Silkgrain inšpirácie a receptúry Silkgrain inšpirácie a receptúry

Silkgrain Natura a Ebony - kvasové zápary receptúry

Nájdete tu skvelé receptúry z nášho radu kvasových zápar bez pridaných prídavných látok SILKGRAIN. Natura obsahuje chutný mix mäkkých celých zŕn pšenice, raže a ľanové a slnečnicové semienka v prírodnom pšeničnom kvase. Ebony - sójová kvasová zápara okrem celých mäkkých zŕn sóje obsahuje slnečnicové a ľanové semienka. Vaše chlebíky, pečivo a kváskové pekárske výrobky, do ktorých viete pridať tieto zápary budú tak dlhšie čerstvé, plné živín a pritom ľahko stráviteľné.

Obilný sladký koláč so Silkgrain Natura a Korentom

Vyskúšajte na raňajky niečo iné než len vianočku - obilný sladký koláč vznikol spojením kvalitného jemného pečiva z Korent Europe a obľúbenej viaczrnnej kvasovej zápary s celými varenými zrnami Silkgrain Natura. Je chuťovo vyvážený s pridanou hodnotou pre každého spotrebiteľa, ktorý chce niečo zdravšie a viaczrnné na raňajky a pritom by si predsa len dal aj niečo sladšie. Koláč Vás prekvapí svojou jedinečne jemnou striedkou a mäkkosťou a dodá Vám energiu na celé doobedie.

Obilný chlieb tmavý s Mr. Korn Natura

Stálica v sortimente- prvá voľba zákazníkov Plná zŕn História zápar na Slovensku v rámci Zeelandie začala práve s touto skvelou obilnou záparou. Chlieb a pečivo Silkgrain Natura (predtým VZ 100 obilná zápara, Mr. Korn Natura) si našlo stále miesto na pultoch predajní a v srdciach spotrebiteľov, ktorí ocenili krásny a bohatý vzhľad dalamánok a mäkké zrniečka v striedke chleba, ich výbornú chuť a ľahkú stráviteľnosť výrobkov.

Bageta alebo Dlháň Silkgrain Ebony

Sójová bageta rustikálneho vzhľadu pre rozšírenie sortimentu Vašej pekárne, jednoduchá na prípravu, s výbornou chuťou a viditeľnými sójovými bôbami na reze. Sója je zdrojom kvalitných bielkovín a v našej zápare je už v podobe ľahko stráviteľnej suroviny. Ideálny ako zdravší variant napr. ku sezóne grilovania, guláš párty ako aj bežne na raňajky a obedy k polievkam.

Pletenky Silkgrain Ebony

Chutné sójové pletenky s kvasovou sójovou záparou - jednoduchá receptúra, bohatý obsah celej mäkkej sóje na reze. Pletenky môžete ľubovoľne dozdobiť napríklad s Dekor Slniečkom alebo Seedmixom.

Viaczrnná dalamánka Silkgrain Natura

Jedinečná dalamánka - neuveriteľne populárna medzi zákazníkmi a spotrebiteľmi svojou chuťou a vzhľadom z kvasovej zápary Silkgrain Natura (Mr. Korn/VZ 100 obilná) už s upraveným množstvom soli 1,2 % v zápare a úpravou soli v receptúre. Vychutnajte si ešte zdravšiu verziu dalamánky. Ideálna ku grilovanej klobáske, mäsku ale aj zeleninke.

Viaczrnné tyčinky Silkgrain Natura

Zdravšia varianta tyčiniek na slano - s bohatým obsahom zŕn za použitia Silkgrain Natura (Mr. Korn Natura). Jemne posypané so Seedmixom.

Viaczrnná plundra so Silkgrain Ebony

Ebony pečivo Vás určite prekvapí svojou neodolateľnou chuťou - už samotným zložením tejto obilnej zápary Silkgrain Ebony je táto zmes predurčená k výrobe skvelého chleba a pečiva s obsahom celých bôbov sóje. Zloženie:tekutý ŠPALDOVÝ kvas (voda, celozrnná ŠPALDOVÁ múka, štartovacia kultúra), SÓJOVÉ bôby, lúpané slnečnicové semienka, ľanové semienka, sladová pražená JAČMENNÁ múka, jedlá soľ (1,2%). (aktuálne k 12.02.2018). Tentoraz Vám ho ponúkame v chutnej verzii viaczrnnej plundre s obsahom sójových bôbov.

Chlieb EBONY ( s páskou)

Sója je zdroj kompletných bielkovín. Je preto vhodná ako súčasť výživy každého človeka ako aj vegetariánov a vegánov, ktorých organizmus by inak niektoré aminokyseliny nevedel získať. Sója obsahuje látky, ktoré blokujú tráviace enzýmy v tenkom čreve, preto musí byť tepelne upravená – varením sa tieto látky ničia. Chlieb EBONY vďaka obsahu varených celých zŕn sóje je ľahšie stráviteľný, má lepšiu výživovú hodnotu a zostane aj dlhšie čerstvý a šťavnatý.

FIT chlebík so sójou Slikgrain Ebony

Skvelý a zdravý ražno-pšeničný chlieb so sójovou záparou Silkgrain Ebony pečený vo formách - dávkovanie 70 % na múku zaručí jeho skvelú chuť a krásny vzhľad na reze.