Velvet Double Choc Cake Velvet Double Choc Cake

Velvet Double Choc Cake

Čokoládová roláda 20 x 60 cm

Výnimočná chuť, farba a textúra - chuťová revolúcia v 3 nových zmesiach Máme tu významnú novinku pre všetkých milovníkov sladkého umenia Prečo sú naše VELVET zmesi tak špeciálne? Ich univerzálnosť je takmer magická - môžete ich použiť na všetko, od klasických muffinov, chlebíčkov až po elegantné korpusy pre zákusky, francúzske dezerty, rolády atď. Fantázii sa medze nekladú! Naše Velvet zmesi si obľúbia zákazníci a spotrebitelia po celý rok! Či už je to na Valentína, Veľkú noc, letné osviežujúce zákusky a dezerty alebo sladké vianočné torty a koláče, Velvet je vždy tou správnou voľbou. Velvet zmesi sú ako puzzle kúsok, ktorý sa hodí k ostatným zmesiam a náplniam v našej ponuke. Fantastické kombinácie len čakajú na objavenie! No a teraz to najlepšie - ich výnimočnosť spočíva v ich jedinečnej jemnosti a šťavnatosti. A nie je to len o chuti, ale aj o farbe a aróme, ktoré rozjasnia každý pult v cukrárni a kaviarni. A nehovoríme len o obyčajných Velvetoch - naše Velvet zmesi sú takým zázrakom, že ich vzhľadovo spoznáte na prvý pohľad. Nezmeškajte teda príležitosť skúsiť niečo nové a úžasné.

Čokoládový muffin 18 ks

VELVET ZMESI - univerzálnosť a zároveň kreatívne dobrodružstvo Popri skvelých korpusoch a jemných roládových plátoch viete z Velvet zmesí pripraviť aj chutné a šťavnaté muffiny a chlebíčky do papierových formičiek. Tieto výrobky sú často nakupované spotrebiteľmi v reťazcoch v rozmrazenom stave alebo balené s dlhšou trvanlivosťou, ale Vy im vďaka Velvet zmesiam viete ponúknuť čerstvosť, krehkosť, šťavnatosť a jedinečnú obmenu náplne a dozdobenia priamo vo Vašej cukrárni.

Čokoládovo-ríbezľové rezy 30 x 40 cm

VELVET DOUBLE CHOC CAKE - dvojitá dávka čokolády v jemnom zamatovom korpuse. A napokon, aby sme udržali vaše chuťové poháriky nabudené, treťou zmesou je Velvet Double Choc Cake - zmes, ktorá vás ohromí dvojitou dávkou čokolády! Zamatový základ navyše plný skutočných kúskov jemnej čokolády vás prenesie do ríše sladkých snov. S touto zmesou sa vždy tešíte na zážitok z dvojitého čokoládového šoku - a to bez toho, aby ste museli riešiť zložité receptúry! Tak na čo ešte čakáte? Vyskúšajte rovno všetky 3 VELVET zmesi a očarte svojich spotrebiteľov hneď toto leto novinkami v sortimente!

Choco & Mango torta priemer 20 cm

CHOCO - KOKOS - MANGO skvelá kombinácia chutí Ideálna počas celého roka pre skvelú tortu alebo v podobe zákuskov. Vyskúšajte aj iné skvelé kombinácie s višňami, malinami, KEN Trufa, Rap Special, Mifi karamelovou, Arabesque čokoládami...

Čokoládovo-banánové rezy

JEDINEČNÁ kombinácia chutí v bohatom čokoládovom reze Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása, hlavne ak ide o spojenie 2 úžasných chutí v korpuse a náplni. Zákusok síce vyzerá decentne, ale po ochutnaní sa budete rozplývať nad jeho jemnosťou, a tou správne zvolenou kombináciou v náplni. So základom s Velvet Double Choc Cake a Vašou vycibrenou fantáziou a znalosťami chutí Vašich spotrebiteľov určite bez zaváhania vytvoríte vlastnú božskú kombináciu.