O Zeelandii

Zeelandia s.r.o. -profil spoločnosti

Sme tu pre Vás už viac ako 25. rokov na Slovensku.

Profil spoločnosti Zeelandia

Spolu s našimi zákazníkmi skúmame svet pekárov. Myslením inak nachádzame vynaliezavé spôsoby na vytvorenie pekárskeho úspechu. Inšpirujeme našich zákazníkov surovinami a lepšími spôsobmi ako ich piecť, zvládnuť ich výrobu a predaj. Založená v 1900 holandskou rodinou Doeleman, Zeelandia sa stala globálnym hráčom v biznise pekárskych surovín. Dnes, s viac ako 3000 zamestnancami na celom svete sme oddaný vývoju produktov na mieru podľa lokálnych chutí a potrieb vo viac ako 100 krajinách.

Naše poslanie (mission): Dnešné odlišné myslenie vytvára zajtrajší pekársky úspech.

Keepexploring.

Sme roky známy ako spoľahlivý dodávateľ pekárskych a cukrárskych surovín pre pekárov a cukrárov, zmrzlinárov a gastronómiu.

Cieľom Zeelandie je pomocou ponúkaných výrobkov a zmesí a sledovania aktuálnych trendov na trhu vytvárať príležitosti a pomôcť dosiahnuť úspech pekárov a cukrárov na slovenskom trhu. Zeelandia má na Slovensku aktuálne 40 zamestnancov, ktorí svojou každodennou prácou a servisom u zákazníka pomáhajú tento cieľ napĺňať.

Zeelandia na Slovensku pôsobí od roku 1990. Centrála spoločnosti je v Rozhanovciach (neďaleko Košíc), distribučné centrá nájdete v Rozhanovciach a Zvolene. Rozvoz tovaru k zákazníkom realizujeme vlastnou dopravou, pričom na prepravu tovaru využívame autá s chladením (napr. pre vaječné polotovary pri teplote do 4°C) a špeciálny program na sledovanie teplôt.

Objednávky od roku 2007 zabezpečuje Zeelandia Call centrum cez bezplatné linky alebo email, ale v tomto roku Zeelandia pristupuje k novinke – zavedeniu objednávkového formulára cez Klientskú zónu, ktorý zjednoduší komunikáciu Call centra so zákazníkmi. Do Klientskej zóny sa zákazníci vedia zaregistrovať cez našu webovú stránku.

Z Zierikzee závod obr..jpeg

Obr. výrobný závod Zeelandia Zierikzee, Holandsko

 

Spoľahlivosť

Na celom svete sa ľudia môžu spoľahnúť na naše výrobky. Zeelandia je ISO NEN 9001 certifikovaná a takisto spĺňa HACCP normy. Garantujeme v každom ohľade bezpečnosť výrobkov dodávaných našim zákazníkom. V roku 2018 Zeelandia na Slovensku obhájila certifikát ISO 9001:2015.

Inovatívnosť

K Zeelandii patrí schopnosť kreativity a inovácie. Inovácie na poli vývoja výrobkov a výrobných techník, ktoré pomáhajú pekárom vytvárať vysoko kvalitné výrobky, tak efektívne ako sa dá.

Inšpiratívnosť

S našimi znalosťami miestnych trhov a spotrebiteľských trendov, podporujeme našich zákazníkov vo vytváraní príležitostí pre úspešné uvedenie výrobku na trh. Pomáhame im úspešne umiestniť výrobok na trh.

Nápomocnosť

Na základe vynikajúcich vzťahov s našimi zákazníkmi, neposkytujeme pre nich iba kvalitné výrobky, ale aj rýchly servis, odbornú podporu a marketingové poradenstvo.

Medzinárodnosť

Zeelandia výrobky sú predávané do veľa tisíc pekární vo viac ako 60 krajinách, buď cez naše vlastné pobočky, alebo cez partnerské spoločnosti a agentov. Náš trhový podiel neustále rastie a momentálne má priamo pobočky v 27 krajinách a výrobné podniky v 23 krajinách.

Celosvetovo Zeelandia zamestnáva viac ako 3100 ľudí.