Titulná stránka » Pekárske produkty » Viaczrnné zmesi a ZÁPARY

Viaczrnné zmesi a ZÁPARY

Panomix Prokorn®

Panomix Prokorn®

Panomix PROKORN® je viaczrnná zmes pre výrobu chleba, ktorá je určená všetkým, ktorí uprednostňujú zdravšie stravovanie a viaczrnný chlieb v ich jedálničku. Chlebík PROKORN® je určený všetkým ľuďom, ktorí si uvedomujú, že pohyb, aktívny život a zdravší chlieb sú zárukou kvalitnejšieho života. Je zdrojom vápnika a železa.

Panomix Prokorn® - Viac...

Vikorn 20/80

Vikorn 20/80

VIKORN 20/80®zmes je viaczrnná zmes na výrobu vitamínového chlebíka, do ktorého boli pridané vitamíny skupiny B (B1, B2 a B12) a železo. S našou zmesou VIKORN 20/80 upečiete vláčny, chutný chlebík s ľanovými a slnečnicovými semienkami a chrumkavou kôrkou. Proste vynikajúci chlieb plný chuti a živín s obsahom vitamínov, ktoré sú v dnešnej dobe plnej stresu nepostrádateľné.

Vikorn 20/80 - Viac...

Kód č. 235 Mr. Korn ONION  GARLIC (VZ 50 cibuľa - cesnak)

Kód č. 235 Mr. Korn ONION GARLIC (VZ 50 cibuľa - cesnak)

Varená obilná zápara obsahujúca celé zrná vybraných obilnín a olejnín, kvalitného prírodného kvasu, soli (1,2 %) a kúskov cesnaku a cibule. Kombinácia chutí, ktorá dodá chlebu a pečivu osobitú chuť a vôňu. Výhodou je ako vždy predĺženie trvanlivosti konečných výrobkov a šťavnatá, dlho čerstvá chuť výrobkov.

Kód č. 235 Mr. Korn ONION GARLIC (VZ 50 cibuľa - cesnak) - Viac...

Kód č. 200139 SILKGRAIN EBONY (VZ EBONY) ZÁPARA - NOVINKA

Kód č. 200139 SILKGRAIN EBONY (VZ EBONY) ZÁPARA - NOVINKA

Rozšírili sme pre Vás ponuku našich zápar o ďalšiu s bohatým obsahom sójových bôbov, slnečnicových a ľanových semienok. Vďaka šetrnej príprave zápary sú sójové bôby celistvé, mäkké a chlieb alebo pečivo šťavnaté a dlho čerstvé. SILKGRAIN EBONY (VZ EBONY) je zakyslená prírodným kvasom a neobsahuje žiadne konzervačné látky alebo pridané Éčka. V roku 2017 získala táto zápara ocenenie za NAJLEPŠÍ INOVATÍVNY potravinársky VÝROBOK za rok 2016 v Českej republike od Potravinárskej komory ČR. Preto veríme, že bude chutiť aj na Slovensku.

Kód č. 200139 SILKGRAIN EBONY (VZ EBONY) ZÁPARA - NOVINKA - Viac...

Kód č. 862 Mr. Korn CHIA - zápara NOVINKA roku 2016

Kód č. 862 Mr. Korn CHIA - zápara NOVINKA roku 2016

Jedinečná zápara na trhu, ktorej vlastnosti sú jasne vpísané v konečnom výrobku - chlebe, pečive, jemnom pečive alebo plundrových výrobkov. Do cesta sa nepridáva suchá, ale v podobe zápary práve preto, aby sa využili všetky jej dobré vlastnosti - bobtnavosť a viazanie vody až 12 x, uvoľnenie výživových látok, lepšia stráviteľnosť vďaka zápare, nevysychanie výrobkov počas ich doby trvanlivosti a pod. Vyskúšajte receptúru, za ktorú sme získali dekrét vynikajúci nový výrobok Chlieb CHIA na Danubius Gastro 2016. Veríme, že aj pre Vás sa stane hitom nielen tohto roku.

Kód č. 862 Mr. Korn CHIA - zápara NOVINKA roku 2016 - Viac...

