Receptúry

Nové cukrárske receptúry

Do nových cukrárskych receptúr sme najnovšie pridali receptúry s inovovanou verziou Paletta Miroir Malina - ktorá je bez obsahu zrniečok maliny a je výraznejšej farby, chuti a vône a vyrobená moderným spôsobom. Poleva nesteká z výrobkov, pričom celkom nestuhne (záleží na aký druh zákusku/koláča sa aplikuje) a dokonale oživí Vaše cukrárske výtvory.

Čokoládové rezy s malinovým želé Čokoládové rezy s malinovým želé

Výborná chuť kombinácie Cesta čokoládového a maliny v podobe chutného želé, ochutenej šľahačkovej smotany s pravými kúskami mrazených (lyofilizovaných) malín pekne dozdobené s Dekorkami z našej ponuky a inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina. Ideálne nakrájané na kocky alebo ako tortové rezy. Vďaka použitiu Rosetty - sladenej rastlinnej smotany od Zeelandie budú mať Vaše výrobky v kombinácii so stabilizátorom smotany až 3-dňovú záruku.

Čokoládovo-maková torta s malinou Čokoládovo-maková torta s malinou

Výborná kombinácia rezov s čokoládovým a makovým cestom a dvoma vrstvami malinovej smotany. Dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina.

Malinový cheesecake Malinový cheesecake

Máte radi cheesecake? A už ste ochutnali malinovú verziu? V kombinácii s populárnym cestom špaldovým ako základ cheesecaku a malinovou smotanou bude určite chutiť Vašim zákazníkom. Jemne dozdobené s našou inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Malina a čokoládovými dekorkami.

Chrumkavé veterníčky Chrumkavé veterníčky

Jedinečné, efektné a pritom jednoduché na prípravu. To sú chrumkavé veterníčky. Ideálne ku káve, na catering a pod. So svetlou alebo tmavou chrumkavou žmolenkou (prípadne žmolenku viete zafarbiť). S náplňou veterníčkou sa viete s chuťou pohrať - nápadu sa tu medze nekladú - napr. s krémom za studena Rap Speciál, chutné šľahačkové náplne - so stabilizátormi smotany Zeesan - ako napr. Jung S-A malina, alebo na leto s chutnými pudingovými náplňami Presta - ktoré znesú aj horúce letné obdobie.

Zamatové bezé rezy Zamatové bezé rezy

Chutné zamatové bezé rezy potešia nielen v lete ale počas celého roka - pre milovníkov kvalitného zákusku, bielkových a orechových verzií zákuskov. Ideálne aj na svadby a pre rodinné rezy.

PANNA COTTA TORTA - malinovo-citrónová PANNA COTTA TORTA - malinovo-citrónová

Výborná letná kombinácia chutí a sviežosť torty s Panna cottou v kombinácii so stužovačom smotany Jung S-A malina a citrónovej chuti Frutafillu citrón. S jemným základným korpusom z Biskuitu instant.

Dezertné višňovo-čokoládové rezy Dezertné višňovo-čokoládové rezy

Lahodná kombinácia dezertného višňovo-čokoládového rezu ideálna nielen na leto. Spojenie Cesta Čokoládového s višňovou galaretkou, kvalitným Biskuitom a úžasnou kombináciou Panna Cotty s Ken Trufa - parížskou smotanou. Jemne poliate v čokoláde.

3BIT rezy 3BIT rezy

Chutné a pritom jednoduché na prípravu - kombinácia Cesta Čokoládového, kvalitného krému za studena Rap Special, špaldového cesta potretého kávovým Compoundom a jemná vrstva Mifi -karamelového krému. Efektný zákusok na vzhľad a ešte príjemnejší na chuť - ideálny aj pre rodinné balenia.

Kokosové ŠUHAJDY Kokosové ŠUHAJDY

Efektný dezert pre každú príležitosť - RETRO v novom šate. Jednoduchá príprava, stačí nahriať Kremline nad parou a zmiešať s troškou oleja. S prekvapením v papierovom košíčku v podobe chutného kandizovaného ovocia, orieškov a pod.. Ideálne pre rodinné balenia nielen na Vianoce, ale počas celého roka, na svadby, catering a ku káve v kaviarňach (obdoba namiesto praliniek). Náš tip: pre ešte krajší vzhľad použite farebné košíčky a každú šuhajdu dozdobte podľa svojej fantázie - napr. srdiečkami na Valentína, hviezdičkami na vianočné sviatky.

