Velvet Fantasy Lemon Cake Velvet Fantasy Lemon Cake

Velvet Fantasy Lemon Cake

Citrónová roláda Velvet Fantasy

VELVET FANTASY LEMON CAKE Zmes, ktorá vás zasiahne ako svieži vánok citrónovej sviežosti. S jemnými kúskami citrónovej dužiny v každom kúsku a s ohromujúcou chuťou, ktorá vás očarí, proste táto zmes je jedinečná vo svojej jednoduchosti. Zároveň prináša veľa možností kombinácií chutí náplne a možnosť kombinácie aj s inými korpusmi, či už z radu Velvet alebo iných trených hmôt z ponuky Zeelandia. Vlhké, šťavnaté a jemné jadro korpusu, stabilné aj po zamrazení - to je tá pravá chuťová fantázia, ktorú si určite nechcete nechať ujsť!

Citrónovo-maková Velvet torta priemer 23 cm

Naše tipy pre kombinácie chutí: KORPUS - kombinácia s makom, čokoládovou dekoráciou NÁPLNE - všetky ovocné chute gélov, Frutafillov a Fruitful náplní, tvaroh, jogurt, mascarpone, ganáž z bielej čokolády Arabesque... DOZDOBENIE - Zeesany, šľahačka, Presta kombinácie so šľahačkou, Arabesque & ovocné ganáže...

Citrónové rezy Velvet Fantasy

Prečo sú naše VELVET zmesi tak špeciálne? Ich univerzálnosť je takmer magická - môžete ich použiť na všetko, od klasických muffinov, chlebíčkov až po elegantné korpusy pre zákusky, francúzske dezerty, rolády atď. Fantázii sa medze nekladú! Naše Velvet zmesi si obľúbia zákazníci a spotrebitelia po celý rok! Či už je to na Valentína, Veľkú noc, letné osviežujúce zákusky a dezerty alebo sladké vianočné torty a koláče, Velvet je vždy tou správnou voľbou. Velvet zmesi sú ako puzzle kúsok, ktorý sa hodí k ostatným zmesiam a náplniam v našej ponuke. Fantastické kombinácie len čakajú na objavenie! No a teraz to najlepšie - ich výnimočnosť spočíva v ich jedinečnej jemnosti a šťavnatosti. A nie je to len o chuti, ale aj o farbe a aróme, ktoré rozjasnia každý pult v cukrárni a kaviarni. A nehovoríme len o obyčajných Velvetoch - naše Velvet zmesi sú takým zázrakom, že ich vzhľadovo spoznáte na prvý pohľad. Nezmeškajte teda príležitosť skúsiť niečo nové a úžasné.

Citrónový muffin Velvet Fantasy

VIETE ŽE? 3 nové Velvet zmesi sme zaradili do nášho sortimentu aj z dôvodu vývoja cukrárskeho segmentu k modernejším a kvalitnejším zmesiam v ponuke Zeelandie? Zároveň práve nami vybrané 3 VELVET zmesi sa stali najpredávanejšími Velvet konceptmi v rámci Zeelandia krajín ako je Maďarsko, Španielsko, Taliansko, Česko, Litva, Rumunsko, Holandsko, Belgicko?