Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 41
Panna Cotta zajačikovia

Milé a efektné kopuly v tvare zajačikov s ľahkou panna cotta náplňou s jahodami.

Veľkonočná čokoládová torta

Chutná a pritom tak jednoduchá torta - kvalitný čokoládový korpus s kúskami čokolády Sacherka a trvanlivejší krém v podobe pudingovej náplne. Efektne dodobená k Veľkej Noci.

Malinové Tiramisu trojuholníky s Bufler Komplet

Výborná obmena v podobe malinového tiramisu.

Tiramisu kocky s Bufler Komplet

Výborné tiramisu kocky z kompletnej zmesi Bufler komplet (piškóty ako aj pláty), ochutené ochucovacou pastou Compound Írska káva a naplnené ochutenou šľahačkou s chuťou tiramisu.

Cake Pops - prepeličie vajíčka

Moderné a efektné Cake Pops so zaujímavým efektom prepeličieho vajíčka.

Cake Pops - prepeličie vajíčka

Moderné a efektné Cake Pops so zaujímavým efektom prepeličieho vajíčka.

Karamelová doboška s Bufler Komplet

Klasická karamelová doboška s Bufler Komplet - 100% kompletnou zmesou.

Klasické punčové rezy s Bufler Komplet

Chutné a klasické punčové rezy zo zmesi Bufler Komplet - 100% kompletnej zmesi.

Pomarančové punčové rezy s Bufler Komplet

Chutné pomarančové punčové rezy zo zmesi Bufler Komplet - 100% kompletnej zmesi.

Jahodový cheesecake

Pečený čokoládovo-jahodový Nielen jogurty sú obľúbené práve v jahodovej a čokoládovej chuti, ale aj v tomto cheesecaku sa snúbi len to všetko najlepšie: Fruitful Jahoda, Ken Trufa, Cesto Čokoládové a Jogurtová náplň. Nielen káva ale aj práve tento cheesecake dodá vašim zákazníkom pozitívnu energiu a ten správny impulz počas dňa. Každá vrstva v sebe prináša niečo úžasné, jemné a prekvapivé.

Mangový cheesecake

Plný sladkého manga a tvarohu Kombinácia tvarohu a ovocia nie je pre slovenského milovníka koláčov ničím neobvyklým. Ešte len začala sezóna, už naše babky a mamky piekli tieto druhy koláčov. Mangový cheesecake v novom modernom šate a chuti, určite zmizne z nedeľného stola tak rýchlo ako klasická verzia. Bohato dozdobený mangom ako v náplni, tak aj na povrchu. Zeelandia má pre Vás skvelé riešenie: bohaté zdobenie s celoročne dostupným Fruitful Mango s obsahom 70% kúskov chutného manga.

Makový cheesecake s višňami

Spojenie tradície a sviežej chuti Tento cheesecake určite zachutí ako mladým, tak aj starším generáciám. S láskou upečený, s bohatým obsahom jogurtovej, tvarohovej náplne a kvalitného maku, kontrastne dozdobený s bielou čokoládovou polevou a v kombinácii s jemne kyslastými višňami - ten pravý pôžitok! So základom z trenej špaldovej hmoty s orechmi pre ešte lepšiu chuť.

1 2 3 4 5 6 7 ... 41