Medová roláda Medová roláda

Máte radi Medové rezy ? Tak Vás určite poteší naša medová roláda - cesto je pružné, dobre sa stáča a roláda je chutne naplnená s plnkou vhodnou práve pre horúce letné obdobie - Prestou toffee v kombinácii s našim top margarínom s mliečnou/maslovou chuťou Zela delikates.

Čokoládové marcipánové vankúšiky Čokoládové marcipánové vankúšiky

Aj Vy používate Cesto Čokoládové ? Jeho využitie je ideálne nielen pre plát na zákusky, cookies alebo čoklenku. Okraje a vysušený plát určite využijete ako základ pre cheesecake alebo tieto chutné čokoládové marcipánové vankúšiky. Stačí zmiešať upečené Cesto Čokoládové s chutnou náplňou Presta Choco (alebo Cream Choco -Pudingová náplň čokotela), vyformovať do tvaru guličky - v strede s višňou. Vzhľad guličky je naozaj luxusný - čierny ako Schwarzwald verzia torty s višňou. Guličky jednoducho obalíte v rozvaľkanom pravom marcipáne Maro Marcipán 1:3 - pričom, aby ste nemali s prípravou veľa práce jednoducho po prikrytí marcipánom vykrojíte radielkom tzv. vankúšiky. Obalíte v čokoláde a chutný dezert je na svete.

Pistáciová roláda Pistáciová roláda

Chutná pistáciová roláda s pistáciovou pastou a malinovým extra džemom. Cesto na roládu je pripravené z chutnej bielkovo-orechovej hmoty. Poliata bielou čokoládou. Ideálna nielen na leto - výrobok je vďaka použitej pudingovej náplni a paste viac trvanlivý počas horúcich letných dní než bežné smotanové zákusky.

Pistáciová torta so zrkadlovou polevou Pistáciová torta so zrkadlovou polevou

Výborná pistáciová torta so základom z Cesta čokoládového a náplne z Panna cotty - smotanového krému moderne obtiahnutá Paletta Miroir Choco - zrkadlovou polevou s obsahom pravej čokolády.

Pečený cheesecake so zrkadlovou polevou Pečený cheesecake so zrkadlovou polevou

Chutný pečený cheesecake s tvarohou náplňou a výbornou krémovitosťou náplne vďaka použitiu kyslej smotany. Dozdobený inovovanou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Choco.

Zamatové rezy a roláda - verzia BEZ MÚKY Zamatové rezy a roláda - verzia BEZ MÚKY

Zákusok, ktorý sa Vám bude rozplývať v ústach - výborná receptúra na zamatové rezy a zamatovú roládu - z kombinácie tekutých bielok a žĺtok z našej ponuky. V našej ponuke nájdete Cream Vanilla (Pudingovú náplň vanilkovú) - ktorá je ideálna na použitie do tohto zákusku - nakoľko je bez obsahu múky/lepku. Taktiež Zela delikates - ktorý tiež neobsahuje lepok/múku.

Linecké rezy MIMÓZA Linecké rezy MIMÓZA

Chutné linecké rezy z krehkého cesta Mamas pie naplnené ovocnou náplňou a krémovou náplňou z Cream Vanilla (Pudingovej náplne vanilkovej) s bielkovou hmotou tzv. swiss krémom. Ideálne pre rodinné balenia.

Banánové rezy Banánové rezy

Chutné banánové rezy z Cesta čokoládového z pudingovej náplne Cream Vanilla ochutené s Compoud Banana a na reze s viditeľnými kúskami bufleriek z Bufler komplet.

Nepečený cheesecake Nepečený cheesecake

Jednoduchá a chuťovo vyvážená torta - cheesecake z našich surovín Cesto špaldové s orechmi, tvarohová náplň štandard A a ďalších surovín.

Citrónový cheesecake Citrónový cheesecake

Chutný tvarohový cheesecake so základom z Cesta špaldového s orechmi (trendy chuť) a jemnou tvarohovo-citrónovou náplňou. Tenko dozdobený so želatínou a plátkom citróna.