Fruitful - ovocné náplne

Fruitful Malina

S Fruitful Malina zažijete jedinečné leto sviežej chuti, či už Fruitful Malinu - plnú ovocia použijete do skvelých ovocných alebo čokoládových pohárov, jemných dezertov, ozdobíte si ním Cheesecake alebo Pavlovku, naplníte svoj obľúbený zákusok alebo tortu, veterníky, éclairs a pod. Fruitful Malina skvele oživí a dodá tú správnu chuť a náladu všetkým Vašim receptom. Pripravili sme pre Vás neskutočne chutné a lákavé receptúry, stačí si kúpiť 2,7 kg alebo 0,85 kg plechovku tejto skvelej náplne Fruitful Malina a začať experimentovať.

Neváhajte a vyskúšajte napr. kolekciu týchto inšpiratívnych receptúr alebo si pozrite leták Fruitful Malina:

Fruitful_Malina1.jpg

Fruitful_Malina2.jpg

Chutné šamrole z lístkového cesta plnené s ryžovou náplňou Rimix a šťavnatým Fruitful Malina.   Úžasná kombinácia chutí KEN Trufy zjemnenej so smotanou a Fruitful Malina v pohári. Náplne sú preložené kúskami upečeného karamelového cesta a efektne dozdobené karamelovými srdiečkami, čokoládovou dekoráciou a čerstvými malinami.

Obľúbená Pavlova torta v malinovej verzii s Fruitful Malina a čerstvými malinami. Vyrobená zo zmesi Bianca.   Moderná čokoládová ganage torta s malinovým Fruitfulom a čerstvými malinami.  Túto tortu si skutočne vychutnáte vďaka pravej čokoláde Arabesque Noir 58% v ganage náplni.

Tiramisu v letnej verzii s malinovým Fruitfulom. Jemná piškóta z Biskuit Instant a bufleriek z Bufler Komplet s chutnou šľahačkovou tiramisu náplňou a jemnou vrstvou Fruitful Malina.   Jednoduché a vždy dobre upečené makrónky zo zmesi Bianca - bielkovej hmoty, do ktorej sme pridali mandľovú múku potešia všetkých milovníkov tejto sladkosti. Fruitful Malina je použitý ako náplň do makróniek v podobe tukového malinového krému.

    
 

    

Fruitful Malina