• SME TU PRE VÁS SME TU PRE VÁS

    SME TU PRE VÁS

    List našim zákazníkom.

arrow down icon

keep exploring

Spolu s našimi zákazníkmi skúmame pekársky svet. Myslením odlišne, nachádzame inventívne spôsoby ako vytvoriť pekársky úspech. Inšpirujeme našich zákazníkov so surovinami a zmesami a lepším spôsobom ako ich piecť a predávať.

AKTUÁLNE - List zákazníkom

List našim zákazníkom Zeelandia s.r.o. smerom k opatreniam ku situácii koronavírusu, ktoré sme vykonali v našej spoločnosti. Naša spoločnosť naďalej pracuje a dodáva výrobky k zákazníkom so zvýšenými hygienickými opatreniami, a taktiež

naše Distribučné centrá a rozvozy pracujú bez väčších obmedzení v nezmenenom režime, tak aby dodávky našim zákazníkom a ich výroba naďalej fungovala a vedeli zásobovať spotrebiteľov.

KEN Gourmet Duo

Vychutnajte si ešte lepšiu smotanu na varenie a šľahanie.

Klientská zóna

Ste našim zákazníkom a chcete mať čo najviac informácií o Vami nakupovaných zmesiach a surovinách? Potrebujete sa rýchlo dostať k aktuálnym špecifikáciám?

Zoznamu alergénov? Mať po ruke Vaše receptúry a nové inšpirácie z Vami už odoberaných zmesí a produktov? Zadať rýchlo objednávku na naše Call centrum?

Vyplňte jednoduchý formulár -kliknutím na ikonu KLIENTSKÁ ZÓNA ( vpravo hore) a pošlite nám svoju žiadosť o registráciu. Tím Zeelandia s.r.o.

Novinky

KLIENTSKÁ ZÓNA -aktuálny manuál pre zákazníkov

Ste našim registrovaným zákazníkom ? Odoberáte od nás pravidelne suroviny? Po zaregistrovaní do našej Klientskej zóny, budete mať vždy prístup k aktuálnym špecifikáciám, alergénom v surovinách,

vlastným receptúram ako aj inšpiráciám. A navyše nám budete môcť jednoducho cez formulár zaslať Vašu objednávku priamo na naše Call centrum.

Pozrite si manuál a ako sa prihlásiť. keepexploring.

Tím Zeelandia.s.r.o.

Fašiangy, Veľká Noc receptúry
Fašiangy, Veľká Noc - receptúry.
 

Po kliknutí na odkaz viac info budete prelinkovaný na receptúry k Fašiangom a Veľkej Noci. Prajeme Vám krásne predveľkonočné pečenie. Tím Zeelandia s.r.o.

Zeelandia inovácia 4x PALETTA MIROIR zrkadlové polevy

Návod na použitie inovovanej verzie Paletta Miroir Choco nájdete tu

Zeelandia obhájila auditom EN ISO 9001:2015

Zeelandia Slovenská republika dňa 28.05.2019 úspešne obhájila audit SMK a získala tak nový platný certifikát

ISO 9001:2015, ktorý je platný do roku 2022.