<strong>V-GO!<br/></strong>cukrárske výrobky <strong>V-GO!<br/></strong>cukrárske výrobky

V-GO!
cukrárske výrobky

Vegan cukrárske výrobky
tu zostanú navždy.

Svet sa mení Spôsob, akým žijeme, spôsob, akým sa správame a spôsob, akým jeme, nie je ten istý. A my sa meníme tiež. V spoločnosti Zeelandia je našim záväzkom stáť pri Vás a vašom zákazníkovi v tomto sociálnom hnutí. A robíme to s ďalšou generáciou zmesí a surovín pre cukrárske výrobky. Spôsob, akým vyrábame zmesi, neustále vyvíjame, takže napĺňa vaše potreby a prevyšuje vaše očakávania, dnes aj do budúcnosti. To je dôvod prečo uvádzame náš nový inšpiratívny rad vegan výrobkov, tak chutný ako má byť, perfektný pre každého, dobrý pre planétu a dobrý pre Vás. Príležitosť pre Vás, zmeniť sa dnes a prosperovať do budúcnosti, či už ste vegan alebo nie. Ste pripravený vstúpiť do budúcnosti? V-GO! Vegan cukrárske výrobky tu zostanú navždy.Objavte nový vegánsky produktový rad V-GO!

Byť vegánom neznamená vzdať sa chutných výrobkov. Existuje nekonečné množstvo možností, ktoré čakajú na vyskúšanie. Vegánske výrobky nie sú len pre vegánov. Spotrebitelia radi experimentujú a diverzifikujú svoju stravu, takže sme sa všetci stali flexitariánmi! Vegánska strava je viac ako len strava, je to životný štýl. Vplyv nášho správania a zdravia planéty sa stal záujmom každého. Každá tradícia začína tendenciou, keď niekto skúma niečo nové. Vegánske cukrárske výrobkytrendom, ktorý tu zostane.

Cukrárske zmesi V-GO!

Vegánske cukrárske zmesi sú ideálne na vytvorenie sortimentu vegánskych výrobkov s viacerými aplikáciami, ako sú koláče a muffiny, ale aj sušienky, koláče, vafle, palacinky a brownies. Môžu byť ochutené a použité na vytvorenie mnohých ďalších chutných koláčov. Ľahko použiteľné a chutné.

Náplne.

Možnosti sú nekonečné s rôznymi dostupnými vegánskymi náplňami. Pudingová náplň, náplne na báze tuku a vody=Presty, bavarois=Zeesany alebo ovocné náplne. S týmto sortimentom môže každý cukrár vytvoriť najpredávanejšie vegánske výrobky.

Čokoláda a polevy.

Vegánska čokoláda v našej ponuke a polevy, ktoré sú vďaka svojmu zloženiu prirodzene vegan dodajú Vašim výrobkom dokonalú bodku. Tieto vysokokvalitné čokoládya polevy sú flexibilné a dajú sa použiť aj napr. na ganáž a do brownies. Vaše výrobky tak budú vyzerať nielen lákavo a neodolateľne ale aj vynikajúco chutiť.

Dozdobenie.

Neváhajte a použite do svojich vegánskych výrobkov alternatívu živočíšnej smotany na šľahanie a varenie ROSETTE V-GO!, ktorá je navyše nesladená.

Pripravení na V-GO!

Pozrite si informácie o výrobkoch - stačí kliknúť vyššie na obrázok daných kategórií.

Fruitful - ovocné náplne.

Vyskúšajte naše ovocné náplne FRUITFUL. Prirodzene vegan, jedinečná textúra, vysoký obsah ovocia 50-70%. Ideálne spojenie s našimi V-GO! zmesami a náplňami v ponuke.

Spray & Bake 

Vegan CARLEX SPRAY - odlučovač na plechy a formy.