Novinky Novinky

SHAPEMIX trendy novinka v sortimente

Získajte jedinečný výrobok od Zeelandie do svojho sortimentu. Vedeli ste že? História nízko-sacharidovej diéty: Sacharidy sa v tele človeka trávia na cukry, ktoré sú zodpovedné za dodávanie energie. Nadbytočný podiel cukru sa mení na tuk, ktorý zvyšuje riziko obezity. Ak spotrebiteľ zredukuje príjem sacharidov, v tele sa pri trávení vytvára menej cukrov. Vďaka nedostatku cukru organizmus začne využívať ako zdroj energie tuky, čo človeku pomôže pri znižovaní váhy.

Cereálna bageta SHAPE

Jedinečná nová zmes od Zeelandie na výrobu chleba a pečiva s menším obsahom sacharidov a bohatým podielom vlákniny a bielkovín. Jemnosť hotových výrobkov, výborne kombinovateľná s našimi modernými kvasmi a Silkgrain záparami.

Cereálna žemľa SHAPE

Získajte jedinečný výrobok od Zeelandie do svojho sortimentu. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálna dalamánka SHAPEMIX

SHAPEMIX 75 MZ ZSS 100 % chuť Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.

Cereálny chlieb II. SHAPEMIX

Vysokohodnotná zmes ideálna pre výrobu: špeciálneho pšenično-ražného chleba a pečiva, žemlí, bagiet v kombinácii s našim radom SILKGRAIN zápar pre ešte lepšiu nutritívnu hodnotu. Chlieb je výnimočne mäkký s pružnou a elastickou striedkou a jedinečnou chuťou. Výborný objem chleba a dlhá čerstvosť hotových výrobkov. Shapemix 75 obsahuje ľanové, a slnečnicové semienko, pšeničnú vlákninu a otruby, teda také zložky, ktoré obsahujú viac bielkovín alebo vlákniny než sacharidov.

Cereálny formový chlieb SHAPEMIX

Hotové výrobky zo Shapemix 75 majú o 65 % menej sacharidov*; 175 % viac bielkovín*; majú vysoký obsah vlákniny* * v porovnaní s normálnym pšeničným chlebom a pri dodržaní dávkovania zmesi Shapemix v pomere na múku 75 % Shapemix 75 : 25 % ražná múka. Vďaka vysokému obsahu vlákniny je v tele pomalšia absorpcia sacharidov z výrobkov Shapemix. Extra množstvo bielkovín zase pomáha vyhnúť sa pocitu hladu po zjedení hotového výrobku. Zmes je vhodná pre vegetariánov a vegánov.