3. Odlučovacie prípravky a mazivá Zeelandia

3. Odlučovacie prípravky a mazivá Zeelandia

Vyskúšajte naše odlučovacie prípravky a mazivá a už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť o krok späť a používať klasický olej alebo iné náhrady. Zeelandia má s vývojom a predajom Odlučovacích prípravkov dlhoročné skúsenosti a prešlo už viac ako 85 rokov od zavedenie prvého odlučovacieho prípravku Carlo do sortimentu Zeelandia. Carlo, Carlex a Carlex Spray sú celosvetovými pomocníkmi ako pre pekárov, cukrárov, gastro prevádzky, tak aj pre malých spotrebiteľov, nakoľko Carlex Spray sa nájde a používa aj v mnohých domácnostiach po celom svete.

Sort on:
Carlex Spray

Správny pomer a typ rastlinného oleja a slnečnicového lecitínu v praktickom balení v spreji pre ideálne odlučovanie výrobkov od plechov a foriem. Využijete ho ako v pekárskej, tak cukrárskej výrobe, gastro prevádzkach. Obľúbený aj u spotrebiteľov pre priame použitie doma na pečenie -ideálny pre e-shopy a kamenné obchody.

Carlex 15L

Vyvážená zmes rastlinných olejov, rastlinného vosku a lecitínu pre výborné odlučovanie hotových cukrárskych a pekárskych výrobkov od plechov a z foriem. Vhodné aj pre odlučovanie sladších cukrárskych výrobkov.

Carlo

Emulzia rastlinného oleja a vody, ideálna na odlučovanie hlavne pekárskych výrobkov pečených na plechoch a vo formách, nesteká, dobre drží na stranách foriem a chráni pekárske plechy a formy - ich povrch. Biela farba uľahčuje dávkovanie a reguláciu množstva odlučovača strojovo ako aj pri ručnom dávkovaní.

Ovam 25

Špeciálny prípravok - mazací olej ideálny pre deličky a krájače chleba. Vyrobený na báze rastlinného oleja a lecitínu. Zabraňuje priľnavosti cesta na strojné zariadenie. Ideálny tiež do misiek na odležanie/kysnutie cesta a pod. 100 % garancia pre použitie v potravinárstve,vysoká oxidačná stabilita a neutrálna chuť aj vôňa.

Carlex G&S

Zmes rastlinného oleja a lecitínu, ktorá má vysokú účinnosť odlučovania a je univerzálne použiteľná ako pre pekárske, tak aj cukrárske výrobky. Pre použitie so strojným zariadením Zela Go&Spray bez nutnosti stáleho pripojenia na prívod vzduchu pod tlakom. Pre dokonalé využitie balenia bez zbytku prípravku a efektívne/šetrné dávkovanie cez striekaciu pištoľ.