Receptúry

Makové a orechové receptúry s plnkami Premium

Vychutnajte si nové skvelé náplne Plnka maková Premium a Plnka orechová Premium v týchto chutných receptúra za použitia Nordix croissant pre plundrové výrobky, Korent vanilla pre chutné jemné pečivo alebo lístkové rožteky pripravené a preváľané s Zeelandia margarínom ťažným - pláty.

Plundrový venček s makovou náplňou

Plundrový venček z kvalitnej zmesi Nordix croissant a novej makovej náplne v suchom stave s obsahom 50 % maku Plnkou makovou premium. Vychutnajte si túto skvelú kombináciu v podobe plundrového venčeka.

Plundrový venček s orechovou náplňou

Plundrový venček z kvalitnej zmesi Nordix croissant a novej orechovej náplne v suchom stave s obsahom 50 % vlašských orechov Plnkou orechovou premium. Vychutnajte si túto skvelú kombináciu v podobe plundrového venčeka.

Twister s makovou náplňou

Makový twister ako od babičky - plný vysokokvalitného maku - z novej Plnky makovej premium s obsahom až 50 % maku. Ponúknite svojim zákazníkom skutočnú kvalitu. Korent vanilla je zmes na prípravu jemného pečiva, ktorá si nájde široké uplatnenie vo Vašej pekárni a je veľmi obľúbená spotrebiteľmi.

Twister s orechovou náplňou

Orechový twister ako od babičky - plný vysokokvalitnéej vlašsko-orechovej náplne - z novej Plnky orechovej premium s obsahom až 50 % vlašských orechov. Ponúknite svojim zákazníkom skutočnú kvalitu. Korent vanilla je zmes na prípravu jemného pečiva, ktorá si nájde široké uplatnenie vo Vašej pekárni a je veľmi obľúbená spotrebiteľmi.

Rožok lístkový s makovou náplňou

Rožteky bohato plnené makovou plnkou premium potešia každého milovníka makovej chuti. Chutné lístkové cesto za použitia Zeelandia margarínu ťažného-pláty a Tekutej vaječnej melanže do cesta a na dekoráciu dotvoria chuť a celkovú kvalitu upečených makových rožtekov. Plnka maková premium obsahuje až 50 % maku.

Rožok lístkový s orechovou náplňou

Rožteky bohato plnené orechovou plnkou premium potešia každého milovníka vlašsko-orechovej chuti. Chutné lístkové cesto za použitia Zeelandia margarínu ťažného-pláty a Tekutej vaječnej melanže do cesta a na dekoráciu dotvoria chuť a celkovú kvalitu upečených orechových rožtekov. Plnka orechová premium obsahuje až 50 % vlašských orechov.

Štrúdľa makovo-višňová

Štrúdľa ako sa patrí - bohatá na kvalitnú makovú plnku premium ( s obsahom až 50 % maku) a jemne kyslej ovocnej náplne z radu našich najkvalitnejších náplní Frutafill višňa ( s obsahom až 70 % višní a chuťou ako čerstvého ovocia vďaka použitému špeciálnemu škrobu) Vašich zákazníkov určite vždy vráti kúpiť si ďalšiu a ďalšiu štrúdľu vo Vašom obchode.

Štrúdľa orechovo-jablková

Štrúdľa ako sa patrí - bohatá na kvalitnú orechovú plnku premium ( s obsahom až 50 % vlašských orechov) a jablkových kociek z našej ponuky (vo vlastnej šťave, bez pridaného cukru, vákuovo balené, spracované na špeciálnej linke) Vašich zákazníkov určite vždy vráti kúpiť si ďalšiu a ďalšiu štrúdľu vo Vašom obchode.