Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 31
Čokoládovo-malinové kocky s Rimixom

Chutné a efektné čokoládovo-malinové kocky - so základom s obľúbeným Cestom čokoládovým, ryžovo-šľahačkovou náplňou, jemne dochutené s malinovou šľahačkou a dozdobené s inovovanou Paletta Miroir Malina.

Čokoládovo-malinové kocky s Rimixom

Chutné a efektné čokoládovo-malinové kocky - so základom s obľúbeným Cestom čokoládovým, ryžovo-šľahačkovou náplňou, jemne dochutené s malinovou šľahačkou a dozdobené s Paletta Miroir Malina.

Stracciatella dezert s malinovou polevou

Chutný rez so základom z piškóty tmavej (alebo Sacherky/Cesta čokoládového) naplnený ryžovou náplňou s kúskami pravej čokolády (čokoládová dekorácia) a dozdobený inovovanou lesklou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina.

Ryžová kocka s Rimixom

Chutná ryžová kocka s Rimixom a so šľahačkou dozdobená s jedinečnou parížskou smotanou Ken Trufa. Základný korpus - jemný zamatový plát.

Poháre s Rimixom - ryžovou náplňou

Efektné ryžové poháre s malinovým gélom a Paletta Miroir Malina - ideálne na catering, oslavy, do kaviarní a pod.

Poháre s Rimixom - ryžovou náplňou

Efektné ryžové poháre s malinovým gélom a Paletta Miroir malina - ideálne na catering, oslavy, do kaviarní a pod.

Veľká Noc so Zeelandiou

Aj Vás už zastihla príprava výrobkov na Veľkú Noc? Že je to stále o tých istých výrobkoch? To možno áno - tradícia síce nepustí, ale čo tak sa vyhrať s chuťou, jemnosťou, celkovým vzhľadom a kvalitou hotových výrobkov? So Zeelandiou to bude hračka. V našom sortimente nájdete výnimočné suroviny, ktoré odlíšia Vaše hotové výrobky na pulte svojou kvalitou a chuťou ako aj marketingovú podporu v podobe nálepiek alebo pásky na Veľkonočné koláče. Neváhajte a oslovte našich obchodných zástupcov o viac informácií.

Karamelové bábovky

Jednoduché a pritom tak chutné trené karamelové bábovky z Cesta karamelového. Ideálne aj ako balený výrobok do reťazcov alebo vlastnej predajne. Variabilné možnosti navážky podľa typu foriem vo Vašej prevádzke.

Čokoládové bábovky

Jednoduché a pritom tak chutné trené čokoládové bábovky z Cesta Čokoládového. Ideálne aj ako balený výrobok do reťazcov alebo vlastnej predajne. Variabilné možnosti navážky podľa typu foriem vo Vašej prevádzke.

Malinový cheesecake

Máte radi cheesecake? A už ste ochutnali malinovú verziu? V kombinácii s populárnym Cestom špaldovým ako základ cheesecaku a malinovou smotanou bude určite chutiť Vašim zákazníkom. Jemne dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina a čokoládovými dekorkami.

Malinový cheesecake

Máte radi cheesecake? A už ste ochutnali malinovú verziu? V kombinácii s populárnym cestom špaldovým ako základ cheesecaku a malinovou smotanou bude určite chutiť Vašim zákazníkom. Jemne dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina a čokoládovými dekorkami.

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 31