Receptúry

Valentín

Valentínske miňonky Valentínske miňonky

Chutné Valentínske miňonky v tvare srdiečka potešia každého milovníka jemnej kokosovej chuti s krémovou/tukovou náplňou KremLine. Základný korpus je vytvorený z Piškóty 100 svetlej. Skvelé ako darček na Valetína ale ideálne nielen na svadby, ale aj do Vašej kaviarne, cukrárne alebo pre rodinné balenia.

Valentínske snehové srdiečka pre Vašu lásku Valentínske snehové srdiečka pre Vašu lásku

Čím si osladiť krásny Valentín ? Vyskúšajte naše valentínske srdiečka z Bianci - sušených sladených bielok - naplnené s chutnou náplňou. Náš tip: zabaľte ich svojmu milovanému do krásnej krabičky ako prekvapenie.

Medovo-kokosové srdiečka Medovo-kokosové srdiečka

Valentín trochu inak? (a nielen vo februári?). Upečte svojim zákazníkom chutnú obmenu medových ježov v tvare srdca.

Torta s bielou čokoládou Torta s bielou čokoládou

Jedinečný korpus z Cesta špaldového s orechmi v kombinácii kvalitnej a stabilnej rastlinnej smotany KEN Presto so Scaldis White - bielym - po prvom ochutnaní sa určite zamilujete do tejto kombinácie. Rezy viete ozdobiť na rôzne príležitosti - Veľkú noc, Valentín, detský rez napr. s lienkou, motýľom, srdiečkom, čokoládovým vajíčkom - z našej ponuky poťahových hmôt alebo DOBLA čokoládových dekorácií.

Smotanové kopuly s malinovou náplňou Smotanové kopuly s malinovou náplňou

Jedinečné a efektné smotanové kopuly so šľahačkou a novými ochutenými stabilizátormi šľahačky Jung S-A malina alebo Zeesan jogurt pekne dozdobené na Valentína.

Tropické MALIBU rezy Tropické MALIBU rezy

Úžasná kombinácia chutí - kokosový základ - piškóta s prídavkom strúhaného kokosu a osviežujúcej marhuľovej náplne a šľahačky - pre milovníkov kokosovej chuti počas celého roka.

Malinové guličky Malinové guličky

Jednoduché a pritom tak chutné - guličky z odpaľovaného cesta Brand 100 naplnené malinovou šľahačkou s Jung S-A malina. Poliate s bielom cukrárskou polevou.

Fondánová bomba v ružovom Fondánová bomba v ružovom

Pamätáte si na program, kde sa každý obdarúval kolekciou Čierneho princa? U nás sme skôr poznali tzv. fondánové ružové bomby. Odvtedy nám táto sladkosť určite utkvela v pamäti. Akákoľvek ich verzia NARUŽOVO je určite jedinečne vhodná aj na Valentína.