Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 ... 31
Jahodové semifreda s tvarohom

Jedinečný dezert - semifreda s tvarohom so základom z Cesta Čokoládového, chutnej jahodovej náplne Fruitful Jahoda a jedinečnou polevou z kombinácie Ken Trufa a Zela cukr. polevy tmavej. Efektne dozdobené s korunkou zo Scaldis White, jahodového Fruitfulu, čokoládovej dekorácie a plátkového zlata.

Mango-Rimixový pohár s chia

Nielen na raňajky alebo desiatu, ale počas celého dňa Vám Mango-rimixové poháre s chia dodajú energiu. Obľúbená kombinácia chutí. Pekne vyniknú v pekných pohárikoch alebo zaváracích fľaštičkách.

Mango guličky

Trendy jogurtovo-mangové guličky s Fruitful Mango a Zeesan Jogurt. S jemnou trenou hmotou z Cesta čokoládového. Pripravené v silikónových formičkách a jemne dozdobené s Fruitful Mango a bylinkami. S jedinečnou ganage polevou pre pekne hladký efekt guličiek.

Mangové Panna Cotta rezy

Svieže mangové rezy s Fruitful mango, v kombinácii s čokoládovým cestom, Panna Cottou a jemne dozdobené Ľadovou polevou.

Tekvicovo-mrkvová šatka so špenátovou náplňou

Žiadaná kombinácia plundrovej šatôčky a chutnej zeleninovej náplne od Zeelandie. Náplň je v aktuálnom trende spotrebiteľov po PLANT-BASED - zeleninových výrobkoch - s bohatým obsahom špenátu a brokolice až 70 %. Plundra je vyrobená so zeleninovej zápary Silkgrain pumpkin carrot (tekvica mrkva).

 Bezéčkový croissant s posypom

Chutný bezéčkový croissant s/bez posypu (posyp Decor Slniečko je tiež bez obsahu éčok) vyrobený s NON-E Premiumback. Do croissantu sme pridali NON-E Zeelandia margarín ťažný - pláty - tak, aby komplet celý výrobok zostal bez obsahu éčok. Náš tip: v ponuke Zeelandie nájdete aj Zeelandia margarín ťažný-pláty s obsahom masla 20 % - tovar je na objednávku.

Plundra s náplňou (s NON-E Premiumback)

S NON-E Premiumback viete pripraviť aj chutné a kvalitné plundrové výrobky. Cesto preváľame s bezéčkovým margarínom Zeelandia margarín ťažný-pláty NON.E. Ideálne naplnené ovocnými náplňami (alebo ovocím ak výrobky chcete mať komplet bez obsahu Éčok). Z našej ponuky Vám ponúkame až 3 skvelé náplne bez obsahu Éčok ideálne do plundrových výrobkov, a to Plnka maková Premium v 15 kg balení Plnka orechová Premium v 15 kg balení a Varená maková náplň 35 % v 12 kg balení alebo 40 kg vratných bareloch. Plundrové výrobky môžete jemne dozdobiť posypaním s Mont Blanc, ktorý je v našej ponuke taktiež bez obsahu Éčok.

Viaczrnné pečivo NON-E Premiumback

Chutné a bez obsahu éčok. Viaczrnné rožky alebo pečivo s pekným objemom obohatené o ľanové, sezamové a slnečnicové semienka za použitia Seedmix do cesta ako aj na posyp nesmú chýbať vo Vašom sortimente.

Vianočka bez obsahu éčok (s NON-E Premiumback)

Vynikajúca vianočka bez obsahu Éčok vyrobená s NON-E Premiumback a vhodným pomerom cukru a tuku do receptúry. Pekný objem a jemne sladká chuť vianočky.

Jemné pečivo - Lúpačka, uzol... bezéčok (s NON-E Premiumback)

Vyrobiť jemné pečivo bez obsahu Éčok s vynikajúcou chuťou, jemnosťou a dobrým objemom už nie je problém. So Zeelandia bezéčkovým NON-E Premiumback to je hračka. Nízke dávkovanie 1 % na množstvo pridanej múky a správny pomer tuku a cukru do receptúry a Vaše lúpačky, uzly alebo briošky budú jedna radosť.

Riteš s cesnakom bezéčok

Cesnakový ozol - alebo tzv. riteš bez obsahu éčok (s NON-E Premiumback) poteší milovníkov chutných plundrových výrobkov - pričom na jeho výrobu sa použil aj NON-E Zeelandia margarín ťažný-pláty.

Rožok tukový bezéčok

Ponúknite aj Vy svojim zákazníkom chutné a zdravšie výrobky - momentálne žiadaný dopyt po bezÉčkových surovinách a zmesiach a použite overený prípravok od Zeelandie. NON-E PREMIUMBACK je pekársky prípravok bez obsahu Éčok pre výrobu chutných rožkov a pečiva - vynikajúco kombinovateľný s inými bezéčkovými zmesami pre výrobu pečiva alebo viaczrnného pečiva.Vhodné aj pre plundrové výrobky. NON-E PREMIUMBACK zaručí lepšie vlastnosti cesta pri spracovaní (suché a nelepivé cesto) a lepší objem pečiva. Jednoduché dávkovanie: 1 % na množstvo použitej múky.

1 2 3 4 5 6 7 ... 31