Novinky

PROKORN® - úspešný výrobok Zeelandie po celom svete

PROKORN® je chlieb, ktorý je určený všetkým, ktorí uprednostňujú zdravšie stravovanie a viaczrnný chlieb v ich jedálničku. PROKORN je určený všetkým ľuďom, ktorí si uvedomujú, že pohyb, aktívny život a zdravší chlieb sú zárukou kvalitnejšieho života.

Dodržiavať pravidelne správnu a vyváženú stravu je pre väčšinu z nás určite nie ľahké. Aby to bolo predsa len o trošku jednoduchšie, nakoľko raňajky sú základom stravy prinášame Vám možnosť ponúknuť svojim zákazníkom viaczrnný chlieb PROKORN®. Chlieb má nevšedný tvar, ktorý zákazník veľmi jednoducho rozozná v regáli u Vás v predajni pekárne. Prokorn má chrumkavú kôrku, peknú mäkkú striedku s viditeľnými slnečnicovými a sezamovými semienkami na reze.
Viaczrnné chleby sami o sebe obsahujú radu dôležitých látok pre naše zdravie a to platí aj pre PROKORN®. Neobsahuje žiadny cholesterol, naopak je zdrojom vlákniny. Do jeho zloženia boli extra pridané dôležité minerálne látky ako je vápnik a železo. Vápnik, ktorý je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov. Železo, ktoré prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele a normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.
Prokorn obsahuje vyvážené množstvo soli – podľa nových trendov a noriem.
PROKORN ® je skutočným dôkazom, že zdravý chlieb chutí.

Priemerné výživové hodnoty- v 100 g chleba  PROKORN® – posyp Decoration Grit:

Energetická hodnota: 1017 kJ/242 kcal

Tuky: 5,1 g

Z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,8 g

Sacharidy: 33,0 g

Z toho cukry: 2,7 g

Vláknina: 5,7 g

Bielkoviny: 12,9 g

Soľ: 0,7 g

Vápnik:  245 mg/100 g (*RHP 31%)

Železo: 2,6 mg/100 g (*RHP 19%)

*RHP – referenčná hodnota príjmu

PROKORN® - úspešný výrobok Zeelandie po celom svete