Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 35
Viaczrnné pečivo NON-E Premiumback

Chutné a bez obsahu éčok. Viaczrnné rožky alebo pečivo s pekným objemom obohatené o ľanové, sezamové a slnečnicové semienka za použitia Seedmix do cesta ako aj na posyp nesmú chýbať vo Vašom sortimente.

Vianočka bez obsahu éčok (s NON-E Premiumback)

Vynikajúca vianočka bez obsahu Éčok vyrobená s NON-E Premiumback a vhodným pomerom cukru a tuku do receptúry. Pekný objem a jemne sladká chuť vianočky.

Jemné pečivo - Lúpačka, uzol... bezéčok (s NON-E Premiumback)

Vyrobiť jemné pečivo bez obsahu Éčok s vynikajúcou chuťou, jemnosťou a dobrým objemom už nie je problém. So Zeelandia bezéčkovým NON-E Premiumback to je hračka. Nízke dávkovanie 1 % na množstvo pridanej múky a správny pomer tuku a cukru do receptúry a Vaše lúpačky, uzly alebo briošky budú jedna radosť.

Riteš s cesnakom bezéčok

Cesnakový ozol - alebo tzv. riteš bez obsahu éčok (s NON-E Premiumback) poteší milovníkov chutných plundrových výrobkov - pričom na jeho výrobu sa použil aj NON-E Zeelandia margarín ťažný-pláty.

Rožok tukový bezéčok

Ponúknite aj Vy svojim zákazníkom chutné a zdravšie výrobky - momentálne žiadaný dopyt po bezÉčkových surovinách a zmesiach a použite overený prípravok od Zeelandie. NON-E PREMIUMBACK je pekársky prípravok bez obsahu Éčok pre výrobu chutných rožkov a pečiva - vynikajúco kombinovateľný s inými bezéčkovými zmesami pre výrobu pečiva alebo viaczrnného pečiva.Vhodné aj pre plundrové výrobky. NON-E PREMIUMBACK zaručí lepšie vlastnosti cesta pri spracovaní (suché a nelepivé cesto) a lepší objem pečiva. Jednoduché dávkovanie: 1 % na množstvo použitej múky.

Bezéčkové rožky

Aj v našom sortimente nájdete chutné a bezéčkové zmesi a prípravky - jednou z nich u zákazníkov v roku 2019 už dobre overených je NON-E PREMIUMBACK. Je ideálny pre všetky typy pečiva s jednoduchých dávkovaním napr. ako je v prípade bezéčkových rožkov 1 % na množstvo pridanej múky. Ponúknite aj Vy svojim zákazníkom chutné a zdravšie pečivo.

Špaldovo-mrkvové muffiny z Cesta špaldového s orechmi

Zdravšia verzia muffinov s obsahom strúhanej mrkvy a chutného, obľúbeného Cesta špaldového s orechmi. Pekný objem, nadýchaná štruktúra a vyvážená chuť muffinov. Dozdobené s Ken Lactea 35%.

Barančeky z Jung Basis Rühr

Skvelé barančeky z našej najpredávanejšej zmesi ako od babičky Jung Basis Rühr - podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Bábovka z Jung Basis Rühr

Výborná bábovka z Jung Basis Rühr - tzv. sandkuchen podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Jemné pečivo - Lupačka, uzol...
bez éčok (s NON-E Premiumback)

Vyrobiť jemné pečivo bez obsahu éčok s vynikajúcou chuťou, jemnosťou a dobrým objemom už nie je problém. So Zeelandia bezéčkovým NON-E Premiumback to je hračka. Nízke dávkovanie 1 % na množstvo pridanej múky a správny pomer tuku a cukru do receptúry a Vaše lúpačky, uzly alebo briošky budú jedna radosť.

Veľkonočná vianočka bez obsahu éčok s Premiumback

Klasika v TRENDE DOBY: s NON-E Premiumback bez obsahu éčok Vynikajúca vianočka bez obsahu éčok vyrobená s NON-E Premiumback. Pekný objem a jemne sladká chuť vianočky. Jednoduché dávkovanie: 1% prídavok na množstvo múky. Stačí pridať Vami obľúbené množstvo cukru, tuku, soli, hrozienok, kandizovaného ovocia a vytvoriť si obľúbené výrobky v bezéčkovej verzii.

Donuty - BERLINER CZ 25

Chutné fritované donuty z kvalitného šiškového cesta BERLINER CZ 25 - s jemnou nadýchanou štruktúrou striedky, jemnou chuťou, kreatívne dozdobené polevami alebo Ľadovou polevou/fondantom a rôznymi cukrárskymi dekoráciami potešia všetkých spotrebiteľov. Trendy výrobok - a pritom Slovákovi tak blízkej chuti a kvality. Vychutnajte si slovenské DONUTY s vysokou pridanou hodnotou.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 35