Titulná stránka » O Zeelandii » Zeelandia s.r.o. -profil spoločnosti

Zeelandia s.r.o. -profil spoločnosti

Sme tu pre Vás už 25. rokov na Slovensku.

Profil spoločnosti Zeelandia

Založená v roku 1900. V 1950, získala titul 'Koninklijke' (Kráľovská) od holandskej kráľovskej rodiny. Zeelandia je spoločnosť v pohybe. Sme roky známy ako spoľahlivý dodávateľ pekárskych a cukrárskych surovín pre pekárov a cukrárov.

Spoľahlivosť

Na celom svete sa ľudia môžu spoľahnúť na naše výrobky. Zeelandia je ISO NEN 9001 certifikovaná a takisto spĺňa HACCP normy. Garantujeme v každom ohľade bezpečnosť výrobkov dodávaných našim zákazníkom. 

Inovatívnosť

K Zeelandii patrí schopnosť kreativity a inovácie. Inovácie na poli vývoja výrobkov a výrobných techník, ktoré pomáhajú pekárom vytvárať vysoko kvalitné výrobky, tak efektívne ako sa dá.

Inšpiratívnosť

S našimi znalosťami miestnych trhov a spotrebiteľských trendov, podporujeme našich zákazníkov vo vytváraní príležitostí pre úspešné uvedenie výrobku na trh. Pomáhame im úspešne umiestniť výrobok na trh.

Nápomocnosť

Na základe vynikajúcich vzťahov s našimi zákazníkmi, neposkytujeme pre nich iba kvalitné výrobky, ale aj rýchly servis, odbornú podporu a marketingové poradenstvo.

Medzinárodnosť

Zeelandia výrobky sú predávané do veľa tisíc pekární vo viac ako 60 krajinách, buď cez naše vlastné pobočky, alebo cez partnerské spoločnosti a agentov. Celosvetovo Zeelandia zamestnáva viac ako 1200 ľudí.

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu