Novinky v rade FRUITFUL na jeseň a zimu

Fruitful Mango

S Fruitful Mango zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Mango plné ovocia použijete do skvelých ovocných alebo chia pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo veterníky, éclairs a pod. Fruitful Mango oživí a dodá slniečkovú náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Mango a začať experimentovať.

Neváhajte a vyskúšajte napr. kolekciu týchto inšpiratívnych receptúr alebo si pozrite leták Fruitful Mango:

Fruitful_Mango_SK1.jpg

Fruitful_Mango SK2.jpg

Svieže mangové rezy s Fruitful mango, v kombinácii s čokoládovým cestom, Panna Cottou a jemne dozdobené Ľadovou polevou.   Trendy jogurtovo-mangové guličky s Fruitful Mango a Zeesan Jogurt. S jemnou trenou hmotou z Cesta čokoládového. Pripravené v silikónových formičkách a jemne dozdobené s Fruitful Mango a bylinkami.  S jedinečnou ganage polevou pre pekne hladký efekt guličiek. 

  Nielen na raňajky alebo desiatu, ale počas celého dňa Vám Mango-rimixové poháre s chia dodajú energiu. Obľúbená kombinácia chutí. Pekne vyniknú v pekných pohárikoch alebo zaváracích fľaštičkách.   Skvelý jogurtovo-karamelový cheesecake dozdobený s Fruitful mango a dekoráciami poteší milovníkov tzv. News York cheesecake. 

  Zákazníkmi žiadané biele špice s krémovou náplňou z Topmixu, naplnené skvelou ovocnou variáciou s Fruitful Mango. Poliate polevou zo Satina biela a smotany. Krásne dozdobené so sušenými kvietkami.   Jedinečné éclairs s vanilkovo-mangovou náplňou a bohatými kúskami Fruitful Mango ideálne nielen na leto. Jemne dozdobené s karamelovou polevou a kúskami Fruitful Mango a čokoládovou dekoráciou.

Fruitful Mango