Titulná stránka » Gastro produkty

Gastro produkty

Rozšírili sme pre Vás sortiment o suroviny pre hotely, reštaurácie, školské a závodné jedálne a pod. Využívame tak mnohé výborné skúsenosti s predajom gastro surovín našej sesterskej spoločnosti Zeelandia spol. s r.o. Malšice, kde sú tieto suroviny a výrobky otestované mnohými zákazníkmi, čo sa týka výberu sortimentu, spokojnosti s kvalitou výrobkov ako aj odskúšanými receptúrami. Veríme, že spoluprácou s našim Obchodným zástupcom pre gastronómiu získate viac možností a uľahčenia práce pre Vaše prevádzky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa cien, sortimentu, závozu, Klientskej zóny, receptúr neváhajte preto kontaktovať p. Michala Korytka, email: michal.korytko@zeelandia.sk a mobil: 0905 696 162
VAJEČNÉ POLOTOVARY
Zmesi pre gastronómiu
Cestoviny
Receptúry pre gastronómiu
NOVINKA - Cibuľový základ (restovaná cibuľa)
Jedná sa o restovanú cibuľu, ktorá dodáva omáčkam a ďalším jedlám príjemnú chuť a vôňu. Základnou surovinou je šťavnatá cibuľka, ktorá je následne pomaly restovaná bez použitia múky na repkovom oleji. Svoje využitie má predovšetkým v gastronómii, ale možno ju tiež použiť aj v pekárskom segmente do najrôznejších druhov cesta.
NOVINKA - Cesnak v ochrannej atmosfére
Ideálne použitie k mäsu, na dochutenie jedál, do omáčok, do polievok, na ochutenie olivového oleja, drezingy na šaláty, výrobu čerstvej cesnakovej pasty so soľou, pesta a pod. Bez konzervačných látok.
BÍLKOUN - sila výrobku nielen pre športovcov
Vegetariánsky produkt z vaječných bielkov obsahuje minimum kalórií, ale veľké množstvo bielkovín. Ocenia ho preto okrem iného športovci, je vhodný aj pre redukciu váhy. Bílkoun si môžete užívať na raňajky, desiatu, obed aj večeru: variant natural alebo údený bude skvelý s dobrým pečivom a chlebom alebo na kúsky narezaný do šalátu. Môžete ho aj rozmixovať a použiť do pomazánok, polievok, omáčok, prívarkov, nápojov, po ochutený nasladko do krémov a pien.
2036 Cesnaková pasta bez soli
Vážení zákazníci, v našom sortimente znovu nájdete kvalitnú cesnakovú pastu bez soli - 5 kg balenie.

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu