Titulná stránka » Pekárske produkty » ZEELANDIA margaríny a tuky

ZEELANDIA margaríny a tuky

Zeelandia margaríny - značka kvality Zeelandie. V našej ponuke máme ako margaríny na prípravu krémov a ľahkých trených hmôt, margaríny na pečenie, na výrobu lístkového, pľundrového cesta a croissantov ako aj fritovací tuk na fritovanie a smaženie. Všetky druhy margarínov a tukov dodávaných pod vlastnou značkou ZEELANDIA margarínov a tukov, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín a pripravíte s nimi chuťovo vynikajúce výrobky v našej sesterskej spoločnosti Zeelandia Litva.

ZEELANDIA (Norlander) MARGARÍNY

Vlastná značka kvality - vyrábaná v našom koncernovom závode v Litve. Ponúka široký výber kvalitných margarínov pre pekárov a cukrárov ako aj možnosť tailor-made (na mieru) vyrábaných margarínov a tukov v prípade veľkých odberov. Od roku 2016 ponúkame v sortimente aj NON.E (bez Éčkové) margaríny ako aj krémový a ťažný margarín s obsahom masla 20%, ktoré sa tešia taktiež veľkej obľube u zákazníkov.

ZEELANDIA (Norlander) MARGARÍNY - Viac...

Zeelandia margarín Zeelback

margarín na pečenie pekárskych výrobkov - pre tukové pečivo, ako aj cukrárske výrobky - naše Cestá, špice s Bolerom a pod.

Zeelandia margarín Zeelback - Viac...

Zela delikates

krémový margarín vhodný na prípravu krémov a ľahkých trených hmôt

Zela delikates - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu