Receptúry Receptúry

DIP NEUTRAL

Tuková poleva/náplň neutrálnej sladkej chuti. Máte veľa objednávok a málo času? Prišlo by Vám vhod, ak by ste si vedeli pripraviť torty a zákusky v časovom predstihu? S našim Dip Neutral vykúzlite dokonalé trvanlivé krémy aj polevy. Jednoducho Dip rýchlo našľaháte na nadýchaný krém alebo zohrejete na polevu. Po našľahaní získa krásnu bielu farbu. Delikátne krémový, výborný ako poleva, ľahko zafarbiteľný a výborne použiteľný ako pekná dekorácia toriet – to je DIP NEUTRAL s pekne bielou farbou. Ideálny pre kreatívne zdobenie.

DIP NEUTRAL informácie o výrobku a receptúry

NOVINKA v sortimente: Využite Zeelandia Dip naplno! DIP NEUTRAL = tuková poleva/náplň neutrálnej sladkej chuti. Máte veľa objednávok a málo času? Prišlo by Vám vhod, ak by ste si vedeli pripraviť torty a zákusky v časovom predstihu? S našim Dip Neutral vykúzlite dokonalé trvanlivé krémy aj polevy.

Jablková torta nielen na Vianoce

Jesenná, vianočná ale kľudne aj celoročná torta z obľúbenej kombinácie chutí jabĺk, karamelu a škorice poteší takmer každého. Korpus je jemný a mäkučký vďaka zmesi Melisa, a pritom veľmi chutný vďaka použitej kvalitnej čokoláde do korpusu. Na povrchu je torta jemne dozdobená s Rosette rastlinnou smotanou.

Slávnostná torta

Jedinečná svojim tvarom ako aj dozdobením, s chutnou trvanlivou náplňou Dip Neutral - to je skvelá Slávnostná torta. Dip Neutral je použitý aj na dozdobenie torty. Prekvapí Vás chutný základ korpusu z Melisa zmesi v kombinácii s pravou belgickou čokoládou od Zeelandie Arabesque Noir 58%.

Kokosové tartaletky

Skutočne čokoládovo-kokosové, plné chuti, s jedinečnou kombináciou pravej belgickej čokolády Arabesque Noir 58% a kokosovej náplne od Zeelandie. Čokoholici budú túto tartaletku skutočne milovať. Je síce riadne sýta, ale to sa od čokoládových zákuskov priam očakáva.

Čokoládové srdiečka s pistáciami

Veľmi pekne vyzerajúce čokoládové srdiečka plnené nadýchaným krémom z Dip Neutral vždy krásne doplnia kolekciu lineckého pečiva alebo potešia samostatne ako zákusok ku káve/čaju v každej cukrárni a kaviarni. Ich jedinečnosť spočíva nielen v chuti. ale zároveň vo vrstvenom vzhľade z viacerých lineckých krehkých koláčikov, ktorý je teraz v trende.

Malinový mousse s kokosom

Chutná tortička s kombináciou obľúbených chutí, bielej pravej čokolády a malinovej náplne s vysokým podielom ovocia až 70%. Chuť je vhodne prepojená s obľúbenou kokosovou náplňou a povrch moderne dozdobený štýlom drip s Dip Neutral.