Novinky

SHAPEMIX trendy novinka v sortimente

Získajte jedinečný výrobok od Zeelandie do svojho sortimentu. Vedeli ste že? História nízko-sacharidovej diéty: Sacharidy sa v tele človeka trávia na cukry, ktoré sú zodpovedné za dodávanie energie. Nadbytočný podiel cukru sa mení na tuk, ktorý zvyšuje riziko obezity. Ak spotrebiteľ zredukuje príjem sacharidov, v tele sa pri trávení vytvára menej cukrov. Vďaka nedostatku cukru organizmus začne využívať ako zdroj energie tuky, čo človeku pomôže pri znižovaní váhy.

Sort on:
Cereálna bageta SHAPE

Jedinečná nová zmes od Zeelandie na výrobu chleba a pečiva s menším obsahom sacharidov a bohatým podielom vlákniny a bielkovín. Jemnosť hotových výrobkov, výborne kombinovateľná s našimi modernými kvasmi a Silkgrain záparami.

Cereálna žemľa SHAPE

Získajte jedinečný výrobok od Zeelandie do svojho sortimentu. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálna dalamánka SHAPEMIX

SHAPEMIX 75 MZ ZSS 100 % chuť Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálny chlieb II. SHAPEMIX

Vysokohodnotná zmes ideálna pre výrobu: špeciálneho pšenično-ražného chleba a pečiva, žemlí, bagiet v kombinácii s našim radom SILKGRAIN zápar pre ešte lepšiu nutritívnu hodnotu. Chlieb je výnimočne mäkký s pružnou a elastickou striedkou a jedinečnou chuťou. Výborný objem chleba a dlhá čerstvosť hotových výrobkov. Shapemix 75 obsahuje ľanové, a slnečnicové semienko, pšeničnú vlákninu a otruby, teda také zložky, ktoré obsahujú viac bielkovín alebo vlákniny než sacharidov.

Cereálny formový chlieb SHAPEMIX

Hotové výrobky zo Shapemix 75 majú o 65 % menej sacharidov*; 175 % viac bielkovín*; majú vysoký obsah vlákniny* * v porovnaní s normálnym pšeničným chlebom a pri dodržaní dávkovania zmesi Shapemix v pomere na múku 75 % Shapemix 75 : 25 % ražná múka. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.