Fruitful receptúry

Fruitful receptúry

Nájdete tu komplet receptúry pre Vašu inšpiráciu 7 uvedených prémiových ovocných náplní z rady FRUITFUL. Vyskúšajte Mango, Malinu, Jahodu alebo Višňu a roztočte to toto leto so Zeelandiou a Vašimi kreatívnymi nápadmi.

Sort on:
1 2 3
Jahodová Pie torta

Bohatá jahodová torta z Cesta Čokoládového, tvarohovej náplne a ovocnej náplne Fruitful Jahoda s agarom ideálna nielen na leto. Skvele osvieži a poteší všetkých milovníkov nekrémových variácií tôrt.

Jogurtový cheeseecake s mangom a karamelom na Newyorský spôsob

Skvelý jogurtovo-karamelový cheesecake dozdobený s Fruitful mango a dekoráciami poteší milovníkov tzv. News York cheesecake.

Čokoládovo-malinové poháre s karamelom

Úžasná kombinácia chutí KEN Trufy zjemnenej so smotanou a Fruitful Malina v pohári. Náplne sú preložené kúskami upečeného karamelového cesta a efektne dozdobené karamelovými srdiečkami, čokoládovou dekoráciou a čerstvými malinami.

Malinové šamrole

Chutné šamrole z lístkového cesta plnené s ryžovou náplňou Rimix a šťavnatým Fruitful Malina.

Makové tartaletky s višňami

Krehké makové tartaletky s višňami ideálne ku káve, čaju, pri posedení s priateľmi. Obľúbená kombinácia chutí.

Makové Crakelin venčeky

Neštandardné crakelin venčeky s makom naplnené krémovo-šľahačkovou náplňou a Fruitful Višňa jemne dozdobené dekoráciou zo Scaldis Dark.

Snehové košíčky višňové

Chutné višňové košíčky z bielkovej hmoty naplnené Fruitful Višňa a dozdobené šľahačkou a čokoládovými dekoráciami.

Čokoládovo-višňové košíčky

Jedinečné čokoládové košíčky zo Scaldis Dark/White plnené upečeným špaldovým cestom a chutnou šťavnatou náplňou z Fruitful Višňa. Dozdobené šľahačkou Rosette a dekoráciami zo Scaldis Dark/White.

Jahodová Panna Cotta v pohároch

Efektná a veľmi chutná jahodová kombinácia Fruitful Jahoda s Panna Cottou od Zeelandie prekladaná s Cestom Čokoládovým, jemne dozdobená čokoládovými dekoráciami a rozdrvenými lyofilizovanými jahodami.

Jahodové semifreda s tvarohom

Jedinečný dezert - semifreda s tvarohom so základom z Cesta Čokoládového, chutnej jahodovej náplne Fruitful Jahoda a jedinečnou polevou z kombinácie Ken Trufa a Zela cukr. polevy tmavej. Efektne dozdobené s korunkou zo Scaldis White, jahodového Fruitfulu, čokoládovej dekorácie a plátkového zlata.

Mango-Rimixový pohár s chia

Nielen na raňajky alebo desiatu, ale počas celého dňa Vám Mango-rimixové poháre s chia dodajú energiu. Obľúbená kombinácia chutí. Pekne vyniknú v pekných pohárikoch alebo zaváracích fľaštičkách.

Mango guličky

Trendy jogurtovo-mangové guličky s Fruitful Mango a Zeesan Jogurt. S jemnou trenou hmotou z Cesta čokoládového. Pripravené v silikónových formičkách a jemne dozdobené s Fruitful Mango a bylinkami. S jedinečnou ganage polevou pre pekne hladký efekt guličiek.

Mangové Panna Cotta rezy

Svieže mangové rezy s Fruitful mango, v kombinácii s čokoládovým cestom, Panna Cottou a jemne dozdobené Ľadovou polevou.

1 2 3