Receptúry

Kreatívne, precízne a úžasne jednoduché recepty pre cukrárov

S našimi zmesami a náplňami bude pre vás každá kreatívna alebo technická výzva hračkou. Výrobky zvládnete vyrobiť napriek tomu precízne a pritom jednoducho a budú nielen skvelo vyzerať ale aj úžasne chutiť. A pri ich výrobe sa určite nič nepokazí. Pozrite si naše receptúry a presvedčíte sa. Prajeme veľa inšpirácie. Tím Zeelandia Slovensko

Makové laskonky Makové laskonky

Mňam! LASKONKA! Nakoľko sme národ makový a naša cukrárka je vášnivá milovníčka maku, neodmysliteľne ide o makovú laskonku. Lebo aj laskonky sa dajú upiecť inak a efektne. Kvalitná maková náplň Premium s obsahom 50 % maku je navyše bezéčková a jej chuť sa priam prisypala do bielkovej hmoty sama od seba. Chutný krém na nerozoznanie od masla vďaka Zela Delikates obsahujúcej mliečne zložky a maková náplň je tiež to pravé makové. Nezabudnite INovatívne ozdobiť!

Karamelové venčeky s Brandy náplňou Karamelové venčeky s Brandy náplňou

Atraktívny vzhľad a úžasná chuť: Základom tejto skvelej variácie venčekov je odpaľované cesto Jello Total. Venčeky sú rozmerom väčšie a majú moderný vzhľad (podoba s obľúbenými donuts) a zároveň sú dokonale vyvážené v chuti ako aj v dozdobení. Jedinečná kombinácia a spojenie krému za studena Rap Special a pudingovej náplne Presta Brandy (vaječný likér) dodá venčekom tú správnu chuť a konzistenciu náplne. Skvele doplnené chuťou karamelovej polevy.

Jadrové rožky so slaným karamelom Jadrové rožky so slaným karamelom

Nový vzhľad a trendy náplň. Jadrové rožky sú klasikou v cukrárskej výrobe. My sme si ich dovolili ozvláštniť ako v chuti, tak aj tvarom. Ako náplň sme použili vynikajúcu parížsku smotanu KEN Trufa a vďaka jednoduchej a pritom efektnej úprave povrchu sme vytvorili priestor pre druhú náplň, ktorá moderne doplní tradičnú chuť. Dobre známu Mifi karamelovú sme jemne osolili a naplnili ňou jadrové rožky. Navyše stačí tak málo a z klasických rožkov dozdobením dokážete vykúzliť chutné cukrárske umelecké dielo.

Medové rezy s tekvicou Medové rezy s tekvicou

Jednoducho neodolateľná kombinácia. Mimoriadne jemný, chutný a lahodný zákusok so základom skvelého medového cesta od Zeelandie (pripraveného za tepla a dobre odležaného ako má byť). Skvelo doplnená chuť náplní - prepojenie vanilkovo-smotanového krému so Zela Delikates a novinky v našom portfóliu, ktorá aj keď je plant-based, v podobe tekvicovej náplne, neskutočne prekvapí chuťou a vhodnosťou použitia práve do tohto cukrárskeho výrobku.

Snehové košíčky višňové Snehové košíčky višňové

Chutné višňové košíčky z bielkovej hmoty naplnené Fruitful Višňa a dozdobené šľahačkou a čokoládovými dekoráciami.

Makové Crakelin venčeky Makové Crakelin venčeky

Neštandardné crakelin venčeky s makom naplnené krémovo-šľahačkovou náplňou a Fruitful Višňa jemne dozdobené dekoráciou zo Scaldis Dark.

Makové tartaletky s višňami Makové tartaletky s višňami

Krehké makové tartaletky s višňami ideálne ku káve, čaju, pri posedení s priateľmi. Obľúbená kombinácia chutí.

Malinové šamrole Malinové šamrole

Chutné šamrole z lístkového cesta plnené s ryžovou náplňou Rimix a šťavnatým Fruitful Malina.

Schwarzwald torta s višňami Schwarzwald torta s višňami

Bohato naplnená a krásne ozdobená Schwarzwald torta z jemného treného cesta zo Sacherky, plná chutných višní a vyšľahanej smotany.

Pavlova torta s malinami Pavlova torta s malinami

Obľúbená Pavlova torta v malinovej verzii s Fruitful Malina a čerstvými malinami. Vyrobená zo zmesi Bianca.

Mangové špice Mangové špice

Zákazníkmi žiadané biele špice s krémovou náplňou z Topmixu, naplnené skvelou ovocnou variáciou s Fruitful Mango. Poliate polevou zo Satina biela a smotany. Krásne dozdobené so sušenými kvietkami.

Éclairs s mangom Éclairs s mangom

Jedinečné éclairs s vanilkovo-mangovou náplňou a bohatými kúskami Fruitful Mango ideálne nielen na leto. Jemne dozdobené s karamelovou polevou a kúskami Fruitful Mango a čokoládovou dekoráciou.

Malinové makrónky z Bianca zmesi Malinové makrónky z Bianca zmesi

Jednoduché a vždy dobre upečené makrónky zo zmesi Bianca - bielkovej hmoty, do ktorej sme pridali mandľovú múku potešia všetkých milovníkov tejto sladkosti. Fruitful Malina je použitý ako náplň do makróniek v podobe tukového malinového krému.

Vegan tekvicové tartaletky Vegan tekvicové tartaletky

Neskutočne dobre vyzerajúce tartaletky - kombinácia semienok Seedmix, tekvicovej náplne Fruitful Tekvica, škoricovej náplne ako zaujímavá alternatíva pre každého, kto má rád inovatívnu cukrárinu.

Citrónové nanuky s kardamónom Citrónové nanuky s kardamónom

Pečené nanuky na paličke z piškótového korpusu, plnené s Fruitful Citrónový krém so štipkou mletého kardamónu a poliate cukrárskou polevou -jemne dozdobenou bielou polevou.