Receptúry

Fašiangy, Veľká noc receptúry

Triediť
1 2 3 4 5
Špaldovo-mrkvové muffiny z Cesta špaldového s orechmi

Zdravšia verzia muffinov s obsahom strúhanej mrkvy a chutného, obľúbeného Cesta špaldového s orechmi. Pekný objem, nadýchaná štruktúra a vyvážená chuť muffinov. Dozdobené s Ken Lactea 35%.

Barančeky z Jung Basis Rühr

Skvelé barančeky z našej najpredávanejšej zmesi ako od babičky Jung Basis Rühr - podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Bábovka z Jung Basis Rühr

Výborná bábovka z Jung Basis Rühr - tzv. sandkuchen podľa originál receptúry od nášho dodávateľa Zeelandia Nemecko.

Jemné pečivo - Lupačka, uzol...
bez éčok (s NON-E Premiumback)

Vyrobiť jemné pečivo bez obsahu éčok s vynikajúcou chuťou, jemnosťou a dobrým objemom už nie je problém. So Zeelandia bezéčkovým NON-E Premiumback to je hračka. Nízke dávkovanie 1 % na množstvo pridanej múky a správny pomer tuku a cukru do receptúry a Vaše lúpačky, uzly alebo briošky budú jedna radosť.

Veľkonočná vianočka bez obsahu éčok s Premiumback

Klasika v TRENDE DOBY: s NON-E Premiumback bez obsahu éčok Vynikajúca vianočka bez obsahu éčok vyrobená s NON-E Premiumback. Pekný objem a jemne sladká chuť vianočky. Jednoduché dávkovanie: 1% prídavok na množstvo múky. Stačí pridať Vami obľúbené množstvo cukru, tuku, soli, hrozienok, kandizovaného ovocia a vytvoriť si obľúbené výrobky v bezéčkovej verzii.

Donuty - BERLINER CZ 25

Chutné fritované donuty z kvalitného šiškového cesta BERLINER CZ 25 - s jemnou nadýchanou štruktúrou striedky, jemnou chuťou, kreatívne dozdobené polevami alebo Ľadovou polevou/fondantom a rôznymi cukrárskymi dekoráciami potešia všetkých spotrebiteľov. Trendy výrobok - a pritom Slovákovi tak blízkej chuti a kvality. Vychutnajte si slovenské DONUTY s vysokou pridanou hodnotou.

Šiška s marhuľovou náplňou - BERLINER CZ 25

ŠIŠKY a oveľa viac: Inovovaná zmes BERLINER CZ 25 Chutné, nadýchané, s peknou suchou kôrkou a krásne rovnomernou striedkou, to sú šišky zo Zeelandie. Vyskúšajte našu inovovanú zmes Berliner CZ 25. A aby toho nebolo málo - z našej šiškovej zmesi Berliner CZ 25 pripravíte aj kvalitné pečené šišky, donuty, gápeľský koláč a dokonca aj vianočnú štólu na Vianoce. Takže ju viete použiť počas celého roka. Pre viac receptúr kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

Šiška s čokoládovou náplňou CORRA - BERLINER CZ 25

BERLINER CZ 25 je zmes na prípravu šišiek, pre všetky druhy fritéz, s vysokou stabilitou cesta, výborným objemom a vylepšenou štruktúrou striedky. Jednoduché na spracovanie. Dávkovanie: 25 % na množstvo pridanej múky. Ideálne tiež pre pečené šišky, gápelský koláč, pirôžky.

Gápeľský koláč - BERLINER CZ 25

BERLINER CZ 25 je kvalitná zmes na výrobu šišiek a jemného pečiva, vhodná na použitie na všetkých typoch strojného zariadenia a s vysokou spoľahlivosťou výroby. ideálna tiež na výrobu gápeľského koláča, pečeného jemného pečiva v tvare šišky a pod. Dávkovanie: 25 % na množstvo použitej múky.

Slimáky so špenátovou náplňou s brokolicou

PEČIVO v TRENDE DOBY: JOGOGOLD a SLANÉ NÁPLNE Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou náplňou Bolognese, Mexico, pizza náplňami z našej ponuky alebo novou Špenátovou náplňou s brokolicou a strúhaným Eidamom/syrom ako kombinácia chutí. Slimáčiky: ideálne vďaka špenátovej náplni aj počas veľkonočného (jarného) obdobia, veľmi pekné na vzhľad po upečení a jemne dozdobené sezamom.

Slimáky s pizza náplňou

Aj z pečivovej zmesi si viete ľahko pripraviť chutné slané snacky napr. v podobe slimáčika plneného slanou náplňou. Jemne korenená chuť zmesi Jogogold v spojení s jedinečnou variantou slanej náplne Mexico Vašich zákazníkov určite osloví. Slimáky sú veľmi pekné na vzhľad po upečení a jemne dozdobené sezamom.

TURBAN so špenátovou náplňou s brokolicou

PEČIVO v TRENDE DOBY: JOGOGOLD a SLANÉ NÁPLNE Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou náplňou Bolognese, Mexico, pizza náplňami z našej ponuky alebo novou Špenátovou náplňou s brokolicou a strúhaným Eidamom/syrom ako kombinácia chutí. Turbany: Pečené v papierových alebo aluminium formičkách. Pekný celkový vzhľad výrobku ako aj zaujímavý vzhľad na reze. Pre ešte krajší vzhľad je povrch potretý vaječnou melanžou a posypaný zákazníkmi obľúbeným sezamom.

1 2 3 4 5