Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Triediť
1 2 3 4 5 6 7 ... 35
Kakaový koláč s višňami

Čas strávený s rodinou je nielen v tejto dobe naozaj dôležitý. Spomienky na detstvo prenesené pomocou chutného koláča ako od mamičky do dnešnej doby - to je naozaj retro chutná spomienka. Nielen pre cukrárov, ale aj pre pekárov a domácich kutilov ponúkame tieto skvelé receptúry s Jung Basis Rühr - trenou hmotou od Zeelandie pre vytvorenie jednoduchých ale pritom efektne vyzerajúcich koláčov vo formičke alebo na plechu.

Letné srdiečka s marakuja náplňou

Srdiečka s marakuja príchuťou nielen na leto. Jemne naplnené s Frutafill marhuľa a Zeesanom s príchuťou Broskyňa-Marakuja. Poleva z kombinácie Paletta Miroir Creamy a Satina biela zaručí zákusku nielen dobrú chuť ale aj pekný vzhľad výrobku.

Letné višňové kocky

Chutné letné višňové kocky s kombináciou Jello Total - odpaľovanej hmoty a lístkového cesta, naplnené guličky s Presta Choco a šľahačkou - dotvárajú pekný vzhľad na reze kociek.

Letná Malinová čoko-mousse torta

Letná malinová čoko-mousse torta poteší pri letných oslavách, nedeľnom posedení malých aj veľkých.

Pavlovky so Zeesanom s príchuťou Broskyňa-Marakuja

Výborná kombinácia obľúbenej pavlovky dozdobenej s ochutenou broskyňovo-marakuja smotanou. Dozdobená s čerstvým ovocím.

Fruitful Mango

S Fruitful Mango zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Mango plné ovocia použijete do skvelých ovocných alebo chia pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Mango oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Mango a začať experimentovať.

Fruitful Malina

S Fruitful Malina zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Malinu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo čokoládových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Malina skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Malina a začať experimentovať.

Fruitful Višňa

S Fruitful Višňa zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Višňu plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo jogurtových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Višňa oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Višňa a začať experimentovať.

Fruitful Jahoda

S Fruitful jahoda zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Jahodu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo panna cotta pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Jahoda skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Jahoda a začať experimentovať.

Malinové makrónky z Bianca zmesi

Jednoduché a vždy dobre upečené makrónky zo zmesi Bianca - bielkovej hmoty, do ktorej sme pridali mandľovú múku potešia všetkých milovníkov tejto sladkosti. Fruitful Malina je použitý ako náplň do makróniek v podobe tukového malinového krému.

Malinové tiramisu

Tiramisu v letnej verzii s malinovým Fruitfulom. Jemná piškóta z Biskuit Instant a bufleriek z Bufler Komplet s chutnou šľahačkovou tiramisu náplňou a jemnou vrstvou Fruitful Malina.

Jahodové kopce

Svieža jahodová roláda v podobe kopca s chutnou jahodovo-šľahačkovou náplňou s Fruitful Jahoda. Základ z Piškóty 100 tmavej. Efektne dozdobená lyofilizovanými jahodami, pusinkami a čokoládovými ozdobami.

1 2 3 4 5 6 7 ... 35