Receptúry Cestá, Jello, Bolero instant a Kokosová náplň

Kokosová náplň

Suchá náplň s vysokým obsahom kokosu vhodná ako náplň do jemného pečiva (tlačené koláče, buchty a pod.) a cukrárskych výrobkov. Výborná chuť a stabilita pri pečení.

Sort on:
Základná receptúra pre prípravu Kokosovej náplne

Kokosová náplň z nášho sortimentu je veľmi chutná a obľúbená u zákazníkov. Využijete ju na veľa aplikácií, či už do zákuskov alebo pečenia pekárskych výrobkov, ako náplň do ciest a pod. Ideálna v kombinácii s našou Kakaovou náplňou a ovocnými náplňami Darinka, Frutafill, Fruitful, ovocné gély a Corra čokoládová v drezírovacom vrecku a pod.

Kokosovo-višňová roláda

Ľahká a jemne krémová: Jemný korpus z kvalitnej piškótovej hmoty potretý višňami v géli a nadýchanou krémovou kokosovou náplňou. Niekedy stačí tak málo, a predsa dosiahnete veľa. Vďaka tejto kombinácii kokosovo-višňová roláda zakotví do vášho sortimentu ako jedna báseň.

Kokosový cheesecake

Tropická chuť vo vašej cukrárni Kokos, jogurtová, tvarohová náplň a jemný korpus z Cesta Čokoládového. To je spojenie najžiadanejších chutí v chutnom pečenom kokosovom cheesecaku. A aby cheesecake chutil ešte jemnejšie, na dozdobenie sme použili šľahačkovú náplň Ken Presto. Bohato dozdobený kokosovými guličkami, snehovými pusinkami a čerstvým kokosom prenesie Vašich zákazníkov bližšie k blaženosti.

Mango torta

Či už máte počas leta narodeniny, meniny alebo skvelú oslavu pre rodinu a priateľov, na každom slávnostnom stole určite na peknom podnose vynikne Mangovo-kokosová torta. Krásna na reze – s vrstvou mangovo- citrónového želé, s jemným smotanovo-kokosovým krémom. Nádherne moderne dozdobená jemnou vrstvou velvet spreja z kakaového masla a posypaná čerstvým mangom, čokoládovými srdiečkami alebo napr. snehovými pusinkami.

Jahodovo-kokosové srdiečka

Pohrať sa s touto receptúrou sa naozaj oplatí. Vrstvením k sebe sa hodiacich chutí jahody, kokosu a kakaového korpusu v spojení so smotanou získate jedinečný chuťový zážitok v podobe skvelého dezertu v tvare srdiečka. Veľkosť zákusku je práve tak akurát na osvieženie a potešenie každej slečny, mamičky alebo babičky pri posedení v cukrárni.