Pekárske výrobky Pekárske výrobky

Pravdivo ražná zmes

PRAVDIVO RAŽNÁ ZMES je obľúbenou 100 % zmesou na výrobu ražného chleba a pečiva v našom sortimente. Predstavte si chutný a pritom nadýchaný (s pórovitou striedkou a dobrým objemom) ražný chlieb. Ako je to možné? Práve vďaka PRAVDIVO RAŽNEJ ZMESI zo Zeelandie - 100 % zmesi - jej vyváženému zloženiu, použitej kvalitnej múke a ostatných surovín v zmesi ako je kvalitný ražný kvas a chutné semienka- dokážete vyrobiť ražný chlieb so stálou a výbornou kvalitou, pričom spotrebitelia ocenia jeho chuť, peknú pórovitosť striedky, pekný objem a chutnú kôrku. Zostane dlho čerstvý a zákazníci Vám ho budú pravidelne znova a znova kupovať. PRAVDIVO RAŽNÁ ZMES je ideálna taktiež na výrobu ražného pečiva.

Návod na použitie

100 % kompletná a inovatívna zmes na výrobu ražného chleba so zrnami.

Jednoduchá príprava a neskutočne chutný chlieb. Zmes a chlieb z nej získala v roku 2019 ocenenie Vynikajúci chlieb bez hraníc počas výstavy Danubius Gastro.

Chlieb napriek tomu, že je ražný má pekný objem a peknú pórovitú striedku - a na pultoch predajní výbornú predajnosť.

Je zdrojom bielkovín, dodá Vám energiu počas celého dňa, je bohatý na semienka - slnečnicu, ľan a proso a pri jeho výrobe máte istotu stálej kvality, nakoľko ide o 100% zmes s obsahom kvalitnej ražnej múky (s podielom viac ako 60%) - ktorá je špeciálne zomletá práve pre tento typ výrobku. Chlieb zostane dlho čerstvý, má plnú chuť a aromatickú vôňu po použitých surovinách. Do výrobku nie je nutné pridávať kvas alebo zakysľujúcu zložku.

Chcete sa dozvedieť viac?

Receptúra Pravdivo ražný chlieb: kliknite na odkaz alebo na obrázok

Balenie

Produkt Hmotnosť / Objem Kód
25 kg 10002623
Pravdivo ražná zmes