O Zeelandii

SME TU PRE VÁS

Vážení a milí zákazníci,

v najbližších dňoch sa začne jeden z najväčších a najkrajších kresťanských sviatkov roka, ktorý je vždy slávnostným zavŕšením jarného obdobia. Už dlhé roky nám dáva nádej na niečo krajšie, pestrejšie a veselšie. Tak ako sa prebúdza príroda, aj ľudia by mali byť k sebe milší, ohľaduplnejší a zodpovednejší.

Veľkonočné sviatky v tomto roku budú pre nás všetkých úplne iné a netradičné, ale veríme, že sa stanú taktiež výnimočné.

Určite nezažijeme to, na čo sme boli zvyknutí, a to sú osobné stretnutia rodín, priateľov, známych a všetkých, ktorých máme radi. Ale nezúfajme. Spravme si z nich sviatky virtuálne (internetové, skypové, messengerové a pod.), aby sme aspoň takto strávili chvíle so svojimi najbližšími a mohli sa porozprávať, vidieť a vymeniť si skúsenosti v tejto zvláštnej a náročnej dobe.

Neváhajte a využite všetky moderné výdobytky techniky na krásne slová, ktoré potešia, spomienky, ktoré Vám ostanú. Udržme si komunikáciu, ktorá je dôležitou podstatou života človeka.

Ani v tejto situácií nezabúdame, že sme tu pre Vás. Naši zamestnanci na všetkých oddeleniach sú Vám pripravení pomôcť, poradiť a spolupracovať, lebo sa navzájom potrebujeme podporiť.


Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek potrebou a otázkou.

Pozrite si naše video k situácii covid natočené pre našich obchodných partnerov a zákazníkov

alebo

video o Zeelandia Group v období covid-19 na našom Facebooku.

Tlieskame každému z Vás za odvahu a nezlomnosť v tejto situácii a veríme, že spoločnými silami situáciu zvládneme.

Zároveň Vám všetkým chceme popriať hlavne veľa zdravia, šťastia a správnych rozhodnutí.

Zeelandia tím
keepexploring.

SME TU PRE VÁS