Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 23
Zemplínsky koláč

Zmes pre výrobu kysnutých výrobkov s vanilkovou chuťou. Jemná štruktúra striedky, výborná chuť a vôňa výrobkov ako sú vianočky, záviny, jemné pečivo rôznych tvarov. Výrobky pomalšie vysychajú a majú dlhšiu trvanlivosť. Dávkovanie: 8 - 20% na množstvo použitej múky.

Veľkonočný maslový koláč

Veľkonočný maslový koláč z Butter Backcreme je jedinečný svojou maslovou chuťou, jemnou štruktúrou vo Vás vyvolá pocit jedinečnej chuti. Veľkonočný maslový koláč - pri dodržaní dávkovania 20 % Butter Backcreme na množstvo pridanej múky môžete nazvať maslovým, kvôli dostatočnému podielu prepusteného masla v zložení Butter Backcreme. Tvar veľkonočného koláča je na Vás - cestové kusy môžete voľne ukladať na plechy v podobe veky, alebo prepletať z dvoch alebo troch prútov na tzv. mazanec alebo sa pohrať s jeho tvarom a vzhľadom pri použití a pečení vo forme.

Maslový mazanec so sušeným ovocím/hrozienkami

Klasický a predsa výnimočný mazanec vďaka svojmu zloženiu - za použitia Butter Backcreme - s maslovou chuťou a vysokým podielom prepusteného masla v zložení a napr. hrozienok/mandlí/sušených sliviek, kandizovaného ovocia. Vydrží po celú dobu Vianoc/Veľkej noci čerstvý - ak ho teda nestihnete zjesť na posedenie už pri raňajkách.

MAKOVNÍK

Chutný a pritom na prípravu jednoduchý makovník ( s vysokým podielom kvalitného maku) ideálny pre gastroprevádzky, jedálne, hotelový raňajkový program a menu zákusok.

Nepečený cheesecake

Jednoduchá a chuťovo vyvážená torta - cheesecake z našich surovín Cesto špaldové s orechmi, tvarohová náplň štandard A a ďalších surovín.

Štrúdľa makovo-višňová

Štrúdľa ako sa patrí - bohatá na kvalitnú makovú plnku premium ( s obsahom až 50 % maku) a jemne kyslej ovocnej náplne z radu našich najkvalitnejších náplní Frutafill višňa ( s obsahom až 70 % višní a chuťou ako čerstvého ovocia vďaka použitému špeciálnemu škrobu) Vašich zákazníkov určite vždy vráti kúpiť si ďalšiu a ďalšiu štrúdľu vo Vašom obchode.

Štrúdľa orechovo-jablková

Štrúdľa ako sa patrí - bohatá na kvalitnú orechovú plnku premium ( s obsahom až 50 % vlašských orechov) a jablkových kociek z našej ponuky (vo vlastnej šťave, bez pridaného cukru, vákuovo balené, spracované na špeciálnej linke) Vašich zákazníkov určite vždy vráti kúpiť si ďalšiu a ďalšiu štrúdľu vo Vašom obchode.

Rožok lístkový s makovou náplňou

Rožteky bohato plnené makovou plnkou premium potešia každého milovníka makovej chuti. Chutné lístkové cesto za použitia Zeelandia margarínu ťažného-pláty a Tekutej vaječnej melanže do cesta a na dekoráciu dotvoria chuť a celkovú kvalitu upečených makových rožtekov. Plnka maková premium obsahuje až 50 % maku.

Rožok lístkový s orechovou náplňou

Rožteky bohato plnené orechovou plnkou premium potešia každého milovníka vlašsko-orechovej chuti. Chutné lístkové cesto za použitia Zeelandia margarínu ťažného-pláty a Tekutej vaječnej melanže do cesta a na dekoráciu dotvoria chuť a celkovú kvalitu upečených orechových rožtekov. Plnka orechová premium obsahuje až 50 % vlašských orechov.

Twister s makovou náplňou

Makový twister ako od babičky - plný vysokokvalitného maku - z novej Plnky makovej premium s obsahom až 50 % maku. Ponúknite svojim zákazníkom skutočnú kvalitu. Korent vanilla je zmes na prípravu jemného pečiva, ktorá si nájde široké uplatnenie vo Vašej pekárni a je veľmi obľúbená spotrebiteľmi.

Twister s orechovou náplňou

Orechový twister ako od babičky - plný vysokokvalitnéej vlašsko-orechovej náplne - z novej Plnky orechovej premium s obsahom až 50 % vlašských orechov. Ponúknite svojim zákazníkom skutočnú kvalitu. Korent vanilla je zmes na prípravu jemného pečiva, ktorá si nájde široké uplatnenie vo Vašej pekárni a je veľmi obľúbená spotrebiteľmi.

Plundrový venček s makovou náplňou

Plundrový venček z kvalitnej zmesi Nordix croissant a novej makovej náplne v suchom stave s obsahom 50 % maku Plnkou makovou premium. Vychutnajte si túto skvelú kombináciu v podobe plundrového venčeka.

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 23