Receptúry

Fašiangy, Veľká noc receptúry

Triediť
1 2 3 4
Špaldovo-mrkvové muffiny z Cesta špaldového s orechmi

Zdravšia verzia muffinov s obsahom strúhanej mrkvy a chutného, obľúbeného Cesta špaldového s orechmi. Pekný objem, nadýchaná štruktúra a vyvážená chuť muffinov. Dozdobené s Ken Lactea 35%.

Barančeky z Jung Basis Rühr

Skvelé barančeky z našej najpredávanejšej zmesi ako od babičky Jung Basis Rühr - podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Bábovka z Jung Basis Rühr

Výborná bábovka z Jung Basis Rühr - tzv. sandkuchen podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Jemné pečivo - Lupačka, uzol...
bez éčok (s NON-E Premiumback)

Vyrobiť jemné pečivo bez obsahu éčok s vynikajúcou chuťou, jemnosťou a dobrým objemom už nie je problém. So Zeelandia bezéčkovým NON-E Premiumback to je hračka. Nízke dávkovanie 1 % na množstvo pridanej múky a správny pomer tuku a cukru do receptúry a Vaše lúpačky, uzly alebo briošky budú jedna radosť.

Veľkonočná vianočka bez obsahu éčok s Premiumback

Klasika v TRENDE DOBY: s NON-E Premiumback bez obsahu éčok Vynikajúca vianočka bez obsahu éčok vyrobená s NON-E Premiumback. Pekný objem a jemne sladká chuť vianočky. Jednoduché dávkovanie: 1% prídavok na množstvo múky. Stačí pridať Vami obľúbené množstvo cukru, tuku, soli, hrozienok, kandizovaného ovocia a vytvoriť si obľúbené výrobky v bezéčkovej verzii.

Slimáky so špenátovou náplňou s brokolicou

PEČIVO v TRENDE DOBY: JOGOGOLD a SLANÉ NÁPLNE Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou náplňou Bolognese, Mexico, pizza náplňami z našej ponuky alebo novou Špenátovou náplňou s brokolicou a strúhaným Eidamom/syrom ako kombinácia chutí. Slimáčiky: ideálne vďaka špenátovej náplni aj počas veľkonočného (jarného) obdobia, veľmi pekné na vzhľad po upečení a jemne dozdobené sezamom.

Slimáky s pizza náplňou

Aj z pečivovej zmesi si viete ľahko pripraviť chutné slané snacky napr. v podobe slimáčika plneného slanou náplňou. Jemne korenená chuť zmesi Jogogold v spojení s jedinečnou variantou slanej náplne Mexico Vašich zákazníkov určite osloví. Slimáky sú veľmi pekné na vzhľad po upečení a jemne dozdobené sezamom.

TURBAN so špenátovou náplňou s brokolicou

PEČIVO v TRENDE DOBY: JOGOGOLD a SLANÉ NÁPLNE Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou náplňou Bolognese, Mexico, pizza náplňami z našej ponuky alebo novou Špenátovou náplňou s brokolicou a strúhaným Eidamom/syrom ako kombinácia chutí. Turbany: Pečené v papierových alebo aluminium formičkách. Pekný celkový vzhľad výrobku ako aj zaujímavý vzhľad na reze. Pre ešte krajší vzhľad je povrch potretý vaječnou melanžou a posypaný zákazníkmi obľúbeným sezamom.

TURBAN s pizza náplňou

Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou náplňou Bolognese, s kvalitným paradajkovým základom a Eidamom ako náplň. Pečené v papierových alebo aluminium formičkách. Pekný celkový vzhľad výrobku ako aj zaujímavý vzhľad na reze. Pre ešte krajší vzhľad je povrch potretý vaječnou melanžou a posypaný zákazníkmi obľúbeným sezamom. JOGOGOLD: - inovovaná zmes, - vylepšená farba striedky/lepší pražený slad, - vylepšená chuť vďaka jedinečnej zmesi korenia. Špenátová náplň s brokolicou: - v trende plant-based (zeleninové náplne), - 70% obsah špenátu + brokolice, - vyvážená chuť, pekná farba, - ideálne kombinovateľná so syrom Eidam, Feta, vajíčkom, bešamelom a pod. Bolognese, Náplň Mexico, pizza náplne: - kvalitný paradajkový základ, - vyvážená chuť v závislosti od druhu náplne.

Čokoládovo-malinové kocky s Rimixom

Chutné a efektné čokoládovo-malinové kocky - so základom s obľúbeným Cestom čokoládovým, ryžovo-šľahačkovou náplňou, jemne dochutené s malinovou šľahačkou a dozdobené s inovovanou Paletta Miroir Malina.

Poháre s Rimixom - ryžovou náplňou

Efektné ryžové poháre s malinovým gélom a Paletta Miroir Malina - ideálne na catering, oslavy, do kaviarní a pod.

Veľká Noc so Zeelandiou

Aj Vás už zastihla príprava výrobkov na Veľkú Noc? Že je to stále o tých istých výrobkoch? To možno áno - tradícia síce nepustí, ale čo tak sa vyhrať s chuťou, jemnosťou, celkovým vzhľadom a kvalitou hotových výrobkov? So Zeelandiou to bude hračka. V našom sortimente nájdete výnimočné suroviny, ktoré odlíšia Vaše hotové výrobky na pulte svojou kvalitou a chuťou ako aj marketingovú podporu v podobe nálepiek alebo pásky na Veľkonočné koláče. Neváhajte a oslovte našich obchodných zástupcov o viac informácií.

1 2 3 4