Receptúry Receptúry

Katalóg SVADBA

Svadobný deň je pre každú nevestu & ženícha jeden z najdôležitejších dní v živote. A ten musí byť perfektne zorganizovaný a naplánovaný. Každá svadba je príležitosťou aj pre cukrárov ukázať svoje schopnosti a orientovanie sa v trendoch na trhu. Pripraviť mini dezerty a koláčiky do obľúbených candy barov, jedinečný zákusok na redový ako aj chutnú kombináciu do výslužiek pre hostí si vyžaduje naozaj perfektné zladenie príprav aj pre cukrára. A aby si nevesta vybrala práve Vás - o tom nerozhoduje vždy len cena zákuskov, ale hlavne recenzie od jej známych a správny výber vo Vašej ponuke. V katalógu SVADBA preto nájdete inšpirácie na 2 hlavné témy: Moderný candy bar a koláčiky do výslužky. Pripravili sme pre Vás aj nové receptúry - pre bezlepkové výrobky Zero Problem ako aj vegan zákusky s použitím výrobkov z nového radu V-GO!. A ďalšie NOVINKY ako je napríklad NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos) a Cesto Zelený čaj.

KATALÓG SVADBA na stiahnutie PDF

Nezabudnite si stiahnuť náš katalóg SVADOBNÝCH INŠPIRÁCIÍ. Veríme, že Vás naše kombinácie chutí zákuskov a dezertov pre candy bar a koláčikov do výslužky zaujmú natoľko, že ich zaradíte do svojho pravidelného výberu na svadby a oslavy. Pripravili sme pre Vás aj niekoľko super noviniek v podobe bezlepkových, vegan verzií a koláčikov so zníženým obsahom cukru zo zmesi z radu NATIVA.

Mini donuts (NATIVA Spelt&Oat)

Chutné mini donutky zo zmesi NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos). Zdravšia kombinácia múk: špaldovej a ovsenej, nižší obsah cukru a jemné cesto presvedčí každého, kto sa do nich zahryzne. S jemnou vrstvou čokoládovej polevy.

V-GO! ovocná torta s čokoládou

Aj torty a zákusky vhodné pre vegánov a vegetariánov môžu skvele chutiť. Presvedčí Vás o tom naša receptúra na ovocnú tortu s čokoládou Arabesque. Spája sa v nej kombinácia V-GO! cukrárskej zmesi na nerozoznanie od klasickej verzie a náplň zo skvelej ovocnej náplne. Vychutnajte si Frutafill lesné ovocie v spojení s V-GO! Rosette nesladenou na šľahanie. Rosette ideálne doplní a nechá vyniknúť chuť ovocia. V-GO! Rosette je ideálna aj pre prípravu ganáže s čokoládou Arabesque Noir 58%.

Mini jahodové muffiny s levanduľou

Aj Vaši zákazníci túžia po aspoň trochu zdravších a menej sladkých zákuskoch na svadbu? V poslednej dobe sa čoraz viac do výberu svadobných koláčikov dostávajú bezlepkové, bezlaktózové a suroviny s menším obsahom cukru. V základe NATIVA Spelt&Oat je nižší obsah cukru a zároveň zaujímavý obsah špaldovej a ovsenej múky. Napriek tomu zákusky a muffiny z tejto zmesi budú chutné a jemné. Stačí vyskúšať naše nové receptúry.

Cheesecake trubičky (čučoriedkové)

Jednoduché na prípravu a zároveň veľmi moderné. Spojenie klasickej lístkovej trubičky a modernej cheesecake náplne nadchne každého hosťa. Trubička tak získa úplne inú chuť, nie je tak sladká, je výborne ochutená a svieža s vysokokvalitnou náplňou Fruitful Čučoriedka.

Cheesecake tortičky pomaranč+ananás

Kúsok blaha, ktorý ľahko chytíte do ruky a ešte ľahšie zjete počas svadobnej noci pri candy bare. Svieže cheesecake tortičky - s tvarohovou náplňou sú výborne zladené s ovocným povrchom - novinkou v našej ponuke Frutafill Ananás+Pomaranč.

Parížske srdiečka

Krehké, sladké a krémové srdiečka, ktoré sa rozplývajú na jazyku a potešia nielen novomanželov. Ideálne ako na candy bar, tak aj do krabičiek s výslužkou.

V-GO! Linecké srdiečka

V-GO! linecké srdiečka zo zmesi V-GO! Vegan Cake. Chutne naplnené marhuľovou náplňou z radu NATIVA, ktorá je bez obsahu pridaného cukru a bez pridaných sladidiel. Vďaka tomu linecké srdiečka vynikajú excelentnou chuťou marhúľ bez presladeného pozadia.

Brownies kocky

Výborné bezlepkové brownies zo zmesi Zero Problem Delicake. V receptúre sme použili pravú belgickú čokoládu Arabesque. Povrch je jemne dozdobený so zrkadlovou polevou Paletta Miroir Choco.

Pistáciové kocky

Prekvapivo jemné a bez tukovej náplne. Lahodne smotanové vďaka náplni z Panna Cotta -smotanového vanilkového krému v kombinácii so smotanou na šľahanie a ochucujúcou pistáciovou pastou. Chutne doplnené o čokoládovú chuť vďaka zrkadlovej poleve.

Mini škoricové laskonky

Jednoducho neodolateľné. Ako svojou veľkosťou, tak aj krásnym dozdobením. Škoricové mini laskonky sa Vám lahodne rozplynú v ústach a zanechajú vo Vás príjemnú jemnú chuť škorice a sladkej krehkej pusinky. Pozor nebezpečenstvo závislosti na mini laskonkách - pripravte ich naozaj veľa, žiaden hosť totiž neostane len pri ochutnaní jedného kúska.

Mini nanuky s mangom

Stále obľúbené nanuky v mini podobe potešia nielen deti počas svadobnej hostiny. Každý si rád vychutná skvelý bezlepkový korpus z našej zmesi Zero Problem Nuvola v kombinácii s kvalitnou smotanou a chutným exotickým mangom. Chutná čokoládová poleva na povrchu nanukov jemne dozdobená so srdiečkami, perličkami nastolí na každom candy bare slávnostný dojem.