Kód č. 200131 Mr. Korn DINKEL (VZ špaldová zápara)

Kód č. 200131 Mr. Korn DINKEL (VZ špaldová zápara)

Veľmi žiadaná a zákazníkmi vyhľadávaná Mr. Korn DINKEL (VZ špaldová ) zápara s bohatým obsahom špaldových zŕn pre rôzne variácie chleba, pečiva a plundrových výrobkov. Výborná v kombinácii so zmesou Panoplus Špalda pre ešte väčší podiel špaldových zŕn a špaldovej múky v konečnom výrobku. Neváhajte vyskúšať.

Kód č. 200131 Mr. Korn DINKEL (VZ špaldová zápara) - Viac...

Kód č. 249 Mr. Korn NATURA = VZ 100 obilná

Kód č. 249 Mr. Korn NATURA = VZ 100 obilná

Zápara, ktorá zmenila život mnohým pekárom a spotrebiteľom nielen na Slovensku. Už celé roky naša Mr. Korn NATURA (VZ 100 obilná) vedie prím v oblasti vysokokvalitných obilných zápar a je neutíchajúco jednotkou v tejto oblasti. Naša sesterská spoločnosť Zeelandia spol. s r.o. Malšice so svojim výnimočným technologickým zariadením na jej výrobu dodáva mnoho druhov zápar do celého sveta. Po novom s upraveným množstvom soli v zápare na 1,2 % - vychutnáte si tak ešte zdravšie výrobky od Zeelandie.

Kód č. 249 Mr. Korn NATURA = VZ 100 obilná - Viac...

Kód č. 007 Fiesta MAIZE

Kód č. 007 Fiesta MAIZE

Pre úžasné výrobky ako kukuričný chlieb, žemle, snacky, croissanty, tyčinky ... Obsahuje extrudovanú kukuricu.

Kód č. 007 Fiesta MAIZE - Viac...

Kód č. 075 Toscane Dark 20

Kód č. 075 Toscane Dark 20

Zdravá zmes pre výrobu tmavého prírodne zafarbeného viaczrnného chleba a pečiva s tekvicovými semienkami a ďalšími cereáliami a semienkami ako ľan, slnečnicové semienka,pufovaná špalda, sezam a prídavku kvalitného kvasu a lepku.

Kód č. 075 Toscane Dark 20 - Viac...

Kód č. 008 Panoplus Sunflower

Kód č. 008 Panoplus Sunflower

Chutná slnečnicová zmes pre výrobu slnečnicového chleba, žemlí, pečivo a plundrových výrobkov napr. typu Birkes.

Kód č. 008 Panoplus Sunflower - Viac...

Kód č. 032 Panoplus Kernebrot

Kód č. 032 Panoplus Kernebrot

Dodávate Vaše chleby obchodom so zameraním na zdravé stravovanie ? Máme pre vás riešenie. Panoplus Kernebrot je zmes pre výrobu tmavého ražného chleba pre obohatenie Vášho sortimentu - výrobok racionálnej výživy.

Kód č. 032 Panoplus Kernebrot - Viac...

Kód č. 009 Panoplus Dark

Kód č. 009 Panoplus Dark

Veľmi chutná zmes pre výrobu tmavého viaczrnného chleba a pečiva bohatého na semienka.

Kód č. 009 Panoplus Dark - Viac...

Kód č. 106 Lactokorn

Kód č. 106 Lactokorn

Naša dlhoročne obľúbená zmes Lactokorn pre výrobu viaczrnného chleba a pečiiva s a napr. ľanový chlieb.

Kód č. 106 Lactokorn - Viac...

Kód č. 202 Molkekorn

Kód č. 202 Molkekorn

Výborná zmes overená zákazníkmi a spotrebiteľmi pre výrobu viaczrnného chleba a pečiva s obsahom vynikajúcej kombinácie obilnín v zmesi, srvátky a vlákniny.

Kód č. 202 Molkekorn - Viac...

Kód č. 414 SOJAKORN

Kód č. 414 SOJAKORN

Zmes na výrobu viaczrnného chleba a pečiva.

Kód č. 414 SOJAKORN - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu