Receptúry Receptúry

Katalóg SLÁVNOSTNÉ OKAMIHY-receptúry

Pavlova tortičky

Pavlove tortičky inak. Lepšie ako klasická Pavlovka a zároveň iné ako klasické venčeky. Vyskúšajte tieto skvele naplnené bielkové kolieska z našej zmesi Bianca. Ako náplň sme použili náš najlepší smotanovo-vanilkový krém za studena Rap Special a Fruitful Jahoda (s obsahom ovocia - jahôd až 70%). Proste nevyhnutné pri každej oslave!

Škoricová kupola Ø 18 cm

Slávnostná kupola z Cesta Karamelového a bielej ganáže s chuťou Írskej kávy a škorice. Jemne a moderne dozdobená flambovanou bielkovou hmotou Bianca. Ideálna pre oslavy nielen počas Vianoc, ale pre všetkých milovníkov karamelovej a škoricovej chuti. Kupola skvele vyznie na krásnom podnose.

Trufle guľôčky

Aj Vy rozmýšľate, čo použiť ako základ pre Trufle guľôčky a nemá to byť čokoláda? Vyskúšajte našu skvelú Zeelandia kombináciu z Mamas Pie a Sacherky. Samozrejme nesmie tu chýbať chutná kombinácia aj v náplni, keďže guľôčky sú určené pre maškrtné jazýčky počas rodinnej oslavy. Na povrchu sú guľôčky dozdobené pravou belgickou čokoládou Arabesque alebo kakaovým práškom Arabesque z našej ponuky.

Sacherka torta Ø18 cm

Narodeniny, meniny, rodinná oslava? Sacherka torta s božskými ingredienciami poteší chuťové poháriky pri každom slávnostnom okamihu. Šťavnatý korpus, bohato naplnený krémovou karamelovou náplňou a chrumkavou čokoládovou ganážou. Moderne dozdobená skvelo vynikne na každej oslave.

3Ple torta Ø 18 cm

3Ple torta bohatá na čokoládu a predsa tak jemná! Jedinečné spojenie smotany a kvalitnej belgickej čokolády Arabesque Noir 58 % (tmavej) a Blanc 29 % (bielej) predurčuje túto tortu ako základ každej oslavy čokoholikov. A pritom je tak jednoduchá na prípravu. Stačí malý detail efektného dozdobenia a skvelá slávnostná tortička je na svete.

Szilva torta Ø 20 cm

Krémovosť a vyvážená kombinácia chutí sa snúbia v tejto skvelej Szilva torte. Proste neodolateľné spojenie parížskej smotany, vanilkového krému a skvele dochuteného slivkového lekváru v perníkovej trenej hmote bude chutiť každému na oslave. Vďaka dostupnosti surovín ideálna na prípravu počas celého roka.

Mozart torta Ø 20 cm

Mozart torta s použitím Zeelandia ingrediencií. Túto tortu budete určite pripravovať pravidelne na rôzne oslavy. Je totiž neodolateľná. Vďaka kvalitnej čokoláde a pravému marcipánu ochutenému pistáciovou pastou bude chutiť aj tým najväčším fajnšmekrom na oslave. Tak radšej nezabudnite pripraviť rovno dve.

Makovo-vanilková torta Ø 18 cm

Mak - smotana - maliny sa snúbia v tejto slávnostnej smotanovo-tvarohovej tortičke. Ideálna na narodeniny, meniny, na výročie, Valentína alebo len tak pre potešenie cez víkend ku dobrej káve v nedeľu.

Citrónová ZERO Problem PARTY torta Ø 26 cm

Bezgluténová slávnostná torta ideálna nielen na Vianoce. Jemný a veľmi chutný korpus zo zmesi Zero Problem NUVOLA naplnený chutnou krémovou citrónovou náplňou a dozdobený kombináciou tukovej náplne Dip Neutral a smotany Ken Presto. Torta je podľa typu dozdobenia vhodná naozaj pre každú slávnostnú príležitosť od svadby počnúc, cez narodeniny až po detské oslavy a rodinné posedenia. Nakoľko požiadavka po bezgluténových cukrárskych výrobkoch rastie, veríme, že Vás tento skvelý recept osloví.

Lentilková torta 30 x 30 cm

Hravá lentilková torta pre detské oslavy. S farebnými piškótovými korpusmi, jemnou krémovo-smotanovo náplňou z kombinácie Dip Neutral a Ken smotany, ktorá vydrží aj počas letných osláv. Potiahnutá tenkou vrstvou cukrovej poťahovky s efektnou mašľou a milým efektom farebných lentiliek poteší nielen deti.

Vegan cake ovocná torta

Láska a oslavy patria k sebe - nielen na Valentína. Moderná VEGAN ovocná torta poteší samozrejme aj všetkých zaľúbených nevegánov - vďaka skvelej chuti a použitej ovocnej náplni Fruitful Jahoda.

Čokoládový cheesecake Ø 15 cm

Chutný tvarohový cheesecake dnes už neodmysliteľne patrí k oslave. Zeelandia čokoládový s tvarohom si obľúbite určite. Jemne kyselkavá chuť a prepojenie s kvalitnou čokoládou Vás prenesie do detských čias, keď chute boli naozaj intenzívne a identické.