebo dokonca ako kreatívne spestrenie v rámci candy baru. So správnym dozdobením a chutnými pečenými donutmi ohúrite svojich zákazníkov počas celého roka.

Pečené donuty perníkové

Kto by ich nemiloval? Pečené donuty zo Zeelandia zmesí. Omnoho chutnejšie než klasické vyprážané, vďaka použitým treným hmotám. V katalógu Vám prinášame hneď 3 základné obľúbené receptúry. Vychutnajte si ich teraz v perníkovej verzii.

Pečené donuty čokoládové

Kto by ich nemiloval? Pečené donuty zo Zeelandia zmesí. Omnoho chutnejšie než klasické vyprážané, vďaka použitým treným hmotám. V katalógu Vám prinášame hneď 3 základné obľúbené receptúry.