Fruitful receptúry

Fruitful receptúry

Nájdete tu komplet receptúry pre Vašu inšpiráciu 7 uvedených prémiových ovocných náplní z rady FRUITFUL. Vyskúšajte Mango, Malinu, Jahodu alebo Višňu a roztočte to toto leto so Zeelandiou a Vašimi kreatívnymi nápadmi.

Triediť
1 2 3
Pomarančová torta s Fruitful Pomaranč a Citrón

Nádherná pomarančová torta - ktorá svojou chuťou osloví každého. Viete si ju ľubovoľne dozdobiť rôznymi jedlými ozdobami, a tak ešte viac vynikne jej jedinečnosť a farba.

Citrónové nanuky s kardamónom

Pečené nanuky na paličke z piškótového korpusu, plnené s Fruitful Citrónový krém so štipkou mletého kardamónu a poliate cukrárskou polevou -jemne dozdobenou bielou polevou.

Pomarančovo-citrónové rezy s Fruitful Citrónový krém a Pomaranč

Osviežujúce a ľahké pomarančovo-citrónové rezy s novými Fruitful náplňami Citrónový krém a Pomaranč.

Tekvicový cheesecake s Fruitful Pumpkin

Výborný tekvicovo-jogurtový cheesecake - s polevou z tekvicovej náplne a Satina Toffee so smotanou ako obmena chutí na jeseň a zimu.

Vegan tekvicové tartaletky s Fruitful Pumpkin

Neskutočne dobre vyzerajúce tartaletky - kombinácia semienok Seedmix, tekvicovej náplne Fruitful Tekvica, škoricovej náplne ako zaujímavá alternatíva pre každého, kto má rád inovatívnu cukrárinu.

Tekvicové linecké koláčiky s Fruitful Pumpkin

Sladké a pritom tak iné a chutné - to je kombinácia Hladkej tekvicovej náplne v tradičných lineckých koláčikoch - ideálne aj na Halloween - v podobe tekvice a pod. a v klasických tvaroch počas vianočných sviatkov.

Panna Cotta donuts s tekv. náplňou

Ideálna kombinácia jemnej smotanovej Panna Cotty s Fruitful Pomaranč a Pumpkin (tekvicová náplň) v podobe krásnej lesklej donutky jemne dozdobenej ovocím a čokoládovou ozdôbkou.

Profiterolky s tekvicovou náplňou Fruitful Pumpkin

Profiterolky s jedinečnou plant-based (veggie) tekvicovou náplňou Fruitful Pumpkin jemne dozdobené s 3 polevami.

Citrónové Lemon curd tartaletky

Jedinečné nadýchané bielkové tartaletky s jemným medovým korpusom a citrónovým krémom z rady Fruitful. jemne dochutené škoricou.

Tapiokové poháre s pomarančovým Fruitful

Chutné a moderné tapioka poháre so skvelou kombináciou sladenej smotany Ken Presto a jedinečnej ovocnej náplne Fruitful Pomaranč.

Malinové makrónky z Bianca zmesi

Jednoduché a vždy dobre upečené makrónky zo zmesi Bianca - bielkovej hmoty, do ktorej sme pridali mandľovú múku potešia všetkých milovníkov tejto sladkosti. Fruitful Malina je použitý ako náplň do makróniek v podobe tukového malinového krému.

Malinové tiramisu

Tiramisu v letnej verzii s malinovým Fruitfulom. Jemná piškóta z Biskuit Instant a bufleriek z Bufler Komplet s chutnou šľahačkovou tiramisu náplňou a jemnou vrstvou Fruitful Malina.

1 2 3