Pekárske výrobky
Špenátová náplň s brokolicou

Návod na použitie

Špenátová náplň s brokolicou ide v trende doby a megatrende v rámci sveta po plant-based (rastlinných a zeleninových) výrobkoch.

Vychutnáte si ju nielen v plundrových výrobkoch, ale aj v aplikáciách z pečivových zmesí z našej rady napr. v skvelej aplikácii s Jogogoldom v podobe turbana, plnených slimáčikov a pod.

Ideálna na pečenie a dochutenie gastronomických jedál.

Vynikajúco doladená chuť a vzhľad náplne vo výrobkoch si určite nájde svojich priaznivcov medzi spotrebiteľmi.

Hotová na použitie. Dávkovanie podľa potreby alebo dodanej receptúry. Termostabilná.

Výborne kombinovateľná napr. s bešamelom, syrom, vajíčkom, slaninkou a pod.

Zloženie: špenát (50%), brokolica (20%), voda, modifikovaný škrob: E 1422, rastlinný olej (repkový), sušená cibuľa, jedlá soľ jodidovaná (jedlá soľ, jodičnan draselný), kvasný liehový ocot (prírodne fermentovaný), sušený cesnak, zmes korenia, konzervačná látka: E 202, kyselina: E 270, regulátor kyslosti: E 325, kyselina: E 260.

Skladovanie: v suchých a čistých skladoch pri teplote 1 - 25°C, po otvorení skladujte v chlade pri teplote 0-8°C a spotrebujte do 14 dní. 

Minimálna trvanlivosť: 6 mesiacov od dátumu výroby.

Špenátová náplň s brokolicou

Receptúra

TURBAN so špenátovou náplňou s brokolicou

Jemne korenené cesto Jogogold v spojení so slanou a veľmi chutnou Špenátovou náplňou s brokolicou. Do náplne bol pridaný Eidam. Pečené v papierových alebo aluminium formičkách. Pekný celkový vzhľad výrobku ako aj zaujímavý vzhľad na reze. Pre ešte krajší vzhľad je povrch potretý vaječnou melanžou a posypaný spotrebiteľmi obľúbeným sezamom.

Slimáky so špenátovou náplňou s brokolicou

Aj z pečivovej zmesi si viete ľahko pripraviť chutné slané snacky napr. v podobe slimáčika plneného slanou náplňou. Jemne korenená chuť zmesi Jogogold v spojení s jedinečnou a "zdravou" variantou slanej náplne Špenátová náplň s brokolicou Vašich zákazníkov určite osloví. Slimáky sú veľmi pekné na vzhľad po upečení a jemne dozdobené sezamom.

Jarné muffiny so špenátovou náplňou

Jedinečné jemne sladké muffiny z kombinácie muffinového cesta a skvelej zeleninovej zápary Silkgrain pumpkin carrot (tekvica - mrekva) chutne naplnené so špenátovou náplňou s brokolicou.

Tekvicovo-mrkvová šatka so špenátovou náplňou

Žiadaná kombinácia plundrovej šatôčky a chutnej zeleninovej náplne od Zeelandie. Náplň je v aktuálnom trende spotrebiteľov po PLANT-BASED - zeleninových výrobkoch - s bohatým obsahom špenátu a brokolice až 70 %. Plundra je vyrobená so zeleninovej zápary Silkgrain pumpkin carrot (tekvica mrkva).