Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 50
Cheesecake trubičky (čučoriedkové)

Jednoduché na prípravu a zároveň veľmi moderné. Spojenie klasickej lístkovej trubičky a modernej cheesecake náplne nadchne každého hosťa. Trubička tak získa úplne inú chuť, nie je tak sladká, je výborne ochutená a svieža s vysokokvalitnou náplňou Fruitful Čučoriedka.

Cheesecake tortičky ananás+pomaranč

Kúsok blaha, ktorý ľahko chytíte do ruky a ešte ľahšie zjete počas svadobnej noci pri candy bare. Svieže cheesecake tortičky - s tvarohovou náplňou sú výborne zladené s ovocným povrchom - novinkou v našej ponuke Frutafill Ananás+Pomaranč.

Parížske srdiečka

Krehké, sladké a krémové srdiečka, ktoré sa rozplývajú na jazyku a potešia nielen novomanželov. Ideálne ako na candy bar, tak aj do krabičiek s výslužkou.

V-GO! Linecké srdiečka

V-GO! linecké srdiečka zo zmesi V-GO! Vegan Cake. Chutne naplnené marhuľovou náplňou z radu NATIVA, ktorá je bez obsahu pridaného cukru a bez pridaných sladidiel. Vďaka tomu linecké srdiečka vynikajú excelentnou chuťou marhúľ bez presladeného pozadia.

Brownies kocky 

Výborné bezlepkové brownies zo zmesi Zero Problem Delicake. V receptúre sme použili pravú belgickú čokoládu Arabesque. Povrch je jemne dozdobený so zrkadlovou polevou Paletta Miroir Choco.

Pistáciové kocky

Prekvapivo jemné a bez tukovej náplne. Lahodne smotanové vďaka náplni z Panna Cotta -smotanového vanilkového krému v kombinácii so smotanou na šľahanie a ochucujúcou pistáciovou pastou. Chutne doplnené o čokoládovú chuť vďaka zrkadlovej poleve.

Mini škoricové laskonky

Jednoducho neodolateľné. Ako svojou veľkosťou, tak aj krásnym dozdobením. Škoricové mini laskonky sa Vám lahodne rozplynú v ústach a zanechajú vo Vás príjemnú jemnú chuť škorice a sladkej krehkej pusinky. Pozor nebezpečenstvo závislosti na mini laskonkách - pripravte ich naozaj veľa, žiaden hosť totiž neostane len pri ochutnaní jedného kúska.

Mini nanuky s mangom

Stále obľúbené nanuky v mini podobe potešia nielen deti počas svadobnej hostiny. Každý si rád vychutná skvelý bezlepkový korpus z našej zmesi Zero Problem Nuvola v kombinácii s kvalitnou smotanou a chutným exotickým mangom. Chutná čokoládová poleva na povrchu nanukov jemne dozdobená so srdiečkami, perličkami nastolí na každom candy bare slávnostný dojem.

Cake Pops s kiwi

Cake Pops sa určite zjedia v candy bare medzi prvými. Vyskúšajte našu receptúru. Chutné cesto vo vnútri - z bezlepkovej zmesi pre výrobu piškótovej hmoty chutne doplnené o chuť kiwi a kvalitnú smotanu. Na povrchu nesmie chýbať pekná čokoládová poleva. Ideálne Cake Pops dozdobíte mašličkou alebo použite pekné farebné paličky.

Gaštanové mini veterníčky

Veterníčky v mini verzii potešia každého pozvaného na svadbe. Všetci ich radi ochutnajú a ešte im ostane miesto pre ďalšie mini verzie chutných sladkých výtvorov v candy bare. V tejto receptúre ich nájdete v netradičnej gaštanovej verzii v spojení s chutným vanilkovým šľahačkovým krémom.

Linecké koláčiky DONUTs s pohánkou

Chutná obdoba donutov v podaní lineckých koláčikov - krásne dozdobená vynikne v každej svadobnej krabičke. Navyše ako základ cesta sme použili bezlepkovú zmes Delicake v kombinácii s pohánkovou múkou, čo koláčikom pridá na nutritívnej hodnote.

Mini ČUČORIEDKOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful čučoriedková náplň dodá tartaletke skvelú chuť a pekný lesk.

1 2 3 4 5 6 7 ... 50