Roztočte to s našou NOVINKOU FRUITFUL

Roztočte to s našou NOVINKOU FRUITFUL

Ide leto a s ním prichádzajú nové trendy a farby nielen do nášho šatníka. Roztočte to parádne aj s Vašimi novými cukrárskymi zákuskami a tortami. So Zeelandia novým radom OVOCNÝCH náplní PLNÝCH OVOCIA FRUITFUL to dokážete lusknutím prstov. Či už ste pekár alebo cukrár, malý zákazník alebo priemyselný, pozývame vás, aby ste s nami preskúmali širokú škálu FRUITFUL ovocných náplní, ktoré Zeelandia ponúka ako novinku. FRUITFUL je viac ako majstrovský recept na ovocie. Je to celý zážitok z ochutnávky ovocnej náplne, ktorá sa do značnej miery podobá čerstvému ovociu! Kombinujeme naše odborné znalosti, kvalitu našej suroviny a najlepšiu starostlivosť počas výrobného procesu, aby sme potešili našich zákazníkov jedinečnou ovocnou integritou a pozoruhodným zážitkom

Triediť
Fruitful Mango

S Fruitful Mango zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Mango plné ovocia použijete do skvelých ovocných alebo chia pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Mango oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Mango a začať experimentovať.

Fruitful Malina

S Fruitful Malina zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Malinu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo čokoládových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Malina skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Malina a začať experimentovať.

Fruitful Višňa

S Fruitful Višňa zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Višňu plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo jogurtových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Višňa oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Višňa a začať experimentovať.

Fruitful Jahoda

S Fruitful jahoda zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Jahodu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo panna cotta pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Jahoda skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Jahoda a začať experimentovať.