Gastro produkty

Gastro produkty

Rozšírili sme pre Vás sortiment o suroviny pre hotely, reštaurácie, školské a závodné jedálne a pod.Využívame tak mnohé výborné skúsenosti s predajom gastro surovín našej sesterskej spoločnosti Zeelandia spol. s r.o. Malšice, kde sú tieto suroviny a výrobky otestované mnohými zákazníkmi, čo sa týka výberu sortimentu, spokojnosti s kvalitou výrobkov ako aj odskúšanými receptúrami. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa cien, sortimentu, závozu, Klientskej zóny, receptúr neváhajte preto kontaktovať Vášho obchodného zástupcu.

Triediť
1 2 3 4 5
Zemiakový chlieb s kvasom

Aj zo Zemiakového cesta "A" viete pripraviť chutný a zaujímavý zemiakový chlieb.

Postup na prípravu praženice v konvektomate a na panvici

Nájdete tu nafotený postup prípravy Miešaných vajec so smotanou či už na panvici alebo v konvektomate.

NOVINKA KEN GOURMET DUO

Ideálna smotana na varenie aj šľahanie v našom sortimente. Vychutnajte si teraz jedinečnú chuť Vašich jedál so smotanou KEN Gourmet Duo a zároveň bohatú, krémovú smotanu na šľahanie. Obsah tuku je 31,7%. Podiel rastlinného tuku 90% a živočišného tuku 10%. Ken Gourmet Duo je vyšším levelom predtým predávanej nesladenej smotany HOPLÁ. Ken Gourmet Duo po vyšľahaní má oproti Hoplá omnoho lepšiu smotanovú chuť, peknú bielu farbu a výbornú hustotu a po uvarení je kvalitnejší - nevytvára žltý podtón a kôru na povrchu, jemne zhustne (oproti Hoplá) a je omnoho chutnejší a belší vďaka prídavku smotanových zložiek a cmaru.

MAKOVNÍK

Chutný a pritom na prípravu jednoduchý makovník ( s vysokým podielom kvalitného maku) ideálny pre gastroprevádzky, jedálne, hotelový raňajkový program a menu zákusok.

ČOKOMISU

Jednoduchá príprava ale o to väčší zážitok pri jedení zákusku Čokomisu. Kombinácia Cesta čokoládového s vyšľahanou KEN Trufa - parížskou smotanou ideálna nielen pre milovníkov čokoládovej chuti.

TRUFFLE z KEN TRUFA

Nebesky chutné a pritom tak jednoduché na prípravu - kvalitná parížska smotana KEN TRUFA prepracovaná do podoby guličiek truffle obalených v kakaovom prášku. Ideálne ako dezert ku káve vo Vašom hoteli.

PANNA COTTA poháre

Nádherne efektné a chutné zároveň - obľúbená panna cotta v kombinácii s Frutafill náplňou - napr. višňovou/jahodovou a krásnym dozdobením si získa Vašich ubytovaných hostí v hoteli. Ideálne aj pre catering a oslavy vo Vašom hoteli alebo pre raňajkový program a menu zákusok.

1 2 3 4 5