Receptúry

Katalóg SVADBA

Svadobný deň je pre každú nevestu & ženícha jeden z najdôležitejších dní v živote. A ten musí byť perfektne zorganizovaný a naplánovaný. Každá svadba je príležitosťou aj pre cukrárov ukázať svoje schopnosti a orientovanie sa v trendoch na trhu. Pripraviť mini dezerty a koláčiky do obľúbených candy barov, jedinečný zákusok na redový ako aj chutnú kombináciu do výslužiek pre hostí si vyžaduje naozaj perfektné zladenie príprav aj pre cukrára. A aby si nevesta vybrala práve Vás - o tom nerozhoduje vždy len cena zákuskov, ale hlavne recenzie od jej známych a správny výber vo Vašej ponuke. V katalógu SVADBA preto nájdete inšpirácie na 2 hlavné témy: Moderný candy bar a koláčiky do výslužky. Pripravili sme pre Vás aj nové receptúry - pre bezlepkové výrobky Zero Problem ako aj vegan zákusky s použitím výrobkov z nového radu V-GO!. A ďalšie NOVINKY ako je napríklad NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos) a Cesto Zelený čaj.

Sort on:
1 2
Cake Pops s kiwi

Cake Pops sa určite zjedia v candy bare medzi prvými. Vyskúšajte našu receptúru. Chutné cesto vo vnútri - z bezlepkovej zmesi pre výrobu piškótovej hmoty chutne doplnené o chuť kiwi a kvalitnú smotanu. Na povrchu nesmie chýbať pekná čokoládová poleva. Ideálne Cake Pops dozdobíte mašličkou alebo použite pekné farebné paličky.

Gaštanové mini veterníčky

Veterníčky v mini verzii potešia každého pozvaného na svadbe. Všetci ich radi ochutnajú a ešte im ostane miesto pre ďalšie mini verzie chutných sladkých výtvorov v candy bare. V tejto receptúre ich nájdete v netradičnej gaštanovej verzii v spojení s chutným vanilkovým šľahačkovým krémom.

Linecké koláčiky DONUTs s pohánkou

Chutná obdoba donutov v podaní lineckých koláčikov - krásne dozdobená vynikne v každej svadobnej krabičke. Navyše ako základ cesta sme použili bezlepkovú zmes Delicake v kombinácii s pohánkovou múkou, čo koláčikom pridá na nutritívnej hodnote.

Mini ČUČORIEDKOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful čučoriedková náplň dodá tartaletke skvelú chuť a pekný lesk.

Mini CITRÓNOVÉ tartaletky s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Citrónový krém náplň dodá tartaletke nádych exotiky a extra sviežosti.

Mini tartaletky MANGO s pohánkou

Chutné mini tartaletky, za ktorými sa len tak zapráši na svadobnom candy bare. Korpus je z bezlepkovej zmesi Delicake v spojení s pohánkovou múkou krehký a chuťovo výborný. Svieža jogurtovo-šľahačková náplň v tartaletke osvieži každého svadobného hosťa a kvalitná Fruitful Mango náplň dodá tartaletke nádych exotiky.

V-GO! ovocný pohár s lesným ovocím

Ideálne pre candy bar: Poháre sú jednoduché na prípravu, majú rovnaký základ a stačí ich rôzne ochutiť a efektne dozdobiť napr. ovocím. Chutný ovocný pohár z radu V-GO! pripravíte z vegan krému za studena v kombinácii s obľúbenou ovocnou náplňou Frutafill lesné ovocie.

V-GO! Čokoládový pohár

Chutný čokoládový pohár s pravou belgickou čokoládou Arabesque vo vegan verzii. Základ z vegan krému Rap/Kaltcreme a vegan cesta z Vegan Cake/Vegan Pastry mix.

V-GO! Pistáciový pohár

Chutný a jednoduchý na prípravu zároveň. Skvelý vegan pistáciový pohár z vegan krému za studena. Ochutený chutnou pistáciovou pastou s kúskami pistácií.

Zelené vežičky s kokosom

Moderné zelené vežičky z Cesta Zelený čaj v štýle cheesecake s jogurtovo-tvarohovou náplňou oživia každý candy bar alebo výslužku zo svadby a potešia mladšie ročníky chutným a netradičným prevedením.

Jogurtová svadobná torta s čučoriedkami

Chutné a moderné spojenie bezlepkového korpusu Nuvola a kombinácie chutí Jogurtovej náplne so šľahačkou so sviežou čučoriedkovou náplňou Fruitful v svadobnej torte.

1 2