Receptúry Receptúry

NATIVA SPELT&OAT (špalda&ovos)

Pomôžte svojim spotrebiteľom žiť zdravšie. V spoločnosti Zeelandia prosperujeme z vynaliezavých spôsobov, ako dosiahnuť pekársky úspech. Neustále hľadáme nové príležitosti a nové ingrediencie na zlepšenie produktov, procesov a prispôsobenie spotrebiteľským trendom. S naším prepracovaným radom “Nativa” vám ponúkame čistý základ na vytvorenie vynikajúcich cukrárskych výrobkov s väčším priestorom pre jedinečné chute. Produkty Nativa: > sú menej sladké, > obsahujú minimálne množstvo prídavných látok, > väčšina z nich neobsahuje palmový tuk, > obsahujú celozrnné múky alebo múky bez lepku, > sú ľahko použiteľné a všestranné.

Špaldovo-čučoriedkový cheesecake NATIVA

Zdravší korpus vďaka NATIVA zmesi a zároveň veľmi chutný cheesecake s efektnou zrkadlovo-čučoriedkovou polevou. S jemnou jogurtovo-tvarohovou náplňou.

Špaldové tiramisu so škoricou a pomarančom NATIVA

Jedinečné spojenie špaldovo-ovseného korpusu a kombinácie chutí tiramisu mascarpone a jedinečného Fruitful Pomaranč.

Špaldovo-ovsené cookies NATIVA

Chutné a chrumkavé cookies zo zmesi NATIVA Spelt&Oat (špalda&ovos) poteší milovníkov jedinečnej prirodzenej chuti po použitých surovinách.

Raňajková špaldová bábovka NATIVA

Aj z bábovky viete vďaka dozdobeniu vytvoriť naozaj kreatívny zážitok. Zároveň korpus je chutný a vláčny vďaka použitej zmesi NATIVA špalda&ovos.