Fruitful - ovocné náplne

Fruitful Jahoda

S Fruitful jahoda zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Jahodu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo panna cotta pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Jahoda skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Jahoda a začať experimentovať.

Neváhajte a vyskúšajte napr. kolekciu týchto inšpiratívnych receptúr alebo si pozrite leták Fruitful Jahoda:

Fruitful Jahoda leták-1.jpg

Jedinečný dezert - semifreda s tvarohom so základom z Cesta Čokoládového, chutnej jahodovej náplne Fruitful Jahoda a jedinečnou polevou z kombinácie Ken Trufa a Zela cukr. polevy tmavej. Efektne dozdobené s korunkou zo Scaldis White, jahodového Fruitfulu, čokoládovej dekorácie a plátkového zlata.    Efektná a veľmi chutná jahodová kombinácia Fruitful Jahoda s Panna Cottou od Zeelandie prekladaná s Cestom Čokoládovým, jemne dozdobená čokoládovými dekoráciami a rozdrvenými lyofilizovanými jahodami.  

Bohatá jahodová torta z Cesta Čokoládového, tvarohovej náplne a ovocnej náplne  Fruitful Jahoda s agarom ideálna nielen na leto. Skvele osvieži a poteší všetkých milovníkov nekrémových variácií tôrt.   Spojenie kombinácie Cesta špaldového s orechmi, tvarohovej náplne a extra dávky Fruitful Jahoda si v tomto reze skutočne vychutnáte. Navyše rez je ozdobený parížskou smotanou Ken Trufa, čím sa prepojili všetky dôležité chute tvarohu, jahody a kvalitnej parížskej smotany.

Skvelé mini cheesecake tortičky so základom z Cesta špaldového s orechmi (stály trend danej chuti) a tvarohovo-šľahačkovou náplňou. S vyššou vrstvou Fruitful Jahoda s agarom. Efektne dozdobené s bielkovým kolieskom z Bianca zmesi, čokoládovými dekoráciami zo Scaldis Dark/White a čerstvými jahodami.   Svieža jahodová roláda v podobe kopca s chutnou jahodovo-šľahačkovou náplňou s Fruitful Jahoda. Základ z Piškóty 100 tmavej. Efektne dozdobená lyofilizovanými jahodami, pusinkami a čokoládovými ozdobami.

  

  

  

    
 

    

Fruitful Jahoda