Fruitful receptúry Fruitful receptúry

Fruitful receptúry

Nájdete tu receptúry pre Vašu inšpiráciu 7 uvedených prémiových ovocných náplní z rady FRUITFUL. Vyskúšajte Mango, Pomaranč, Citrónový krém, Malinu, Jahodu, Čučoriedku alebo Višňu a roztočte to toto leto so Zeelandiou a Vašimi kreatívnymi nápadmi. A nezabudnite na skvelú na Slovensku obľúbenú chuť - 8. novinku Fruitful Čierna ríbezľa, ktorá osvieži každý zákusok.

Tvarohová kocka s mangom

Sviežosť a chuť v každom kúsku. Chutný čokoládový základ zo Sacherky v kombinácii so sviežou tvarohovou a jogurtovou náplňou jemne doplnený o chutnú ovocnú náplň s kúskami ovocia Fruitful Mango, to je ideálna kombinácia chutí podľa odborníkov na tzv. flavour pairing (párovania chutí). Zákusok je efektne nakrájaný do tvaru kociek a pekne ozdobený na tanieriku určite zaujme vašich zákazníkov. Ideálny aj v tvare torty - ako nepečený cheesecake.

Punčovo-pomarančové rezy

Chuť, vôňa aj vzhľad 100% lákavý. Skvelé, šťavnaté punčové rezy s jedinečnou citrusovou chuťou rozvaru a dokonca s menším obsahom cukru. Chutné zloženie vďaka použitým ovocným náplniam do rozvaru - Fruitful Citrónový krém a Pomaranč. Namiesto džemu skvele doplnená chuť s Fruitful Pomaranč. Jedinečný vzhľad a farba fondánu, ktorá ešte viac zatraktívni tento skvelý zákusok.

Pomarančová torta

Nádherná pomarančová torta - ktorá svojou chuťou osloví každého. Viete si ju ľubovoľne dozdobiť rôznymi jedlými ozdobami, a tak ešte viac vynikne jej jedinečnosť a farba.

Citrónové nanuky s kardamónom

Pečené nanuky na paličke z piškótového korpusu, plnené s Fruitful Citrónový krém so štipkou mletého kardamónu a poliate cukrárskou polevou -jemne dozdobenou bielou polevou.

Pomarančovo-citrónové rezy

Osviežujúce a ľahké pomarančovo-citrónové rezy s novými Fruitful náplňami Citrónový krém a Pomaranč.

Profiterolky s ovocnou náplňou Fruitful

Profiterolky so sviežou ovocnou náplňou Fruitful

Citrónové Lemon curd tartaletky

Jedinečné nadýchané bielkové tartaletky s jemným medovým korpusom a citrónovým krémom z rady Fruitful. jemne dochutené škoricou.

Tapiokové poháre s pomarančovým Fruitful

Chutné a moderné tapioka poháre so skvelou kombináciou sladenej smotany Ken Presto a jedinečnej ovocnej náplne Fruitful Pomaranč.

Malinové tiramisu

Tiramisu v letnej verzii s malinovým Fruitfulom. Jemná piškóta z Biskuit Instant a bufleriek z Bufler Komplet s chutnou šľahačkovou tiramisu náplňou a jemnou vrstvou Fruitful Malina.

Jahodové kopce

Svieža jahodová roláda v podobe kopca s chutnou jahodovo-šľahačkovou náplňou s Fruitful Jahoda. Základ z Piškóty 100 tmavej. Efektne dozdobená lyofilizovanými jahodami, pusinkami a čokoládovými ozdobami.

Mini cheeseecake jahodové

Skvelé mini cheesecake tortičky so základom z Cesta špaldového s orechmi (stály trend danej chuti) a tvarohovo-šľahačkovou náplňou. S vyššou vrstvou Fruitful Jahoda s agarom. Efektne dozdobené s bielkovým kolieskom z Bianca zmesi, čokoládovými dekoráciami zo Scaldis Dark/White a čerstvými jahodami.

Jahodovo-tvarohové rezy

Spojenie kombinácie Cesta špaldového s orechmi, tvarohovej náplne a extra dávky Fruitful Jahoda si v tomto reze skutočne vychutnáte. Navyše rez je ozdobený parížskou smotanou Ken Trufa, čím sa prepojili všetky dôležité chute tvarohu, jahody a kvalitnej parížskej smotany.