Titulná stránka » Gastro produkty

Gastro produkty

Rozšírili sme pre Vás sortiment o suroviny pre hotely, reštaurácie, školské a závodné jedálne a pod. Využívame tak mnohé výborné skúsenosti s predajom gastro surovín našej sesterskej spoločnosti Zeelandia spol. s r.o. Malšice, kde sú tieto suroviny a výrobky otestované mnohými zákazníkmi, čo sa týka výberu sortimentu, spokojnosti s kvalitou výrobkov ako aj odskúšanými receptúrami. Veríme, že spoluprácou s našim Obchodným zástupcom pre gastronómiu získate viac možností a uľahčenia práce pre Vaše prevádzky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa cien, sortimentu, závozu, Klientskej zóny, receptúr neváhajte preto kontaktovať p. Michala Korytka, email: michal.korytko@zeelandia.sk a mobil: 0905 696 162

NOVINKA KEN GOURMET DUO

Ideálna smotana na varenie aj šľahanie v našom sortimente. Vychutnajte si teraz jedinečnú chuť Vašich jedál so smotanou KEN Gourmet Duo a zároveň bohatú, krémovú smotanu na šľahanie. Obsah tuku je 31,7%. Podiel rastlinného tuku 90% a živočišného tuku 10%.

NOVINKA KEN GOURMET DUO - Viac...

NOVINKA - Paradajková polpa ochutená

PARADAJKOVÁ POLPA ochutená Ochutený zeleninový základ ideálny pre gastroprevádzky. Ideálna ako základ polievok, omáčok, základ k niektorým druhom mäsových jedál, do gulášu, mexickej fazule, pre omáčky na špagety, lasagne, plnené cannelloni, ideálna ako základ na pizzu a mnoho ďalších nielen talianskych receptov a jedál.

NOVINKA - Paradajková polpa ochutená - Viac...

NOVINKA - Cesnak v ochrannej atmosfére

Ideálne použitie k mäsu, na dochutenie jedál, do omáčok, do polievok, na ochutenie olivového oleja, drezingy na šaláty, výrobu čerstvej cesnakovej pasty so soľou, pesta a pod. Bez konzervačných látok.

NOVINKA - Cesnak v ochrannej atmosfére - Viac...

2036 Cesnaková pasta bez soli

Vážení zákazníci, v našom sortimente znovu nájdete kvalitnú cesnakovú pastu bez soli - 5 kg balenie.

2036 Cesnaková pasta bez soli - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu