Receptúry Cestá, Jello, Bolero instant a Kokosová náplň

Cesto Čokoládové receptúry

Čokoládový muffin Čokoládový muffin

Chutný čokoládový muffin z Cesta čokoládového ozdobený ako sa patrí krémom s chuťou vaječného likéru a dozdobený cukrovými vajíčkami. Stačí zmeniť dozdobenie a čokoládový muffin si tak vychutnáte počas celého roka - či už na Valentína, Veľkú Noc, v lete so zmrzlinou alebo na Vianoce. Ideálny aj pre deti do školy, na oslavy a pod.

Čokoládový cheesecake Čokoládový cheesecake

Skutočne čokoládovo čokoládový Asi jeden z najžiadanejších cheesecakov je práve čokoládový. Ideálny ku káve v kaviarni, pričom zanechá jemnú zamatovú čokoládovú chuť, uvoľní od stresu a zlepší hneď náladu. S pravou tmavou belgickou čokoládou z našej ponuky ako v tvarohovej náplni, tak aj v podobe polevy. Bohato dozdobený čokoládovými dekoráciami určite zmizne ako prvý z pultu.

Čoko kocky s brusnicami Čoko kocky s brusnicami

Náš tip: stačí ochutnať a presvedčíte aj zarytého odporcu sladkého! Mimoriadne vydarená kombinácia čokoládového cesta a brusnicového gélu. Jednoduché a pritom tak efektne vyzerajúce rezy. Šťavnatejší zákusok, ktorý je menej sladký a zdravší vďaka použitému brusnicovému gélu. Ak ste ešte neskúšali kombináciu polevy pripravenej z parížskej smotany KEN Trufa a pravej čokolády Arabesque Noir 58 % - tak neváhajte. Je proste skvelá.