Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 54
Ananásovo-pomarančové kocky so zeleným čajom

Skutočne svieže a moderné ananásovo-pomarančové kocky s tvarohovo-smotanovou náplňou. S chutným a vláčnym korpusom z Cesta Zelený čaj.

Jarné rezy s jahodami

Pre klasických milovníkov jahôd v spojení s jemnou chuťou pistáciovej šľahačkovej náplne. Jednoduché a pritom efektné.

Mini donuts (NATIVA Spelt&Oat)

Chutné mini donutky zo zmesi NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos). Zdravšia kombinácia múk: špaldovej a ovsenej, nižší obsah cukru a jemné cesto presvedčí každého, kto sa do nich zahryzne. S jemnou vrstvou čokoládovej polevy.

V-GO! ovocná torta s čokoládou

Aj torty a zákusky vhodné pre vegánov a vegetariánov môžu skvele chutiť. Presvedčí Vás o tom naša receptúra na ovocnú tortu s čokoládou Arabesque. Spája sa v nej kombinácia V-GO! cukrárskej zmesi na nerozoznanie od klasickej verzie a náplň zo skvelej ovocnej náplne. Vychutnajte si Frutafill lesné ovocie v spojení s V-GO! Rosette nesladenou na šľahanie. Rosette ideálne doplní a nechá vyniknúť chuť ovocia. V-GO! Rosette je ideálna aj pre prípravu ganáže s čokoládou Arabesque Noir 58%.

Mini jahodové muffiny s levanduľou

Aj Vaši zákazníci túžia po aspoň trochu zdravších a menej sladkých zákuskoch na svadbu? V poslednej dobe sa čoraz viac do výberu svadobných koláčikov dostávajú bezlepkové, bezlaktózové a suroviny s menším obsahom cukru. V základe NATIVA Spelt&Oat je nižší obsah cukru a zároveň zaujímavý obsah špaldovej a ovsenej múky. Napriek tomu zákusky a muffiny z tejto zmesi budú chutné a jemné. Stačí vyskúšať naše nové receptúry.

Cheesecake trubičky (čučoriedkové)

Jednoduché na prípravu a zároveň veľmi moderné. Spojenie klasickej lístkovej trubičky a modernej cheesecake náplne nadchne každého hosťa. Trubička tak získa úplne inú chuť, nie je tak sladká, je výborne ochutená a svieža s vysokokvalitnou náplňou Fruitful Čučoriedka.

Cheesecake tortičky ananás+pomaranč

Kúsok blaha, ktorý ľahko chytíte do ruky a ešte ľahšie zjete počas svadobnej noci pri candy bare. Svieže cheesecake tortičky - s tvarohovou náplňou sú výborne zladené s ovocným povrchom - novinkou v našej ponuke Frutafill Ananás+Pomaranč.

Parížske srdiečka

Krehké, sladké a krémové srdiečka, ktoré sa rozplývajú na jazyku a potešia nielen novomanželov. Ideálne ako na candy bar, tak aj do krabičiek s výslužkou.

V-GO! Linecké srdiečka

V-GO! linecké srdiečka zo zmesi V-GO! Vegan Cake. Chutne naplnené marhuľovou náplňou z radu NATIVA, ktorá je bez obsahu pridaného cukru a bez pridaných sladidiel. Vďaka tomu linecké srdiečka vynikajú excelentnou chuťou marhúľ bez presladeného pozadia.

Brownies kocky 

Výborné bezlepkové brownies zo zmesi Zero Problem Delicake. V receptúre sme použili pravú belgickú čokoládu Arabesque. Povrch je jemne dozdobený so zrkadlovou polevou Paletta Miroir Choco.

Pistáciové kocky

Prekvapivo jemné a bez tukovej náplne. Lahodne smotanové vďaka náplni z Panna Cotta -smotanového vanilkového krému v kombinácii so smotanou na šľahanie a ochucujúcou pistáciovou pastou. Chutne doplnené o čokoládovú chuť vďaka zrkadlovej poleve.

Mini škoricové laskonky

Jednoducho neodolateľné. Ako svojou veľkosťou, tak aj krásnym dozdobením. Škoricové mini laskonky sa Vám lahodne rozplynú v ústach a zanechajú vo Vás príjemnú jemnú chuť škorice a sladkej krehkej pusinky. Pozor nebezpečenstvo závislosti na mini laskonkách - pripravte ich naozaj veľa, žiaden hosť totiž neostane len pri ochutnaní jedného kúska.

1 2 3 4 5 6 7 ... 54