Titulná stránka » O Zeelandii » Zeelandia s.r.o. -profil spoločnosti

Zeelandia s.r.o. -profil spoločnosti

Sme tu pre Vás už viac ako 25. rokov na Slovensku.

Profil spoločnosti Zeelandia

Založená v roku 1900. V 1950, získala titul 'Koninklijke' (Kráľovská) od holandskej kráľovskej rodiny. Zeelandia je spoločnosť v pohybe.

Sme roky známy ako spoľahlivý dodávateľ pekárskych a cukrárskych surovín pre pekárov a cukrárov, zmrzlinárov a gastronómiu.

Cieľom Zeelandie je pomocou ponúkaných výrobkov a zmesí a sledovania aktuálnych trendov na trhu vytvárať príležitosti a pomôcť dosiahnuť úspech pekárov a cukrárov na slovenskom trhu. Zeelandia má na Slovensku aktuálne 40 zamestnancov, ktorí svojou každodennou prácou a servisom u zákazníka pomáhajú tento cieľ napĺňať.

Zeelandia na Slovensku pôsobí od roku 1900. Centrála spoločnosti je v Rozhanovciach (neďaleko Košíc), distribučné centrá nájdete v Rozhanovciach a Zvolene. Rozvoz tovaru k zákazníkom realizujeme vlastnou dopravou, pričom na prepravu tovaru využívame autá s chladením (napr. pre vaječné polotovary pri teplote do 4°C) a špeciálny program na sledovanie teplôt.

Objednávky od roku 2007 zabezpečuje Zeelandia Call centrum cez bezplatné linky alebo email, ale v tomto roku Zeelandia pristupuje k novinke – zavedeniu objednávkového formulára cez Klientskú zónu, ktorý zjednoduší komunikáciu Call centra so zákazníkmi. Do Klientskej zóny sa zákazníci vedia zaregistrovať cez našu webovú stránku.

Obr. výrobný závod Zeelandia Zierikzee, Holandsko

 

Spoľahlivosť

Na celom svete sa ľudia môžu spoľahnúť na naše výrobky. Zeelandia je ISO NEN 9001 certifikovaná a takisto spĺňa HACCP normy. Garantujeme v každom ohľade bezpečnosť výrobkov dodávaných našim zákazníkom. V roku 2018 Zeelandia na Slovensku obhájila certifikát ISO 9001:2015.

Inovatívnosť

K Zeelandii patrí schopnosť kreativity a inovácie. Inovácie na poli vývoja výrobkov a výrobných techník, ktoré pomáhajú pekárom vytvárať vysoko kvalitné výrobky, tak efektívne ako sa dá.

Inšpiratívnosť

S našimi znalosťami miestnych trhov a spotrebiteľských trendov, podporujeme našich zákazníkov vo vytváraní príležitostí pre úspešné uvedenie výrobku na trh. Pomáhame im úspešne umiestniť výrobok na trh.

Nápomocnosť

Na základe vynikajúcich vzťahov s našimi zákazníkmi, neposkytujeme pre nich iba kvalitné výrobky, ale aj rýchly servis, odbornú podporu a marketingové poradenstvo.

Medzinárodnosť

Zeelandia výrobky sú predávané do veľa tisíc pekární vo viac ako 60 krajinách, buď cez naše vlastné pobočky, alebo cez partnerské spoločnosti a agentov. Náš trhový podiel neustále rastie a momentálne má priamo pobočky v 27 krajinách a výrobné podniky v 23 krajinách.

Celosvetovo Zeelandia zamestnáva viac ako 3100 ľudí.

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu