Receptúry s Jung Basis Rühr - ako od mamičky Receptúry s Jung Basis Rühr - ako od mamičky

Receptúry s Jung Basis Rühr - ako od mamičky

Zmes pre výrobu jedinečných cukrárskych výrobkov. Aj Vy sa pýtate prečo použiť práve Jung Basis Rühr ? •Zeelandia Vám prináša jedinečnú zmes „ako od mamičky“ s jednoduchou receptúrou, s chuťou „domáceho koláča“. •Jung Basis Rühr je ideálny pre výrobu mnohých druhov koláčov: základných plátov, trených báboviek, muffinov, „ovocných tulipov“, ako aj ŠPECIÁLNYCH A TRENDY CUKRÁRSKYCH NÁPADOV: NANUKOV (Cesto na paličke), Lolli pop alebo Cake pop (lízatiek na paličke), waflí, cookies a dokonca sušienok. • Presvedčí Vás úžasná chuť a šťavnatosť koláča, pričom jeho ťažšia a hustejšia štruktúra hmoty je práve ideálna pre výrobu napr. NANUKOV – nakoľko hmota je kompaktná a koláč na paličke sa pri jedení netrúsi. • Ideálne cukrárske výrobky pripravíte v kombinácii s ovocnými gélmi, Frutafillmi, čokoládovou dekoráciou,PRESTA náplňami a pod. („cesto nesie náplne“).

Sladký sendvič

Skúste nový štýl prezentácie hotového zákuska/rezu v podobe sandwich štýlu - ktorý sa efektne vyníma vo vitríne ako aj na tanieriku. Rezy sa dajú ľahko pripraviť a nakrájať a vďaka použitej kvalitnej trenej hmote Jung Basis Rühr ostanú chutné a vláčne dlhší čas než klasické piškótové cesto.

Stracciatela torta

Chutná a jednoduchá stracciatela torta s Jung Basis Rühr a ganáž náplňou z bielej čokoládovej polevy. Dozdobená čerstvým ovocím - ideálna pre letné obdobie.

Red Velvet cake

Moderný Red Velvet cake z trenej hmoty Jung Basis Rühr chutne naplnený a moderne dozdobený s tvarohovým krémom.

Cupcakes s Jung Basis Rühr

Chutné a šťavnaté cupcakes s Jung Basis Rühr - dozdobené chutnou vanilkovou náplňou a dekoráciou pre každú príležitosť a oslavu.

Čajové rezy

Výborné a jemné čajové rezy z trenej hmoty Jung Basis Rühr. Náplň z kandizovaného a sušeného ovocia.

Mramorový koláč

Neskutočná chuť Ken Trufy v kombinácii so základom Jung Basis Rühr -jedinečnej trenej hmoty ako od mamičky. Koláče sú pečené vo formičkách. Jemne dozdobené napr. čerstvými malinami.

Müsli koláč s orechami

Niečo zdravšie počas leta a v podobe koláča? Neváhajte a pripravte svojim zákazníkom skvelý koláč z kombinácie Jung Basis Rühr a Silkgrain Sonnen Müsli. Chutne dozdobený semienkami Seedmix a orechami.

Kokosový koláč s ananásom

Leto je tu a prázdninová pohoda so slniečkom tiež. Čo tak si upiecť skvelý kokosový koláč napr. s mangom alebo ananásom. Skvelá letná kombinácia na osvieženie rodinných rezov/koláčika.

Čučoriedkový koláč ako od babičky

Obľúbená kombinácia tmavej trenej hmoty z Jung Basis Rühr s chutnou vanilkovou pudingovou náplňou v podobe koláča vo formičke poteší milovníkov nezabudnuteľnej klasiky. Deti sú totiž naša radosť - a pamäť z detstva pretrvá - v tom skvie genialita človeka.

Kakaový koláč s višňami

Čas strávený s rodinou je nielen v tejto dobe naozaj dôležitý. Spomienky na detstvo prenesené pomocou chutného koláča ako od mamičky do dnešnej doby - to je naozaj retro chutná spomienka. Nielen pre cukrárov, ale aj pre pekárov a domácich kutilov ponúkame tieto skvelé receptúry s Jung Basis Rühr - trenou hmotou od Zeelandie pre vytvorenie jednoduchých ale pritom efektne vyzerajúcich koláčov vo formičke alebo na plechu.

Schwarzwald rezy s tvarohom

Jedinečná kombinácia Mamas pie, kakaového Jung Basis Rühr trenej hmoty, odkôstkovaných višní a tvarohovej náplne. Koláč sa pečie komplet naraz. Výrobok je trvanlivejšieho charakteru - ideálny pre rodinné rezy.

Letné ovocné rezy

Svieže letné rezy s Jung Basis Rühr s jogurtovou alebo tvarohovou náplňou a čerstvým ovocím alebo Frutafill náplňou a želé s Paletta Spray Neutral.