Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Sort on:
1 2 3 4 5 6 7 ... 50
Tlačený koláč s Drožďovkou

Úžasne jemné, s výbornou chuťou náplne. Čo môže byť lepšie ako pripraviť si tlačené koláče z Drožďovky od Zeelandie? Užite si výhody Drožďovky: jej moderné zloženie, nízke dávkovanie, výbornú jemnosť výrobkov po upečení a menšie vysychanie koláčov. Navyše ak ako náplň použijete kombináciu skvelej a kvalitnej Tvarohovej náplne pek. Zeelandia s Čučoriedkovým gélom všetci spotrebitelia ocenia ich chuť. A nezabudnite jemne posypať koláče žmolenkou pre ešte lepšiu chuť a vzhľad.

Pšenično-ražný chlieb s prírodným kvasom

Čo tak skúsiť upiecť pšenično-ražný chlieb trochu inak? V inom tvare, v podobe dlhého formového bochníka, vďaka čomu sa chlebík bude hodiť aj napr. na chlebíčky. Zároveň s obsahom sušeného prírodného trojstupňového kvasu, ktorý dodá chlebíku chuť, dlhšiu čerstvosť a peknú vôňu. Chlieb stačí nakoniec efektne dozdobiť semienkami.

Rustikálny - dlho zrejúci koreň

Vychutnajte si tú správnu štruktúru a chuť pekárskeho výrobku v receptúre na Dlhozrejúci koreň s Amore L Soft Wheat. Použité prípravky obsahujú čo najmenej éčok. Dlhé zrenie cesta zaručí výnimočnú chuť a jedinečnú štruktúru striedky. Zároveň chutnú a pekne sfarbenú kôrku vďaka prídavku Amore L Soft Wheat. Náš tip: Nezabudnite aj Vy v pekárni ochutnať tento výrobok - ideálne dozdobený napr. v talianskom štýle na spôsob bruschetty.

Tmavý bezlepkový chlebík Zero Problem

Bezlepkový chlebík z nášho nového radu ZERO PROBLEM v skvelej kombinácii dvoch zmesí - svetlej TASTY LF a tmavej MULTI DARK. V receptúre je použitý vyšší podiel tmavej zmesi Multi Dark. Náš tip: ak použijete do receptúry sušené droždie a extra podiel pohánkovej múky dosiahnete excelentnú chuť a kvalitu hotových bezlepkových výrobkov z daných zmesí (chlieb alebo pečivo).

Bezlepkový chlebík TASTY & MULTI DARK

Bezlepkový chlebík z nášho nového radu ZERO PROBLEM v skvelej kombinácii dvoch zmesí - svetlej TASTY LF a tmavej MULTI DARK. Chlebík má výbornú chuť, slovenský vzhľad veky a dokonca pekný rustikálny vzhľad. Nielen pre bezlepkovú diétu.

Štvorlístok Panoplus Dark

Obľúbený Panoplus Dark - pre tmavé a chutné pečivo použitý v kombinácii s našou novinkou v sortimente Amore L Soft Wheat. Pšeničný fermentovaný prípravok s obsahom jačmennej múky zaručí tú správnu mäkkosť, chuť a vôňu tmavého pečiva.

Tmavá bageta Toscane Dark

Tmavá tekvicová bageta/pečivo, ktoré má jedinečnú chuť, farbu, štruktúru striedky a veľmi chutnú kôrku vďaka použitej zmesi (Panoplus) Toscane Dark. Ekonomické dávkovanie zmesi zaručí stredne silne tmavú striedku bagety, viditeľné kúsky tekvicových semienok v striedke. Použitý Amore L Soft Wheat zaručí menšie vysušovanie bagiet/pečiva a zároveň lepšiu vôňu a chuť.

Tmavý cereálny chlieb s Panoplus Dark

Obľúbený Panoplus Dark - pre tmavý a jemný chlieb a pečivo použitý v kombinácii s našou novinkou v sortimente Amore L Soft Wheat. Pšeničný fermentovaný prípravok s obsahom jačmennej múky zaručí tú správnu mäkkosť, chuť a vôňu tmavého chleba.

Chlieb s Toscane Dark

Tmavý tekvicový chlieb, ktorý má jedinečnú chuť, farbu, štruktúru striedky a veľmi chutnú kôrku vďaka použitej zmesi (Panoplus) Toscane Dark. Ekonomické dávkovanie zmesi zaručí stredne silne tmavú striedku chleba a viditeľné kúsky tekvicových semienok v striedke. Použitý Amore L Soft Wheat zaručí menšie vysušovanie chleba a zároveň viac chlebovú vôňu a chuť.

BIRKES -raňajkové pečivo

Birkes je veľmi chutnou alternatívou ku klasickým pľundrovým výrobkom ako výrobok na raňajky, desiatu a snack počas dňa. Či už plnený (napríklad s pikantnou omáčkou Piri Piri a chutným syrom) alebo neplnený, vždy poteší svojou jemnosťou, chrumkavosťou a jedinečnou chuťou získanou vďaka receptúre s Panoplus Sunflower.

Slnečnicový bagel

Bagel je už určite známym pojmom aj na Slovensku. Radi si ho vychutnáme chutne naplnený napr. šunkou a vajíčkom alebo v zdravšej verzii v zeleninovej obdobe so syrom. Aj bagel môže získať lepšiu chuť, vyššiu nutritívnu hodnotu a lepšiu mäkkosť vďaka prídavku Panoplus Sunflower do receptúry. Spotrebitelia ocenia jeho jedinečnú chuť vďaka bohatému obsahu slnečnicových semienok v zmesi.

Slnečnicový chlieb tmavý

Veľmi chutný TMAVÝ slnečnicový chlieb bohatý na obsah slnečnicových semienok. Vďaka správnej kombinácií prípravku NON-E Premiumback a novinky, fermentovaného prípravku Amore L Soft Wheat, ktorý dodá chlebu príjemný obsah pšeničného kvasu a jačmennej múky. Upečiete tak neskutočne chutný a jemný slnečnicový chlieb.

1 2 3 4 5 6 7 ... 50