Výsledky vyhľadávania

požadované kritériá spĺňa: 1438 Sort by relevance · date (newest first) · alphabetically
Obrázok DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od KE
Naše nové DC Východ sa nachádza na adrese Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce. Stačí isť podľa značky Zeelandia, ktorá sa nachádza ešte pred značkou začiatok dediny Rozhanovce - odbočíte doprava smerom na družstvo RZH a na konci ulice stále smerom hore sa nachádza náš sklad. Otváracia doba je Pondelok - Piatok 07:30 - 13:00 hod.
Obrázok Čoko prstence - Dekrét vynikajúci inovatívny výrobok 2015
S radosťou Vám oznamujeme, že počas Danubius Gastro 2015 sme získali ocenenie - Dekrét Vynikajúci inovatívny výrobok 2015 za Čoko prstence.
Obrázok JPEG image VeknocbbovkyZPL.jpg
Súbor Všeobecné obchodné podmienky spoločnosti Zeelandia s.r.o. od 17.03.2017
Súbor Dodatok k kúpnej zmluve týkajúci sa Klientskej zóny platný od 17.03.2017
Reklama 2017
Súbor object code Danubius Gastro 2017 - leták Pekárstvo&Cukrárstvo
Zeelandia s.r.o. sa každoročne zúčastňuje súťaže o Najlepší nový výrobok, ktorý vyhlasuje Rada pekárov a cukrárov Slovenska. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže s dvoma výrobkami, a to s našou cukrárskou novinkou Cesto Zelený čaj – zákusok s malinovým želé a s pekárskou zmesou Záhradníkov chlieb Non.E, ktorým sme rozšírili rad výrobkov bez obsahu Éčiek. Chlieb má po upečení pekný objem, rovnomernú štruktúru striedky s viditeľnými kúskami mrkvy, s jemnou chuťou byliniek a zostáva dlho čerstvý aj vďaka obsahu jogurtu v zmesi.
2. vianočný večierok Zeelandia pre zamestnancov
02.12.2017 sa uskutočnil už 2.ročník vianočného večierka pre zamestnancov Zeelandie. Účasť bola vysoká, dobre sme sa zabavili pod jedličkou, rozdali sme si krásne darčeky a znovu sa stretli aj tak trochu neoficiálne. Fotky hovoria určite za všetko nevypovedané. Ďakujem kolegom za super náladu a atmosféru a všetkým, ktorí priložili ruku k dielu, a tak sme si mohli vychutnať ďalšie super stretnutie v Zeelandii.
Súbor Octet Stream KLIENTSKÁ ZÓNA ZEELANDIA
Určite ste si všimli, že na našej webovej stránke pribudli ikonky Klientská zóna. Klientská zóna slúži pre našich registrovaných zákazníkov pre lepšiu a rýchlejšiu orientáciu v surovinách a zmesiach, informáciu - špecifikáciách a alergénoch v odoberaných výrobkoch, v prehľadnom súbore vlastných receptúr zákazníka a inšpiráciách - receptúrach s použitím surovín Zeelandia. Prihláste sa do systému a získajte tak výhodu byť lepšie informovaní. V prípade, že sa chcete u nás zaregistrovať a odoberať naše suroviny a zmesi, neváhajte a pošlite nám registračný formulár. Budeme Vás kontaktovať. Viac informácií nájdete v priloženom manuáli. Po registrácii Vám Obchodný zástupca donesie na podpis dodatok k kúpnej zmluve týkajúci sa zabezpečeného webu Klientská zóna na podpis.
Zmena názvov kvasov a zápar a úprava soli v záparách od 01.04.2017
V článku nájdete informácie o zmene názvov jednotlivých kvasoch a záparách a takisto o nadchádzajúcej zmene soli - zjednoteniu obsahu % soli v našich záparách. Zmena bude prebiehať postupne podľa dopredania zásob po 1.4.2017. Za pochopenie vopred ďakujeme. Špecifikácie nových výrobkov Vám budú zaslané na základe Vašej žiadosti na adresu specifikacie@zeelandia.sk. Tím Zeelandia s.r.o.

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu