Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 ... 27
Ryžová kocka s Rimixom

Chutná ryžová kocka s Rimixom a so šľahačkou dozdobená s jedinečnou parížskou smotanou Ken Trufa. Základný korpus - jemný zamatový plát.

Poháre s Rimixom - ryžovou náplňou

Efektné ryžové poháre s malinovým gélom a Paletta Miroir malina - ideálne na catering, oslavy, do kaviarní a pod.

Veľká Noc so Zeelandiou

Aj Vás už zastihla príprava výrobkov na Veľkú Noc? Že je to stále o tých istých výrobkoch? To možno áno - tradícia síce nepustí, ale čo tak sa vyhrať s chuťou, jemnosťou, celkovým vzhľadom a kvalitou hotových výrobkov? So Zeelandiou to bude hračka. V našom sortimente nájdete výnimočné suroviny, ktoré odlíšia Vaše hotové výrobky na pulte svojou kvalitou a chuťou ako aj marketingovú podporu v podobe nálepiek alebo pásky na Veľkonočné koláče. Neváhajte a oslovte našich obchodných zástupcov o viac informácií.

Karamelové bábovky

Jednoduché a pritom tak chutné trené karamelové bábovky z Cesta karamelového. Ideálne aj ako balený výrobok do reťazcov alebo vlastnej predajne. Variabilné možnosti navážky podľa typu foriem vo Vašej prevádzke.

Čokoládové bábovky

Jednoduché a pritom tak chutné trené čokoládové bábovky z Cesta Čokoládového. Ideálne aj ako balený výrobok do reťazcov alebo vlastnej predajne. Variabilné možnosti navážky podľa typu foriem vo Vašej prevádzke.

Malinový cheesecake

Máte radi cheesecake? A už ste ochutnali malinovú verziu? V kombinácii s populárnym cestom špaldovým ako základ cheesecaku a malinovou smotanou bude určite chutiť Vašim zákazníkom. Jemne dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina a čokoládovými dekorkami.

Čokoládovo-maková torta s malinou

Výborná kombinácia rezov s čokoládovým a makovým cestom a dvoma vrstvami malinovej smotany. Dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina.

Čokoládové rezy s malinovým želé

Výborná chuť kombinácie Cesta čokoládového a maliny v podobe chutného želé, ochutenej šľahačkovej smotany s pravými kúskami mrazených (lyofilizovaných) malín pekne dozdobené s Dekorkami z našej ponuky a inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina. Ideálne nakrájané na kocky alebo ako tortové rezy. Vďaka použitiu Rosetty - sladenej rastlinnej smotany od Zeelandie budú mať Vaše výrobky v kombinácii so stabilizátorom smotany až 3-dňovú záruku.

Makovo-piškótové rezy

Trvanlivejšie makovo-piškótové rezy upečené na krehkom ceste z Mamas pie. Jemne naplnené s ovocnou marhuľovou náplňou. Ideálne aj ako rodinné rezy.

Prúžkované makové rezy

Jemný piškótovo-makový koláč s jemnými vrstvami slivkového lekváru a chutnou fondánovou makovou náplňou. Dozdobený Zela cukrárskou polevou tmavou. Ideálny aj ako rodinné rezy.

Makovo-linecké rezy

Trvanlivejšie makovo-linecké rezy z krehkej hmoty Mamas pie a liatej hmoty - Zmesi na Makovník. S krásnym vzorom mriežky na povrchu s Mamas pie. Jemne naplnené ovocnou náplňou pre ešte lepšiu chuť a krajší vzhľad. Ideálne aj ako rodinné balenie.

1 2 3 4 5 6 7 ... 27