Fruitful - ovocné náplne Fruitful - ovocné náplne

Fruitful - ovocné náplne

Či už ste pekár alebo cukrár, malý zákazník alebo veľký zákazník, HORECA prevádzka. pozývame vás, aby ste s nami preskúmali širokú škálu FRUITFUL ovocných náplní, ktoré Vám Zeelandia ponúka. FRUITFUL je viac ako majstrovský recept na ovocie. Je to celý zážitok z ochutnávky ovocnej náplne, ktorá sa do značnej miery podobá čerstvému ovociu! Kombinujeme naše odborné znalosti, kvalitu našej suroviny a najlepšiu starostlivosť počas výrobného procesu, aby sme potešili našich zákazníkov jedinečnou ovocnou integritou a pozoruhodným zážitkom. V minulom roku ste si s nami vychutnávali 2,7 kg balenia chutí: višňa, jahoda, malina, mango, pomaranč, citrón. V tomto roku sme uviedli do ponuky novinky v 0,85 kg malom balení: čerešňa, malina a čučoriedka. S chuťou ako čerstvé ovocie ich skvelo využijete nielen na dozdobenie cukrárskych výrobkov, panna cotty, tartaletiek, ale aj napr. na dozdobenie palaciniek, lievancov, ovocných pohárov a pod. Nechajte sa inšpirovať napríklad skvelými ovocnými inšpiráciami: https://www.zeelandia.sk/receptury/ovocne-inspiracie-2022

Fruitful Malina - v malom balení 0,85 kg

Výborná malinová chuť Fruitful Malina s obsahom 50 % malín.

Fruitful Čučoriedka - v malom balení 0,85 kg

Jedinečná chuť čučoriedok - ako čerstvé ovocie vďaka baleniu v plechovke a zloženiu FRUITFUL náplne.

Fruitful Čerešňa - v malom balení 0,85 kg

Jedinečné malé balenie ovocnej náplne Fruitful Čerešňa - s bohatým obsahom 50 % čerešní v praktickom a ekologickom balení v plechovke 0,85 kg.

Fruitful Pomaranč

Jedinečná konzistencia a chuť tejto novinky v rade Fruitful - Pomaranč Vás určite presvedčí zaradiť si ju nielen na jeseň a zimu ale počas celého roka do svojho sortimentu. Či už ako náplň alebo dozdobenie tôrt, zákuskov, cheesecakes alebo ako skvelú náplň do dezertov a pohárov. 70% obsah pomarančov, vyvážená zaujímavá chuť a vzhľad ideálna aj na vianočné obdobie. Fruitful Pomaranč sa dá skvele kombinovať s našou novinkou Fruitful Citrónový krém ako aj skvele skombinovať s novou zeleninovou cukrárskou náplňou Fruitful Pumpkin - Hladkou tekvicovou náplňou s obsahom 70% tekvice.

Fruitful Citrónový krém

Predstavujeme novinku na jeseň a zimu 2021: rozšírili sme pre vás rad Fruitful 70% ovocných náplní v plechovkách o ďalšie 2 chute - jednou z nich je Fruitful Citrónový krém. Hladkej konzistencie, jemne kyslej chuti a krásnej jemne žltej farby - pre mnoho aplikácií a receptúr - od ovocných tartaletiek, cheesecakes a pod. - ideálny ako náplň ale aj dozdobenie, v kombinácii s našimi ďalšími náplňami ako je Presta Lemon a pod.

Fruitful Mango

S Fruitful Mango zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Mango plné ovocia použijete do skvelých ovocných alebo chia pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Mango oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Mango a začať experimentovať.

Fruitful Malina

S Fruitful Malina zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Malinu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo čokoládových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Malina skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg alebo 0,85 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Malina a začať experimentovať.

Fruitful Višňa

S Fruitful Višňa zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Višňu plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo jogurtových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Višňa oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Višňa a začať experimentovať.

Fruitful Jahoda

S Fruitful jahoda zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Jahodu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo panna cotta pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Jahoda skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Jahoda a začať experimentovať.