Receptúry

Bufler Komplet inšpirácie

100% kompletná zmes na výrobu piškótových korpusov, plátov, bufleriek, čajového pečiva a ďalších cukrárskych aplikácií. Výhody použitia 100 % kompletnej zmesi Bufler Komplet: Široké možnosti použitia: - klasické pláty a korpusy s výborným objemom, štruktúrou a chuťou, - čajové pečivo rôznych druhov a tvarov - s jedinečnou chuťou a krehkosťou, - cookies a ďalšie možnosti použitia. Jedinečnosť zmesi Bufler Komplet: 100 % zmes - nepotrebujete už pridávať vajcia (vajcia sú už v receptúre) - ušetríte čas a náklady (bez rozbíjania vajíčok na prevádzke alebo potreby držať Tekutú vaječnú melanž v chladničke), - cena hotových výrobkov je porovnateľná a v niektorých aplikáciách dokonca lepšia oproti použitiu zmesi bez obsahu vajec.

Sort on:
1 2
Trené čajové pečivo z Bufler Komplet

Jedinečné, chutné a krehké čajové pečivo získate použitím 100 % zmesi Bufler Komplet. Jednoduchá príprava.

Kokosové guličky s Bufler Komplet

Chutné a šťavnaté s jemnou kokosovou chuťou - ideálne aj pre rodinné balenia a do mix balení zákuskov.

Perníkové crinkles

Chutné a aktuálne trendy perníkové crinkles ideálne nielen na vianočné obdobie. Jednoduchá a pritom efektná príprava a pečenie.

Dobošové rezy s Bufler Komplet

Výborné Dobošové rezy z kompletnej 100 % zmesi Bufler Komplet. Klasicky naplnené chutným tukovým krémom a poliate Zela cukrárskou polevou tmavou.

1 2